Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

Mane ir pykino ir vemiau.... Nuo ivairiausiau kvapu tekdavo begti i tulika..... doh.gif o kai ko ir dabar nepernesu, mesos kvapu, kepimo ,svylesiu ar dumu.... kvapalu net savo nelabai megstu dabar.... blush2.gif o sampunai muilai seip viskas skaniai kveopia man is sitos serijos ir megstu pliuskentis as labai.... nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
as kazkaip prisimenu tik, kad pantene sampuno kvapo pakest negalejau ax.gif
Atsakyti
Pradžioje ypatingai smirdėjo mėsa ir žuvis unsure.gif Net tampyti užuodus pradėdavo.
Dabar visi kvapai kaip kvapai smile.gif
Atsakyti
Pradzioje mazdaug iki 16 sav. smirdejo visi kvepalai doh.gif namie buvo uzdrausta kvepintis lotuliukas.gif Po 16 sav. reakcija i kvapus tapo tokia pati kaip ir pries nestuma tongue.gif
Atsakyti
O man beveik viskas smirda:( O jei saldziai tai is vis sakes:( I vonia tai is vis nesinori eit:( Ten kur tik pasisuki visur nemalonus kvapas. Kava taip megau, o dabarji man taip smirda verysad.gif
Atsakyti
Na pirmus mėnesius dvokė viskas, šaldytuvo atidaryti negalėjau. O vyro kvepalai vieni, kurios pati dovanojau ir labai skaniai kvepėjo, dvokti pradėjo, tai viso pirmo nėštumo metu net neleidau kvėpintis. Antras nėštumas šiuo atžvilgiu paprastesnis, net nelabai dabar žinau, kas apskritai dvokia labiau nei įprastai....
Atsakyti
man labiausiaia dvokdavo IKI nuo kepamų viščiukų blink.gif labai nuo to pykino. išvis negalėjau nei kept, nei būt namie, kai kas kepama
Atsakyti
As negaliu pakesti jokio kepamo ar verdamo maisto kvapo verysad.gif
Atsakyti
o man irgi viskas smirda unsure.gif as ir megau kava ir piena o dabar man jie siaubingai smirdi verysad.gif tai kas bus toliau? g.gif
Atsakyti
Man ir pirma nestuma ir dabar antra erzina beveik visi kvapai.Vieni maziau kiti daugiau.Kvepintis negaliu ir kitiem neleidziu arti manes to daryti.Kremas rankom ir tas labai erzina bet rankas vistiek tept reikia doh.gif
Atsakyti
man smirdi mesa, cigaretes, viskas kas kepta..ir kas asocijuojasi su riebalais taukais schmoll.gif
fui..atrodo kad nebegaliu nieko valgyti..Geriu daug vandens..kai labai erzina kvapas issikvepuoju..stoviu prie lango ir ilgai gaudau ora nes pykina nuo visko.
Atsakyti
man zalia mesa smirda is tolo biggrin.gif
Atsakyti