Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

Erzina beveik visi maisto kvapai, kvepalai jau seniai giliai paslėpti ir labai džaiugiuosi, kad su vyru dar prieš nėštumą metėm rūkyt, nes kai kas nors pro šalį praeina nesenia parūkęs..... doh.gif .. turbūt vyčiau vyrą iš namų, jei dar rūkantis būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane labiausiai kas erzina, tai kur prirukyta arba kai praeina smirdantis zmogus ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eirian: 21 spalio 2008 - 08:29
pas mane per nestuke.gif guma kvepejo biggrin.gif senukuose guminius plaktukus uosciau biggrin.gif
Atsakyti
Is esmes i kvapus reaguoju taip pat, kaip iki nestuke.gif Niekas ypatingai neerzina ir netraukia, o kas nepatiko iki siol, tas ir nepatinka (pvz rukalai), o pvz dazu, benzino kvapas visad buvo normalu smile.gif
Tik pradzioje vis nepasitikedavau savo uosle ir prasydavau vyro pauostyti piena, mesa ar netycia nesugede smile.gif
Atsakyti
mane kvapai erzino iki 12 savaiciu...negaledavau net saldytuvo atidaryti...o jau apie maisto ruosima net nekalbu... doh.gif
Atsakyti
pirmus tris menesius, man viskas dvoke.. galvoju kaip gerai kad su masina vazinejau, buciau prasikeikus viesajame transporte lotuliukas.gif saldytuva atsidarydavau man dvokia, nueinu i parduotuve man dvokia, nu viskas kazkuom dvokdavo doh.gif lotuliukas.gif poto viskas praejo ax.gif
Atsakyti
Dabar jau sugryztu po truputi prie kvepinimosi, o iki siol buvo negera net nuo iki tol megtu kvapu, nuo TBS kuno sviestu, kvepalu ir pan. Ir nemanau, kad dar kada prie ju grysiu, isdalinau sviestus be gailescio, nes sensta gi viskas smile.gif
Apie susmirdusius nuo higienos nesilaikymo zmones net nesneku doh.gif .
Atsakyti
Pradzioj nestumo nepakenciau kavos kvapo ir vaniles wacko.gif
Atsakyti
Viso nstumo metu labai erzino visi kvapai
Atsakyti
pirmus 3 menesius negalejau pakesti bet kokiu kvepalu, taip pat zalios mesos kvapo. Dabar 21 sav. - jokiu problemu su kvapais, na gal tik siaip uosle geresne rolleyes.gif
Atsakyti
Kokie kvapai patiko, nepamenu, bet kepamų kotletų smarvės iki šiol pakęsti negaliu doh.gif
Atsakyti
Man jau kazkur nuo 6 savaites pradejo varginti visokie kvapai.... g.gif
Rukalai, kepti svogunai, parduotuves kvapas ir pan. - SHAKES!!! doh.gif
Arba siaip, ne is sio ne is to, kaip uzpykina nuo ko nors...
Atsakyti