Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

Oi,man smirda viskas.....
Turiu gerti tik Musu piena, nes kiti labai jau man smirda, na o siaip viskas neskanu, nors manes nepykina, bet atidarius saldytuva stengiuosi ji kuo greiciau uzdaryti..... tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, kai pirmojo laukiaus tai negalejau rukytos žuvies kvapo užuost, baisu doh.gif O kaimynai kažkokį š... gamindavo , labai smirdedavo.
Atsakyti
neštumo metu nestuke.gif labai patiko benzino, dažų kvapai, labai patiko žuvies skyriaus kvapas (ten bėgdavau, jei pc bloga darydavosi), bet žalios ar gaminamos mėsos kvapas, medžio, higienos prekių, skalbimo miltelių, rūkalų, kavos ir ypač citrinos kvapai buvo košmaras doh.gif net ir pagimdžius visi išvardinti kvapai erzina liki šiol schmoll.gif
Atsakyti
as pirmo nestumo metu nebuvau tiek jautri kvapams kiek esu dabar esu.net nesmagu darosi vaikstau gatve ir uzuodziu visus.o kaip visi kvapai erzina.net pagalvojus supykina.sese net negali kvepintis vienais kvepalais,isvarau is namu verysad.gif
Atsakyti
Pirmo besilaukdama negalejau pakesti keptos vistos kvapo, i prekybos centrus net kojos nekeldavau, be to pradejo man smirdet mano patys mylimiausi kvepalai blink.gif Dabar laukiuosi antro, bet jokie kvapai manes visai neerzina unsure.gif Kaip skirtingai g.gif
Atsakyti
oh, man tai beveik viskas smirdi doh.gif . ypac zuvis, actas, mesa... o labiausiai MB kvepalai, kuriuos jam pati kaledom dovanojau blink.gif
Atsakyti
Man tai kaip ir niekas nesmirda - bent kolkas (eina 8 savaitėlėsmile.gif) Tik dažnai būna, kad tokia soti jaučiuosi, nors būnu nieko nevalgiusi... g.gif
Atsakyti
oi kai pykino tai daug kas smirdejo..br...wc gaiviklis erzino,zuvies, kavos kvapas..budavo nusiperku duso zele,o jau kita diena negaliu uzuost to kvapo doh.gif tai vel einu naujos pirkti smile.gif
Atsakyti
Oi, kai perskaičeu šios temukės pavadinimą, tai toks juokas suimė tongue.gif Nes niekam nelinkėčeu dirbt parfumerijos parduotuvėje ir lauktis doh.gif biggrin.gif Reikdavo aptarnauti klientes doh.gif kurios, oi kaip prisikvepinusios būdavo doh.gif lotuliukas.gif Bet labai įdomus jausmas tas periodas apie lakstymą į toletą nuo kvapų nekalbu,,, bet va pvz., patiko vienas rankų kremas, kuriuo tepdavausi kasdien, ir toks kvapas rolleyes.gif kad norėdavosi rankas savo suvalgyti doh.gif blush2.gif aš tuo metu dar nežinojau, kad laukiuosi. Galvojau gal šeip kas man yra ko tais alergiška kvapams pasidareu doh.gif biggrin.gif O po gimdymo aš to kvapo nė ištolo užuost nenorėjau.
Šiaip nenorėčeu su antru nėštumu būt tokia jautri kvapam doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliutexxx @ 2009 02 06, 19:51)
oi kai pykino tai daug kas smirdejo..br...wc gaiviklis erzino,zuvies, kavos kvapas..budavo nusiperku duso zele,o jau kita diena negaliu uzuost to kvapo doh.gif tai vel einu naujos pirkti smile.gif

Man taip su kvepalais buvo,teko po poros dienu mamai dovanot ir taip kelis kartus,galu gale nusipirkau tuos ,kur anksciau daznai naudodavau smile.gif
Atsakyti
O man dvokia visi kvepalai, kremai, dumai, sampunai ir duso zeles schmoll.gif
Atsakyti
Nestumo pradzioje. vos uzuodusi kava,lekdavau i tualeta... dar iskart uzuosdavau jei kas buvo nesiprauses doh.gif lotuliukas.gif dar maisto kavapas, kvepalai, o ypac tualeto gaiviklis (beje dar ir dabar negaliu pakest uzuodus bet koki gaivikli...) taip supykindavo,kad oj.. doh.gif
Atsakyti