Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

QUOTE(Lithium @ 2010 01 31, 13:41)
kaip tau faina  thumbup.gif mano 7,8 tai reiks mokėt  doh.gif

kiek tavo pusmetis kainuoja? g.gif
Atsakyti
tai standartiškai, nes aš valstybės dalinai finansuojama 520lt (dar patekau į tą "traukinį", kai buvo valstybės dalinai finansuojami, nes šiaip pas mus pilna kaina apie 3700lt doh.gif )

Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 31, 14:32)
tai standartiškai, nes aš valstybės dalinai finansuojama 520lt (dar patekau į tą "traukinį", kai buvo valstybės dalinai finansuojami, nes šiaip pas mus pilna kaina apie 3700lt  doh.gif )

ogo blink.gif
laimės kūdykis dar tu mirksiukas.gif
Atsakyti
o tau kainuoja mokslas?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Aš šiandien pasižiūrėjau kad irgi nereiks mokėt už mokslą - vidurkis 8,4 rolleyes.gif Reikės susiimt, pasistengt ir nuo šio pirmadienio pradėt siekt mokslo aukštumų biggrin.gif
Atsakyti
agnite, sveikinu thumbup.gif

mn šį smemestrą dažnokai bus paskaitos rytais doh.gif neįsivaizduoju, kaip atsikelsiu rytais, nes dabar buvusį, tai paskaitos prasidėdavo popiet arba vakare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 31, 15:23)
o tau kainuoja mokslas?

nea, mano ištęstinės finansuojamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 31, 17:57)
agnite, sveikinu  thumbup.gif

mn šį smemestrą dažnokai bus paskaitos rytais  doh.gif neįsivaizduoju, kaip atsikelsiu rytais, nes dabar buvusį, tai paskaitos prasidėdavo popiet arba vakare  biggrin.gif


Oho, kaip poniškai biggrin.gif Aš tai nuo 9 universitete tupėsiu smile.gif Kartais iki 16h kartais iki 19..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 02 02, 13:51)
Oho, kaip poniškai  biggrin.gif  Aš tai nuo 9 universitete tupėsiu  smile.gif  Kartais iki 16h kartais iki 19..... unsure.gif

siaubuliau.. man jau 2 dienos nuo 9 baisu atrodo (ypač, kad keltis turiu gerokai anksčiau, nes kelio gabalas dar iki univero) unsure.gif o buvau įpratus 15 (o kartais 17) iki 21 biggrin.gif
o laisvų dienų turi? daug paskaitų per dieną būna?
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 02 02, 18:13)
siaubuliau.. man jau 2 dienos nuo 9 baisu atrodo (ypač, kad keltis turiu gerokai anksčiau, nes kelio gabalas dar iki univero)  unsure.gif o buvau įpratus  15 (o kartais 17) iki 21 biggrin.gif
o laisvų dienų turi? daug paskaitų per dieną būna?


Tračiadieniais bus tik viena rytinė paskaita smile.gif Tai ir bus laisviausia diena...
Pirmadienį bus trys paskaitos (maximumas) 9-10h, 11.30 - 16h, 16 - 19h smile.gif
O pas tave kaip? smile.gif
Atsakyti
man dvi dienos po tris paskaitas ir dvi dienos po dvi g.gif tik antradienį lievai, kad viena paskaita nuo ryto 9, o paskui laisvasis dalykas - vakare doh.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif
priimsit? smile.gif
Atsakyti