Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

QUOTE(Lithium @ 2010 01 24, 17:39)
ne  schmoll.gif nepatinka man ta scchema, kai studijuoji ir jau žinai, ką baigęs veiksi/ norėsi veikt ir pan.. baigsiu studijas, tada žiūrėsiu noriu magistro ar ne..jei taip tai kokio.. greičiausiai dar padirbsiu ne vieną darbuką "ne į temą" ir tada sugalvosiu, ko noriu smile.gif



Manau ir manęs tas pats laukia.. g.gif Vasarą reikės kur nors Kaune įsidarbint... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 26, 22:56)
Manau ir manęs tas pats laukia..  g.gif  Vasarą reikės kur nors Kaune įsidarbint...  rolleyes.gif

galvoji rasi darbą šiais sunkiais laikais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2010 01 27, 09:21)
galvoji rasi darbą šiais sunkiais laikais?  g.gif


Tikiuosi rasti.. Netikėsiu - nieko ir neturėsiu smile.gif Be to baisiai išranki nesu, tai manau, gal pavyks kur nors įsidarbinti...
Atsakyti
aš pernai ieškojau vasarai darbo Vilniuje ir Šiauliuos, bet, deja, kadangi jokios darbo patirties neturiu verysad.gif na, Šiauliuos pasiūlė..bet nuo rugsėjo mėnesio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 28, 18:15)
aš pernai ieškojau vasarai darbo Vilniuje ir Šiauliuos, bet, deja, kadangi jokios darbo patirties neturiu  verysad.gif na, Šiauliuos pasiūlė..bet nuo rugsėjo mėnesio biggrin.gif


O kur ieškojai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 28, 21:23)
O kur ieškojai?  smile.gif

tiesiog pagal skelbimus siunčiau CV ir motyvacinius laiškus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 28, 22:37)
tiesiog pagal skelbimus siunčiau CV ir motyvacinius laiškus smile.gif

Ta prasme kokioj maždaug srity? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 28, 22:02)
Ta prasme kokioj maždaug srity?  smile.gif

daugiausia tai tai pardavėjų ir pan, na, žodžiu, ten, kur nereikia darbo patirties (nors ir dabar ir iš pardavėjų-konsultančių reikalauja 1-2 metų darbo patirties arba aukštosios ar aukštesniosios diplomo) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 28, 22:22)
daugiausia tai tai pardavėjų ir pan, na, žodžiu, ten, kur nereikia darbo patirties (nors ir dabar ir iš pardavėjų-konsultančių reikalauja 1-2 metų darbo patirties arba aukštosios ar aukštesniosios diplomo)  doh.gif

baikis, tuoj baigsis krizė biggrin.gif

ko vėl visos nutilusios? g.gif
Atsakyti
kai pažiūriu, pažįstamas, turintis bakalauro diplomą su pagyrimu (VU), dabar pusmetisdarbo neranda, tai galvoju nėr man čia ko labai skubėt dabar jo ieškotis biggrin.gif

aha, man irgi įdomu...mes čia dviese reiškiamės, o kitos prapuolusios kažkur unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 31, 12:56)
kai pažiūriu, pažįstamas, turintis bakalauro diplomą su pagyrimu (VU), dabar pusmetisdarbo neranda, tai galvoju nėr man čia ko labai skubėt dabar jo ieškotis biggrin.gif

aha, man irgi įdomu...mes čia dviese reiškiamės, o kitos prapuolusios kažkur  unsure.gif

tipo mokos? biggrin.gif
reik šitam forumui taisykles sukurt įdomiau bus g.gif

mano pusmečio vidurkis virš 9 turėtu gautis thumbup.gif
Atsakyti
kaip tau faina thumbup.gif mano 7,8 tai reiks mokėt doh.gif
Atsakyti