Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

QUOTE(Lithium @ 2010 01 13, 23:00)
man liko trys: Lietuvos istorija (1795-1918 m.) , lenkų ir naujųjų laikų istorija.

tau kaip suprantu irgi sesija dar?


Mano sesija prasidėjo gruodžio 12d ir baigėsi gruodžio 22d smile.gif ax.gif Aš jau seniai po šitų visų vargų, bet dabar su praktika rūpesčių turiu. Reikia rašyti darbą, o nėra medžiagos, mat reikia filosofijos žinynų, enciklopedijų, žodynų ir pan, o jų tiek daug nesimėto, tai streso dar daugiau nei per sesiją smile.gif
Atsakyti
agnite, o ką studijuoji? ax.gif

o darbų rašymo sunkumų žinau: gyvenimas bibliotekose, tarimaisi su bibliotekininke, kad leistų išsinešt bent trumpam knygą, kurios išsinešt negalima, krūvos pinigų, išleistos ant knygų švietimosi doh.gif
Atsakyti
Studijuoju filosofiją smile.gif Blogiausia, kad man nėra informacijos tiek daug, kiek norėtusi ir reiktų! smile.gif Bandau iš nieko sulipdyti rašto darbą.. doh.gif
Atsakyti
Įdomu? (aš filosofiją rašiau antru numeriu..ale įstojau į pirmąjį) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 14, 21:23)
Įdomu? (aš filosofiją rašiau antru numeriu..ale įstojau į pirmąjį) biggrin.gif

Įdomu ir man patinka smile.gif Bet kartais taip sunku ir į neviltį varo.... doh.gif
Aš pirmose vietose rašiau filosofiją ir įstojau cool.gif Istorijos kažkodėl nenorėčiau mokytis schmoll.gif
Tu VU?
Atsakyti
su tuo, kad įdomu, bet kartais į neviltį varo ir man tas pats drinks_cheers.gif
aš jo, VU... O tu iš sesijos laiko, spėju, VDU? g.gif
Atsakyti
Taip, aš VDU. Patinka man jų sesijos sistema. Ariam juodai, bet per savaitę laiko viską atliekam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 15, 13:21)
Taip, aš VDU. Patinka man jų sesijos sistema. Ariam juodai, bet per savaitę laiko viską atliekam  bigsmile.gif

man mūsų sesijų sistema patinka irgi.. turim mėnesį, per kurį patys susidėliojam tvarkaraštį.. kas per savaitę išsilaiko, kas taip, kad viską spėtų ir neišprotėtų smile.gif
Atsakyti
Čia tai gerai smile.gif Kad ramiai viskas vyksta.. O kada kursiniai pas jus rašomi? III kurse? smile.gif Kažkaip su kitais pašneku tai jie nuo II kurso rašo rolleyes.gif
Atsakyti
pas mus nuo studijų programos priklauso, kada kursinis.. Pas mus tai III kurse ax.gif komunikacijos fakultete dauguma II kurse jau rašo smile.gif

aš čia taip a la rytojaus lenkų egzui ruošiuos nete sėdėdama lotuliukas.gif

o beje, papasakok kaip be studijų dar gyveni? kuo užsiimi? kaip laisvalaikį leidi? smile.gif

įdomu, o kodėl kitos merginos pradingusios? g.gif
Atsakyti
labukas, kas naujesnio? mirksiukas.gif senokai aš jau čia lankiausi blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 01 17, 13:56)
pas mus nuo studijų programos priklauso, kada kursinis.. Pas mus tai III kurse  ax.gif komunikacijos fakultete dauguma II kurse jau rašo  smile.gif

aš čia taip a la rytojaus lenkų egzui ruošiuos nete sėdėdama  lotuliukas.gif

o beje, papasakok kaip be studijų dar gyveni? kuo užsiimi? kaip laisvalaikį leidi? smile.gif

įdomu, o kodėl kitos merginos  pradingusios?  g.gif


Be studijų.. Hm.. Didžioji dalis laiko skirta joms, bet lankiau baseiną (dabar žadu lankyti aerobiką, nes baseinas ne man pasirodo biggrin.gif kai tokia plaukikė....... doh.gif ), laisvalaikį leidžiu su draugėmis ir SB wub.gif Auginu katę namie ir pas draugą dar katinas gyvena, tai būna ką su jais paveikti biggrin.gif Turėdama laisvesnę minutę skaitau knygą, einu apsipirkti, pasivaikščioti po senamiesty, gaminu valgį, sėdžiu SM biggrin.gif
Bandau karts nuo karto darbo pasiieškot, bet čia aišku per daug geri mano norai, esant dieninio kurso studentei cool.gif

O kaip tu? smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti