Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

Kodėl taip pesimistiškai?biggrin.gif Dieve bus tų bernų, ne karo metas
Žinai draugas kineziterapiją baigė tai net ir statoile darbo neranda biggrin.gif
čia iš tiesų mažai priklauso ką baigei - dabar sunku rasti darbą, bet baigsis ta krizė - atsiras ir tų darbų. studinkit ką tikrai norit, net jeigu po to nedirbsit pagal specialybę (taip būna kažkur 80proc), bet bent jau 4 metelius nesikankinsit wink.gif
Atsakyti
nu žinai, manau jei įstočiau į mediciną, ir dešimt metelių atsikankinčiau, tai darbą tikrai rasčiau biggrin.gif aplamai nelabai mačiau mediko be darbo g.gif o dėl kineziterapijos.. hmm, o man atvirkščiai, sakė, kad galima labai gerai prasisukt. nu bet negalvoju, pirmas kelias veda į mediciną ax.gif
Atsakyti
labas vakarėlis.... na kaip nuotaikos po naujų? mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai medikų poreikis yra visados, čia nesiginčysim, juk mažiau ant svieto žmonių, kurie apskritai turi tokį pašaukimą, juolab kuris tiek daug metų mokytis priverčia. Daug kas daug ką sako, kad tik jų spec rinktumeisi, kad pinigeliai kapsetų. Bet nesąmonė irgi rinktis spec pagal perspektyvu arba neperspektyvu, juk jei visi sulysim į perspektyvias, kas dirbs neperspektyviose vietose smile.gif
reziume - again - studijuokit kas arčiau širdelės smile.gif
Oj po naujako aš puikiai, reikia padaryti kokį sąrašėlį, ką ketinu padaryti per šiuos metus, ko atsikratyti ar pan. Svarbu nenumėtyt ir pažiūrėt, kiek iš jų bus įgyvendinta smile.gif
Atsakyti
Na kogi čia pritilo paaugliukės? blink.gif nejau mokslai taip spaudžia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2010 01 11, 21:59)
Na kogi čia pritilo paaugliukės?  blink.gif  nejau mokslai taip spaudžia?  blush2.gif

čia, kad niekad labai jau nešneka schmoll.gif
nykus kampas verysad.gif
Atsakyti
O, labas visoms smile.gif 4u.gif Buvau pamiršus šitą temą, atsitiktinai vėl atradau.
smile.gif
Kaip gyvenat, gal kas su sesija dar vargstat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 12, 14:56)
O, labas visoms  smile.gif  4u.gif  Buvau pamiršus šitą temą, atsitiktinai vėl atradau.
smile.gif
Kaip gyvenat, gal kas su sesija dar vargstat?  g.gif

kaatai čia nyku unsure.gif
ne tu viena matyt šią tėmelę užmiršai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2010 01 12, 15:08)
čia, kad niekad labai jau nešneka  schmoll.gif
nykus kampas  verysad.gif

Kas tiesa tas ne melas doh.gif retokai cia matau kas lankosi blush2.gif

QUOTE(agnite @ 2010 01 12, 15:56)
O, labas visoms  smile.gif  4u.gif  Buvau pamiršus šitą temą, atsitiktinai vėl atradau.
smile.gif
Kaip gyvenat, gal kas su sesija dar vargstat?  g.gif

Sveikute, agnite, 4u.gif Gyvenam kol kas neblogai, kaip tu? ax.gif

Siandien 4 pamokas is eiles prasiklausem apie egzaminus doh.gif Ojei Vajei doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 01 12, 14:56)

Kaip gyvenat, gal kas su sesija dar vargstat?  g.gif

vargstu wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2010 01 13, 17:13)
Kas tiesa tas ne melas  doh.gif  retokai cia matau kas lankosi  blush2.gif
Sveikute, agnite,  4u.gif  Gyvenam kol kas neblogai, kaip tu?  ax.gif 

Siandien 4 pamokas is eiles prasiklausem apie egzaminus  doh.gif  Ojei Vajei  doh.gif  blink.gif

Ir ką papasakojo apie tuos egzaminus ? smile.gif

QUOTE(Lithium @ 2010 01 13, 21:23)

Kiek dar liko ir kokie? rolleyes.gif
Atsakyti
man liko trys: Lietuvos istorija (1795-1918 m.) , lenkų ir naujųjų laikų istorija.

tau kaip suprantu irgi sesija dar?
Atsakyti