Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

Noriu ir aš prisijungti. Priimsit? 4u.gif
Atsakyti
aha, 5 litai drinks_cheers.gif
trumpą sakinuką apie save - mokaisi kur, ar ką studijuoji, jei nepabijosi netgi metus ir šiaip savo nuožiūra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 20:07)
aha, 5 litai  drinks_cheers.gif 
trumpą sakinuką apie save - mokaisi kur, ar ką studijuoji, jei nepabijosi netgi metus ir šiaip savo nuožiūra  bigsmile.gif


ot kokia biggrin.gif iš vaikų pinigus nusukt nori! thumbup.gif

gera nuotaika pas mane šįvakar. aprašinėjau lietuvių kalbai nuotrauką tokią, reikia aprašyt kaip žmonės atrodo, tai matyt nuo jos man stogas pavažiavo. blush2.gif
Atsakyti
Ok. drinks_cheers.gif
Mokausi Šiauliuose gimnazijoje, 1 gimnazinėje klasėje. Na gal būsiu čia jauniausia, bet tikiuosi mums pasiseks puikiai bendrauti. 4u.gif

ir va 5 litai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fankula: 14 rugsėjo 2008 - 19:13
Sveikučiai, tikiuos priimsite ir mane ax.gif
Esu studentė, studijuoju 2 kurse statybos inžineriją.
Na jei iš manęs pinigų nenulupsit ( juk žinot, kaip šiais laikais studentams sunku) norėčiau įsitraukti į jūsų būrį 4u.gif
Atsakyti
neesi tu čia jauniausia, nors ir būtum aš jau sakiau anksčiau - diskriminuoju tik seksualines mažumas biggrin.gif
cinamonolazdele - pas mane irgi, taip nesinori SM off padaryti, o taip reikia smile.gif
Papildyta:
Snowdrop - mes čia turim vieną vaikiną, tu su tokiais privalumais apakinsi thumbup.gif
Atsakyti
A priimsit? 4u.gif
Atsakyti
A tai gerai tada. 4u.gif
Na gal kas rytojaus laukiat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 20:16)
neesi  tu čia jauniausia, nors ir būtum aš jau sakiau anksčiau - diskriminuoju tik seksualines mažumas biggrin.gif
cinamonolazdele - pas mane irgi, taip nesinori SM off padaryti, o taip reikia smile.gif
Papildyta:
Snowdrop - mes čia turim vieną vaikiną, tu su tokiais privalumais apakinsi  thumbup.gif


o taip atrodo sėdžiu sėdžiu, žinau kad ant stalo padėta chemijos, geografijos ir rusų knygos, kurios prašosi būti perverčiamos, kad atsimint apie ką kalbama jose, o aš čia sėdžiu sėdžiu ir nieko nedarau. Tuoj mama grįš eisim žiūrėt Love Guru, parsiunčiau jai tą filmą rusų kalboje, prasukdama pažiūrėjau, tai toks 4fun geras filmas, eisim žiūrėt :]
4u.gif

ryt prisigalvojau visokių darbų ,darbelių sau :]
mokslai/sporto klubas/namų darbai/apsishopinimas šiek tiek.
:}

beje Turkish kur pati mokais? kelintoj klasėj or smth? neįsidėmėjau ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 21:16)

Papildyta:
Snowdrop - mes čia turim vieną vaikiną, tu su tokiais privalumais apakinsi  thumbup.gif


kokiais privalumais? blush2.gif
Atsakyti
Ajira - visados smile.gif
aš laukiu, man tik 3 pam, 3 langai, 2 pirmas miegu.. pasaka ne pirmadieniai
Snowdrop na moteriškais, moteriškais hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 14 rugsėjo 2008 - 19:21
QUOTE(Snowdrop @ 2008 09 14, 20:13)
Sveikučiai, tikiuos priimsite ir mane  ax.gif
Esu studentė, studijuoju 2 kurse statybos inžineriją.
Na jei iš manęs pinigų nenulupsit ( juk žinot, kaip šiais laikais studentams sunku) norėčiau įsitraukti į jūsų būrį  4u.gif

priimam, sveika atvykus to the young world. biggrin.gif

QUOTE(Ajira @ 2008 09 14, 20:17)
A priimsit? 4u.gif

Jamam smile.gif

QUOTE(Fankula @ 2008 09 14, 20:17)
A tai gerai tada.  4u.gif
Na gal kas rytojaus laukiat?  bigsmile.gif


laukiam labai. rolleyes.gif tik knygų pajudint nenorim, ne šiaip juokauju.
žinot ko nelaukiu rytoj tai kūno kultūros pamokos ir ne todėl, kad būčiau kokia tingynė, o todėl, kad mokytoja mus į kiemą veja, nors būna ohoho kaip šaalta. :S
Atsakyti