Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

Oho, kiek pasikeitimų biggrin.gif
Sveiki, prisijungę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cinamonolazdele @ 2008 09 14, 21:26)
Man atrodo Makalius arba už seksualines mažumas arba prie seksualinių mažumų, nes kažko pasiraukęs biggrin.gif  g.gif  cool.gif

na paziurejus i avatara susidaro vaizdas...
Atsakyti
šypt - koks sutapimas, čia irgi anglų mokytoja -ytė , apie 80 metų, vaikšto į mokyklą su guminiais ir lietpalčiu what ever koks oras, o klasėje, kaip yprastai, naudojasi šlepetėmis smile.gif apie kvapą nebesakau nieko, pamokose naudojamės aerozoliais arba smilkalais
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 20:26)
čia gal visiem pirmadieniais fizinis? man irgi..


Aš taip ir maniau jie visi susitarė prieš mus, tiesiog nukankint po šilto mielo savaitgalio, kada prisivalgom, kad išnešiot visus maisto likučius biggrin.gif

QUOTE(Fankula @ 2008 09 14, 20:28)


Na va, pritarėja thumbup.gif drinks_cheers.gif
mes už kūno kultūra šiltai. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Snowdrop @ 2008 09 14, 20:29)
na paziurejus i avatara susidaro vaizdas...


o tu akyla, aš net nepastebėjau jo avataro, tik tau pasakius žvilgt ir matau žavius berniukus biggrin.gif tuomet jis prie seksualinių mažumų. bigsmile.gif
reiškia nepatrauksim jo dėmesio ;D
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 09 14, 20:27)
O kad mums dar leistų visokius projektus daryti, bent pažymius pasitaisytume biggrin.gif cool.gif


Na taip pasikeli, bet kaip sunku priversti padaryti tą projektą ir pasakoti išmokti. doh.gif o ypač kai dar tik mokslo metų pradžia, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowdrop @ 2008 09 14, 20:29)
na paziurejus i avatara susidaro vaizdas...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 20:29)
šypt - koks sutapimas, čia irgi anglų mokytoja -ytė , apie 80 metų, vaikšto į mokyklą su guminiais ir lietpalčiu what ever koks oras, o klasėje, kaip yprastai, naudojasi šlepetėmis smile.gif apie kvapą nebesakau nieko, pamokose naudojamės aerozoliais arba smilkalais

lotuliukas.gif doh.gif
Žiauru su tom -ytėm, gerai kad bent jau paskutiniai metai pas ją kamuotis unsure.gif Visgi nelabai lengva išsėdėti pamokoje, kai tave vadina invalidu, veršiu išsprogusiom akim ar kitais malonybiniais žodeliais wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fankula @ 2008 09 14, 20:31)
Na taip pasikeli, bet kaip sunku priversti padaryti tą projektą ir pasakoti išmokti.  doh.gif  o ypač kai dar tik mokslo metų pradžia,  ax.gif


o mum tokių projektų kažkaip ir nebeduoda.
nebepagaili mūsų ohmy.gif
. dar jokio kontrolinio nebuvo.
bet jau turėsim antradienį - istorijos apklausą,
chemijos lygčių kartojimo rašymą ir lietuvių literatūros kartojimo rašymą bei gramatikos kartojimo kontrolinį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 20:26)
čia gal visiem pirmadieniais fizinis? man irgi..

Nia nail.gif laugh.gif
Man tik antradienį rolleyes.gif

QUOTE(Snowdrop @ 2008 09 14, 20:29)
na paziurejus i avatara susidaro vaizdas...

Koks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 09 14, 20:35)
Nia nail.gif laugh.gif
Man tik antradienį  rolleyes.gif


Man irgi antradienį ax.gif
Atsakyti
šypt - blecha, sujuokinai biggrin.gif
musiškė tai baisiai nesiputoja tokiais žodžiais, dar nuo mano klasiokų galvijų sprandan gautų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cinamonolazdele @ 2008 09 14, 20:34)
o mum tokių projektų kažkaip ir nebeduoda.
nebepagaili mūsų ohmy.gif
. dar jokio kontrolinio nebuvo.
bet jau turėsim antradienį - istorijos apklausą,
chemijos lygčių kartojimo rašymą ir lietuvių literatūros kartojimo rašymą bei gramatikos kartojimo kontrolinį.  doh.gif


O man tai jau tokia kaip ir testai: lietuvių, matematikos ir informatikos. unsure.gif
Atsakyti
Makalius - gana kurti pediko paveikslą biggrin.gif nail.gif
Atsakyti