Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

QUOTE(Lithium @ 2010 01 24, 12:40)
o tai apie maistą turbūt jau labai gerai nusimanai  thumbup.gif

pirmas kursas, kuo daugiau mokaus -tuo mažiau suprantu blush2.gif

reiks kitais metais kažką kitą gal rinktis, nerandu savo sielai artimų mokslų doh.gif
Atsakyti
o ekologija buvo prie širdies ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 24, 14:21)
o ekologija  buvo prie širdies ar ne?  ax.gif

aha wub.gif
tiksliau aplinkosauga thumbup.gif
tik noriu rimtesnę specialybę įgyt, betviskas man schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
o aplinkosauga nėra rimta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 24, 14:38)
o aplinkosauga nėra rimta?  g.gif

kaip čia pasakius unsure.gif jei aplinkosaugą dirbt kaip rimtą -gerai apmokamą darbą, tai reik sedėt kabinete, o tai man nea aplinkosaugos atžvilgiu schmoll.gif
o po pelkes ir miškus vaikčiot minimumą gaunant...nebent tik pramogai doh.gif visokias vielas tvert doh.gif

Atsakyti
o tai kokio darbo norėtum? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 24, 15:53)
o tai kokio darbo norėtum?  ax.gif

norėčia darbo į kurį reikėtų eiti pasidažius ir su kostiumėliu, bet kartu nenorėčiau monotoniško-kabinetinio darbo, noriu kažko naujo, veiklaus, kad kiekviena diena būtų vis ko kito pažinimo blush2.gif aišku ir už gerą atlyginimą ax.gif

bet neįsivaizduoju, koks čia darbas atitiktų mano kriterijus, tad ir nerandu ką studijuot doh.gif
Atsakyti
o apie savo verslo idėją tada negalvojai? smile.gif
Atsakyti
Oo.. Gerą temą jūs čia užvedėt - apie svajonių darbą smile.gif Lithium, ką tu norėtum dirbti? ax.gif
Aš studijuoju tą filosofiją tik dėl savęs. Žinau, kad beveik jokios perspektyvos darbo atvžilgiu, ir rimtam darbui norai kitokie.... g.gif
Papildyta:
QUOTE(malvea @ 2010 01 24, 16:58)
norėčia darbo  į kurį reikėtų eiti pasidažius ir su kostiumėliu, bet kartu nenorėčiau monotoniško-kabinetinio darbo, noriu kažko naujo, veiklaus, kad kiekviena diena būtų vis ko kito pažinimo  blush2.gif  aišku ir už gerą atlyginimą  ax.gif

bet neįsivaizduoju, koks čia darbas atitiktų mano kriterijus, tad ir nerandu ką studijuot  doh.gif


Na tai jums reiktų orientuotis į kažkokių projektų planavimą, vykdymą.. Kuomet tenka susitikti su įvairiais žmonėmis (kostiumėlis būtinas wub.gif biggrin.gif ), būtumėt kažkiek pati sau šeimininkė smile.gif Ir manau jūsų mėgstamoje srityje ( ką jums patiko studijuoti) tai tikra aukso gysla mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
neturiu aš svajonių darbo vizijos biggrin.gif istoriją studijuot buvo mano svajonė..ką toliau veiksiu - nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 24, 17:28)
neturiu aš svajonių darbo vizijos  biggrin.gif istoriją studijuot buvo mano svajonė..ką toliau veiksiu - nežinau smile.gif


Tai nesivadovauji tuo principu, kad reikia užsibrėžti tikslą ir jo siekti? smile.gif
Aš kai buvau moksleivė mąsčiau, kad privalau įstoti, to siekiau. Įstojau. Dabar kai studijuoju, pasvajoju apie tolesnes studijas (magistrą), tą specialybę, apie kurią seniai galvojau smile.gif
Manau visai smagu šiokį tokį tikslą sau išsikelti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 24, 16:34)
Tai nesivadovauji tuo principu, kad reikia užsibrėžti tikslą ir jo siekti?  smile.gif


ne schmoll.gif nepatinka man ta scchema, kai studijuoji ir jau žinai, ką baigęs veiksi/ norėsi veikt ir pan.. baigsiu studijas, tada žiūrėsiu noriu magistro ar ne..jei taip tai kokio.. greičiausiai dar padirbsiu ne vieną darbuką "ne į temą" ir tada sugalvosiu, ko noriu smile.gif
Atsakyti