Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

QUOTE(baste @ 2008 09 25, 13:51)
Man smirda viskas aplinkui  doh.gif  po parduotuves beveik negaliu visai vaikščioti nes ten tiek kvapų  doh.gif vakar vos neapsivemiau maximoj pro miltelius eidama  doh.gif


O man milteliai dar nieko biggrin.gif Labiausiai maximoje smirdėdavo kepta višta doh.gif
Atsakyti
Kadangi meciau rukyti - tai absoliuciai visus kvapus uzuodziu gerokai stipriau... kai kurie mirtinai erzina - ir tie, kurie erzina vis keiciasi - viena diena tas pats dalykas gali nuostabiai kvepeti - kita diena nuo to kvapo - pykina...
tai va tokiu principu as atsirinkineju ka valgyti apskritai - visa maista uostau ir valgau tik kas kvepia smile.gif
Atsakyti
Mane abu nestumus erzino kvapai, ypac vyrisku kvepalu doh.gif Kai MB ryte pasikvepindavo ir eidavo i darba, as visa ryta i vonia neidavau, pakol neprasivedindavo. O ir saip, kur parduotuvej stovedavo salia (eilej) koks prisikvepines vyras, tai galvodavau, kad vietoj apsivemsiu doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 11 07, 02:57)
O man milteliai dar nieko  biggrin.gif  Labiausiai maximoje smirdėdavo kepta višta  doh.gif

drinks_cheers.gif višta, žuvis ir mėsa parduotuvėje tai eilės, pro kurias eit nesinori.. nebent su maišeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš pavyzdžiui nebegaliu žiūrėti į žalius ar keptus šašlykus. Nors prieš nėštumą galėdavau suvalgyt jų nors ir tris iešmus. blush2.gif O vieną kartą tik įžengus į vieno X Maximą, vos nepradėjau žiaugčioti. Toks raugintų, papuvusių kopūstų tvaikas. doh.gif Net į prekybos salę nebeįėjau....
Atsakyti
Esu nescia 4 savaite, bet manes absoliuciai jokie kvapai neerzina g.gif gal man kazkas negerai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 11, 09:09)
drinks_cheers.gif višta, žuvis ir mėsa parduotuvėje tai eilės, pro kurias eit nesinori.. nebent su maišeliu mirksiukas.gif

Aš negaliu mėsos kvapo pernešti, pastojus nustojau visai ją valgyti smile.gif Bet gyvent galim mirksiukas.gif
Atsakyti
O manes siaip visai neerzina jokie kvapai g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkele @ 2008 11 07, 17:34)
Kadangi meciau rukyti - tai absoliuciai visus kvapus uzuodziu gerokai stipriau... kai kurie mirtinai erzina - ir tie, kurie erzina vis keiciasi - viena diena tas pats dalykas gali nuostabiai kvepeti - kita diena nuo to kvapo - pykina...
tai va tokiu principu as atsirinkineju ka valgyti apskritai - visa maista uostau ir valgau tik kas kvepia smile.gif


vaman taip pat buvo, o ir dbr nors jau pagimdzius bet oi kaip viska uzuodziu ne tas zodis, o smirda labiausiai tai cipsai blink.gif
Atsakyti
oj mane tai ir labiausiai maisto kvapai erzina ... darbe saliai kepa picas fuj negaliu pakelti to kvapo biggrin.gif dar iki siol negaliu kvepintis ir kai vyras pasikvepina norisi skalbiniu segtuka ant nosies uzisidet bigsmile.gif
Atsakyti
mane erzina visi maisto kvapai blink.gif nesvarbu ar bandeles ar desros kvapas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2008 12 17, 15:28)
mane erzina visi maisto kvapai  blink.gif  nesvarbu ar bandeles ar desros kvapas  unsure.gif

Mane irgi desros smile.gif , uzuodziu visus imanomus desru kvapus.... biggrin.gif
Atsakyti