Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

QUOTE(baste @ 2008 09 25, 13:51)
Man smirda viskas aplinkui  doh.gif  po parduotuves beveik negaliu visai vaikščioti nes ten tiek kvapų  doh.gif vakar vos neapsivemiau maximoj pro miltelius eidama  doh.gif



drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kareivike @ 2008 09 19, 15:23)
man tik nepatinka kai verda zalia mesa blink.gif

ir man ji nepatinka schmoll.gif
Papildyta:
bet niekas nepaminejo cigareciu kvapo g.gif
as kai pastojau rukiau, bet kazkaip iskart nemeciau. paskui kokiam 3-7 manesiui net negalejau uzuosti schmoll.gif , net vyras mete rukyti wub.gif paskui 7-9 menesio jau nebepykindavo. bet mano vyras iki siol neruko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eckute @ 2008 09 04, 15:11)
Labukas  4u.gif
gal pasirodys ir keista, bet dievinu ivairiausius kvapus  bigsmile.gif  pvz: SMALOS kvapas  thumbup.gif , ukisko muilo, ukiniu prekiu parduotuves  blink.gif  dar ir gelezinkelio bei cemento  thumbup.gif
sakau turbut mano vaikelis koks statybininkas bus  blink.gif  lotuliukas.gif


Na man tai irgi, viskas aukstyn kojom apsiverte lotuliukas.gif viena karta vaziavom su vyru paskui sena automobili dujom varoma, tai man kaip spurgoms uzkvipo, vyro klausu ir kur tas kvapas, tai jisai sako cia gi dujos smirda blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kareivike @ 2008 09 19, 14:23)
man tik nepatinka kai verda zalia mesa blink.gif


Man tai apskritai mėsos nei kvapas nei skonis nepatinka, vyrą uždarau virtuvėj su atdaru langu kai mėsą sau kepasi. doh.gif

Mano uoslė niekad labai gera nebuvo, bet nėštumo metu tai toks jausmas kad užuodžiu kaip šuo. lotuliukas.gif Kartais būna einam gatve, man ten visokie kvapai lenda, o vyras nieko neužuodžia. doh.gif
Atsakyti
man tik pirmus menesius viskas atrode pasmirde...
dabar jau ramu...
na tik rukantiems tapau klaikiai netolerantiska blush2.gif
Atsakyti
As visa laika buvau labai jautri saldiems kvapams, saldus kvepalai, saldumynu kvapai ir visa kita nuolat mane erzindavo, net kai vyras salia valgydavo sokolada mane pradedavo pykinti nuo jo kvapo, ir cia budavo kai nesilaukiau, o dabar kai jau nestuke.gif pastebejau, kad lyg ir sumazejo tas jautrumas saldiems kvapams, yra dar kas labai erzina, bet atrodo, kad nebe taip g.gif Tik siaubingai nepernesu rukalu kvapo, niekada pati nerukiau, tai niekada ir nemegau to kvapo, bet dabar tai ypatingai jo nekenciu, bandau prikalbinti vyra, kad mestu rukyti, bet... schmoll.gif doh.gif O daugiau tai kas diena vis naujiena, viena ryta atsikelusi nepakenciu mesos produktu kvapo, kita diena jau nieko, viskas normalu, valgyti galiu, tada ziurek jau erzina zuvies kvapas... biggrin.gif
Pritariu cia visoms mamytems pasisakiusiosm del benzino kvapo, man jis irgi thumbup.gif
Atsakyti
aš negaliu kai kurių šampūnų ir dušo gelių, kuriuos anksčiau naudojau, kvapo pakęsti. Ne vieną rytą esu vonioje besimaudydama apsivėmusi. Ir dar man namie žiauriai prieskoniai smirdi. Tik atidarau spintelę, kur juos laikau, iš karto sukyla viskas. Tai dabar jau įsigudrinau nekvėpuoti, kol išsiimu tai ką reikia smile.gif o šiaip labai jautriai reaguoju į visokius kvepalus, dirbtinius kvapus ax.gif
Atsakyti
man taip kvepia benzinas,dazai...bet kai pastojau,pradejau uzuosti dar kitokius kvapus,kuriu nejausdavau...dabar niekaip neissirenku skalbiniu minkstiklio,atrodo skaniai kvepia,bet kai isskalbia ne be toks kvapas...gal praeis... smile.gif
Atsakyti
O as kur besedeciau ka bedaryciu kur beeiciauis toliausiai uzuodziu vius kvapus Mano vyras sako kad as jau darausi kaip ta atspesiu uzmerktom akim koks cia vaisus ar kvapas. smile.gif
Atsakyti
nors iki nestumo as pati rukiau, bet, kai tik suzinojau, kad nescia, rukaliu galejau uzuost net kitoje gatves puseje! O jau kaip kava vemti versdavo ir jos kvapas! Bet cia budavo iki pietu, o po to viskas susireguliuodavo. O labiausiai patikdavo benzino ir dazu kvapas! Iki siol negaliu pakest vaniles kvapo, nuo kurio vemdavau- nei masinos kvepaluose, nei degtinej! lotuliukas.gif
Atsakyti
As buvau testuka pasidarius- nestumo nerode, nu bet visokiausi kveapai mane erzino siaubingai- ypac viruviniu sluosciu- atrode, kad visas stalvirsis "mazgote" smirdi doh.gif Nors kasdien iprate virtuvinius ranksluostukus keisti isplautais, o panaudotus mesti i skalbiniu deze, vis tiek mane ju kvapas nerealiai erzindavo rolleyes.gif Kai veliau mmm velavo- pakartotinas testas rode jau ne viena, o dvi raudonas juosteles biggrin.gif
Atsakyti
man tai pakankamai lengvas nestumas ir jokie kvapai neerzino, isskyrus tevai buvo ideje triusienos, tai vos nesupykino kai viriau, nors as iki nestumo irgi nepernesiau to kvapo, o seip jokie kvapai neerzino... mirksiukas.gif
Atsakyti