Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

Pirmais mėn negalėdavau net pasikvepinti,visi kvapai pykindavo g.gif
Atsakyti
Na man dar tik pati pradzia, bet uzuodziu kaip suo ir viska....smirda viskas, i parduotuve eit man kancia, nes ten viskas man kelia sleikstuli ir nieko nebenoriu doh.gif apie vistiena pagalvojus bloga, o smatve kokia....Mb pyksta ant manes, sako net apetitas jam dingsta, kai as pasakau kuo man smirda kas lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip bebutu keista, mano nosis visai atbuko smile.gif kazkoks priesingas reiskinys lotuliukas.gif
Atsakyti
Pati dar pradzia ir nejauciu jokiu blogu kvapu, atvirksciai- jei kvepia patiekalai ir iskart apetitas sukyla tongue.gif
Atsakyti
pastebejau kad labai erzina kai parduotuvej praeinu pro zuvies skyriu... jau taip blogaaaa pasidaro.. ypac kai uzuodziu rukytas zuvis doh.gif
Atsakyti
Nesuprantu kaip tie kvapai ten erzina lotuliukas.gif Absoliučiai niekas nepasikeitė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptele @ 2009 04 01, 23:44)
Nesuprantu kaip tie kvapai ten erzina  lotuliukas.gif  Absoliučiai niekas nepasikeitė  schmoll.gif

Man irgi taip paciai... smile.gif nei as vemiau nei kvapai erzino ar erzina smile.gif
Atsakyti
slyksciai erzina maisto kvapas verysad.gif ne visas ,bet dauguma..labiausiai patinka uostyt skaniai ,svelniai pasikvepinusius zmones blush2.gif kazkaip gerai nuteikia mane..bet tik svelnius kvapus , rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos!!! 4u.gif o man teko visus savo kvepalus toli paslept,erzina labai. g.gif O labiausiai erzina Farso kvapas,teks vyrui be kotletu gyvent. lotuliukas.gif
Atsakyti
Erzina visi kvapai kokie tik gali buti doh.gif kvepalu, dumu, benzino, mesos ir siaip viso maisto kvapai, net muilo kvapas ir kremu unsure.gif net veida negaliu kremuku pasitepti o vyra verciu su neutraliu muilu praustis, bet vistiek smirda doh.gif kazkoks siaubas doh.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JarasieneO: 04 balandžio 2009 - 19:06
QUOTE(JarasieneO @ 2009 04 04, 21:05)
Erzina visi kvapai kokie tik gali buti  doh.gif  kvepalu, dumu, benzino, mesos ir siaip viso maisto kvapai, net muilo kvapas ir kremu  unsure.gif net veida negaliu kremuku pasitepti o vyra verciu su neutraliu muilu praustis, bet vistiek smirda  doh.gif  kazkoks siaubas  doh.gif  cray.gif


Man lygiai tas pats buvo. drinks_cheers.gif Visada buvau jautri kvapams, o nestumo metu ypac. Puse metu praustis su muilu negalejau, pykino nuo chemijos kvapo. doh.gif Vasara gatve einant, visas maitinimo istaigas tekdavo lanku apeiti, visas oras, rodos, aliejumi budavo prisodrintas. doh.gif Kai dabar prisimenu, siaubas kazkoks. Dar ir dabar uosle visiskai neatsistate, vienu vyro kvepalu negaliu pakesti iki siol... lotuliukas.gif
Atsakyti
Daugiau ar maziau kvapai erzino iki kokios 14sav. Dabra tik kai kuriu kvapu negaliu pakest
Atsakyti