Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir kvapai

Labukas 4u.gif
gal pasirodys ir keista, bet dievinu ivairiausius kvapus bigsmile.gif pvz: SMALOS kvapas thumbup.gif , ukisko muilo, ukiniu prekiu parduotuves blink.gif dar ir gelezinkelio bei cemento thumbup.gif
sakau turbut mano vaikelis koks statybininkas bus blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi patiko specifiniai kvapai lotuliukas.gif Bet ir iki nestumo benza kaip pakalus uosciau, toksikomanes mes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2008 09 04, 17:11)
Man irgi patiko specifiniai kvapai  lotuliukas.gif  Bet ir iki nestumo benza kaip pakalus uosciau, toksikomanes mes  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eckute @ 2008 09 04, 15:11)
Labukas  4u.gif
gal pasirodys ir keista, bet dievinu ivairiausius kvapus  bigsmile.gif  pvz: SMALOS kvapas  thumbup.gif , ukisko muilo, ukiniu prekiu parduotuves  blink.gif  dar ir gelezinkelio bei cemento  thumbup.gif
sakau turbut mano vaikelis koks statybininkas bus  blink.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(fedoska @ 2008 09 04, 17:11)
Man irgi patiko specifiniai kvapai  lotuliukas.gif  Bet ir iki nestumo benza kaip pakalus uosciau, toksikomanes mes  lotuliukas.gif

Man visada patiko benzino, acetoniniu dazu kvapas, o kai pradejau lauktis tai tiesiog daugiau ju visokiu isskirt pradejau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif Oman atvirksciai,kaip smirdi viskas,net nestukiu kelnes nupirko o as ju nesiot negaliu kaip jos man smirdi,juodai g.gif Isskalbiau,o jos vistiek smirdi unsure.gif Gaila pinigeliu isleistu vyro,ot net nezinau ar cia medziaga ta taip ar dazai ,jos juodos spalvos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(treks @ 2008 09 18, 11:05)
Sveikutes nestuke.gif Oman atvirksciai,kaip smirdi viskas,net nestukiu kelnes nupirko o as ju nesiot negaliu kaip jos man smirdi,juodai g.gif Isskalbiau,o jos vistiek smirdi unsure.gif Gaila pinigeliu isleistu vyro,ot net nezinau ar cia medziaga ta taip ar dazai ,jos juodos spalvos verysad.gif

neperyvenk, tokiu nestumo laiku, kaip tavo, normalu, kad smirdi, veliau nesiosi ir tik juoksies prisiminus, kad jos tau smirdejo mirksiukas.gif
Man labai smirdejo kava ir kvepalai bei visos higienos priemones doh.gif Dar ir dabar ne visos tos priemones man patinka, o jau 17 sav. prasidejus blink.gif , o nuo kokiu 7 sav. iki 14 sav. praustis galejau tik vienu vandeniu, jokiu duso zeliu, jokiu pieneliu ar kremu ir jokiu kvepalu, buvo oi man nekas doh.gif blink.gif
Atsakyti
man tik nepatinka kai verda zalia mesa blink.gif
Atsakyti
as tai iki nestumo laabai megau vistiena, o tik pastojus negaliu ne jos kvapo uzuosti, ypac kai vaikstau Maximoje lotuliukas.gif
taip pat jautriai reaguoju, iskarto dirgina uosle lako kvapa, dazu.
Atsakyti
man tai irgi pakolkas viskas smirdi,o ypac zalia mesa.Ir siaip mazai kuris maisto kvapas kelia apetita,dazniausia praeina noras ka nors valgyti doh.gif
Atsakyti
Man smirda viskas aplinkui doh.gif po parduotuves beveik negaliu visai vaikščioti nes ten tiek kvapų doh.gif vakar vos neapsivemiau maximoj pro miltelius eidama doh.gif
Atsakyti
O aš visus kvepalus nukišau giliai giliai biggrin.gif . Užtat manęs neberzina natūralūs , pvz., prakaito kvapai blink.gif Įdomiai čia su tuo pasikeitimu nėštumo metu, matyt , kad viską valdo hormonai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2008 09 04, 17:11)
Man irgi patiko specifiniai kvapai  lotuliukas.gif  Bet ir iki nestumo benza kaip pakalus uosciau, toksikomanes mes  lotuliukas.gif

man irgi benzas kvepia biggrin.gif dar kokie dazai, acetonas biggrin.gif
Atsakyti