Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

O man viskas beveik kvepia (aisku acetonas ir rukalu kvapas ir anksciau man smirdejo ir dabar negaliu pakest), siaip labai kvepia kava, maisto kvapas, kepamu bandeliu, pyragu kvapas, geliu kvapas - nerealu... wub.gif
Atsakyti
man su kvapais viskas gerai smile.gif bet tik yra beda...pas mus laiptineja gyvena alkoholikai,o kaip suprantate nuo tokiu zmoniu kvapai buna,tai rukalu,myzalu ir tt..tai didziause beda yra praeit laiptine nes ji visa dvokia nuo ju,seniau taip nosytes neerzino o dabar sakes,net vimdo. gerai kad 3 aukste gyvenam tai tik greitai prabegu usikimsus nosy biggrin.gif
Atsakyti
man labiausiai smirdejo (toks vaizdas kad koki puvanti lavona ten kazkas sukiso) saldytuvas ir vyro kvepalai doh.gif
Atsakyti
Mane nuo picos kvapo vemti vercia, nors anksciau labai jas megau biggrin.gif
Atsakyti
Mano uosle tai kaip suns pasidare, beje, kaip ir per pirma nestuma. Ziauriai nekenciu blogu kvapu, o kaip tycia turiu tokius nevalyvus uosvius, tai kai jie atvaziuoja, kosmaras man kazkoks, specialiai ju atvykimo proga elektriniu airwicku prisipirkau doh.gif dar zuvies kvapo nebepernesu, vyras rukyta lasisa nusiperka, tai stengiuos ja kuo greiciau is saldytuvo isporceliuot blink.gif
Atsakyti

Sveikos, mamytes  susirupinau del keisto poreikio dazu kvapui. Iki pastojant buvau viena is tu,kuriems kvepia dazai,acetonas,benzinas ir t.t.,taciau niekad nebuvo poreikio tokiems kvapams. Dabar laikiuosi 35 savaites ir jau pora dienu beprotiskai noriu tokiu kvapu. Gal truksta kazko organizmui ar kas ne taip? Galbut yra susidurusiu?  smile.gif

Atsakyti
nuo cigareciu kvapo pasidarydavo labai blogai, anksciau net nekreipiau i ta kvapa demesio ax.gif
Atsakyti
jokių pasikeitimų, tik šiek tiek nemalonūs tapo automobilinių gaiviklių kvapai, bet ne itin baisiai
Atsakyti
Man labai nemalonus krabų lazdelių kvapas. Užsimaniau labai parduotuvėj, nuspirkau. Ir atidarius nebenorėjau doh.gif vyrui sakau gal sugedusios, bet jis sakė ne. tai MB neleidau prie manęs valgyt biggrin.gif nors šiaip nuo kvapų nepykino..
Atsakyti
Aš virš 7sav nestuke.gif ir nuo pat pradžios uoslė pradėjo diktuot gyvenimą. Kai vyras atidaro šaldytuvą tai nosį prisidengiu, laiptinėj ir deginami kaskart smilkalai tai stengiuos nekvėpuot ir kuo greičiau rakint duris. Į parduotuves neinu, nes tokia kvapų gausybė, kad nepadeda ir nosies užsikišimas ir kvėpavimas pro burną schmoll.gif . Sunku kai viskas turi savotiškus kvapus biggrin.gif
Atsakyti
O man bjauriausi buvo kavos ir sriuboje verdamo lauro lapo kvapai, o ir šiaip šaldytuvą atsidarydavau tik nosį prisidengus smile.gif
Atsakyti
Dabar jau šiek tiek normalizavosi, bet pirmajame trimestre negalėjau pakęsti kavos kvapo, uogienių kvapo ir įvairiausių remonto kvapų (kaip tik remontavomės doh.gif ). Bet užtat labai pradėjo patikt kepinto svogūno kvapas, atrodo, kepinčiau aš tuos svogūnus vien tik kad galėčiau pauostyt biggrin.gif
Atsakyti