Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

QUOTE(zydruteM @ 2008 09 14, 16:47)
Mano smile.gif studijuoju ikimokyklini ugdyma smile.gif

Aišku ax.gif

Kokie pomėgiai? (čia klausimas visoms smile.gif )
Atsakyti
iki mokyklinis ugdymas, labai įdomu. neteko sutikt žmogaus, to besimokančio. gal nelabai perspektyvu, bet specialybė labai motiniška ir šilta smile.gif būtų smagu
Atsakyti
Turkish, o kokia yra tavo siekiama specialybė? ax.gif
Atsakyti
aš domiuosi Vakarų Azija, islamu, musulmonišku gyvenimu, pilvo šokiais, kažkaip tik ir apsiribojau ties viena sritim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 16:51)
aš domiuosi Vakarų Azija, islamu, musulmonišku gyvenimu, pilvo šokiais, kažkaip tik ir apsiribojau ties viena sritim smile.gif

Įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zydruteM @ 2008 09 14, 01:47)
Mano smile.gif studijuoju ikimokyklini ugdyma smile.gif

Nerealus vaikas 4u.gif
Atsakyti
o aš tokioj velniškoj kryžkelėj, kad jau net nebesijaudinu, nes baigia paskutiniai plaukai nuslinkti. biggrin.gif man dar liko du meteliai apsispręsti, bet suku galvą jau kokie geri 3 smile.gif nuo mažumės domėjausi istorija-archeologija, bet ikalbėjo mane istorijos mokytoja, kad tai neperspektyvu.
Tada užėjo domėjimasis musulmoniškais kraštais, jų savitu požiūriu, įnykau mokytis turkų kalbos. atradau Orientalistikos centrą VU (turkologija), galbūt ten įstosiu, tik antra vertus pagalvoju, ar irgi tai bus kam nors naudinga, nes geriausiu atveju įgyčiau etnologijos bakalaurą. ir šiaip ten girdėjau sunku išsilaikyti, reikia būti konkrečiu tos kalbos fanatiku.
gal žinote ką patarti tokiam žmogui? žinau, kad reikia rinkis širdžiai mielą dalyką, nes kitaip tiesiog įpūsėjus neturėsi motyvacijos ir norėsi viską mesti.
Atsakyti
Būtent - rinkis tai,kas tau tikrai patinka, o ne kas kitų nuomone perspektyvu-neperspektyvu... norėsi, darbą tikrai susirasi. 4u.gif jei stosi ten, kur tau pasakys, kad ten labai gerai, perspektyvu, bet nepatiks, tai tikrai nagus nusigrauši ir metai bus prarasti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 16:59)

Oho, turkų kalba? Įdomiai.
Žinoma, kad reikia rinktis specialybę, kuri arčiausiai širdies. Jei labai patinka -išsilaikysi.

O kokį būtent darbą galima dirbti, įgijus tokį išsilavinimą? g.gif
Atsakyti
galima sakyti - svarbiausia įgyti aukštąjį, kad ir kokios spec. juk dažniausia darbas neatitinka to, ką mokeisi. aišku, jei pavyktų susieti - labai gerai
Papildyta:
Na tai grantuoja, kad būčiau išmokusi turkų kalbos, susipažinusi su islamu, gal net koranu, kalbos kultūra ir etc. tai galėčiau vertėjauti, dėstyti, jei + baigčiau kokį tarptautinį verslą irgi pliusas su turkų kalba, juolab žvelgiant, kad anksčiau ar vėliau Turkija įstos į ES
Atsakyti
Na, baigėsi pokalbiai? unsure.gif
Atsakyti
neee, tiktai išsilakstėm visos hihihi.gif
ech, eisiu istoriją paskaitinėsiu, trečiadienį pirmas kontrolinis, laaaaaabai laukiu
Atsakyti