Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

Si nestuma nemegstu tik mesos kvapo ir visokiu chemikalu/ namu valymo priemoniu kvapu. Visa kita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophie @ 2014 03 13, 04:19)
Si nestuma nemegstu tik mesos kvapo ir visokiu chemikalu/ namu valymo priemoniu kvapu. Visa kita  thumbup.gif



man net ir 4mens..mesos kvapas nepakelciamas ...nekalbant konservai baisu kvapas skeidzia baisu negaliu net valgiti mesos...
organizmas mazai teleidzia ka valgyti doh.gif
Atsakyti
Mano uosle labai jautri, daug pasaliniu kvapu uzuodziu doh.gif Valgiau cepelinus su kaimisku farsu, tai nuo jo kvapo net nupurte, taip kad net valgyti negalejau, istraukiau farsa ir valgiau tik bulves biggrin.gif Nuo parduotuvinio farso, nieko panasaus nebuna... biggrin.gif Nezinau ar cia nestumas kaltas del mano uosles, ar cia siaip organizmas pokstauja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulvė: 08 balandžio 2014 - 23:27
Nesijaučiu jautri kvapams, bet šiandien kolegės balandėliai net supykino biggrin.gif
Atsakyti
pirma nestuma tai nei mesos nei zuvies nei pauostyt negalejau, apie valgyma ne kalbos nebuvo. atsimenu atsidarai ryte saldytuva kad ka suvalgyt ir begi tiesiai i toleta vemt. gyva buvau vaisiais ir vandeniu. dabar vel laukiuosi, dar tik 5 savaite bet jau astresni kvapai nosi riecia, tikiuosi nepykins taip kaip anksciau:)
Atsakyti
Negaliu užuosti verdamos mėsos kvapo, taip pat, verdant sriubą, pro burną kvėpuoju prie puodo schmoll.gif . Jūros gėrybių kvapai irgi nežavi doh.gif

Visus savo skaniuosius kvepalus taip pat sukišau į tamsų stalčiuką biggrin.gif, nebenoriu kvėpintis visiškai
Atsakyti
kečupo Heinz ir virtu grikiu kvapo, niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Pradžioje labai daug kvapų nepatiko. Būdavo net pro vaisių skyrių negalių praeiti,smirdi,apie miltelius net nekalbu. doh.gif Dabar kas smirda, tai gal labiausiai česnakai,ir labai kvepalus užuodžiu, kurie dažniausiai smirdi biggrin.gif
Atsakyti
Negaliu sakyt kad labai man bloga nuo tu kvapu, bet kad paastrejus uosle tai faktas. nors aisku buna visko . kazkuria diena pas drauge i virtuve atejau tai net but negalejau nuo to maisto kvapo o ji isvis nieko nejaute. kai musu laiptine perdazinejo dar belenkiek laiko kvapa dazu jauciau nors kiti sake kad jau nieko nesijaucia bigsmile.gif
Atsakyti
O as jauciu sustiprintai kvapus ir nuo visu mane pykina sad.gif esu labai didele megeja visokiu kvepianciu priemoniu, kvepalu turiu daugybe, kremuku, aliejuku ir t.t... nieko nebegaliu naudoti. Malonus kvapai man labai pakeldavo nuotaika.. o dabar dingo vienas is gyvenimo malonumu :/
Atsakyti
O man kaip tik viskas smirdėjo...
Atsakyti
Mano pusseserei irgi viskas smirdėjo. lotuliukas.gif Sunku net dabar būtų atkapstyti kas jai nesmirdėdavo. g.gif
Atsakyti