Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

ei nu, yra jaunų žmogučių pašnekesiai, paaugliukės 4u.gif
bet visgi malonu susipažint 4u.gif Rūta
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2010 01 01, 20:48)
Vienoj pusej " FREE HUGS" o nugaroj "Have you hugged my tshirt today" Tai visa vakara vakar pravaiksciojo ir hug'ginosi su visais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

thumbup.gif

Su NAuJAis , mergičkos
Papildyta:
QUOTE(M@žiukė @ 2010 01 01, 20:54)
ei nu, yra jaunų žmogučių pašnekesiai, paaugliukės  4u.gif
bet visgi malonu susipažint  4u.gif Rūta

drinks_cheers.gif
tai pasakok, kas , iš kur, kuo domiesi? ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M@žiukė @ 2010 01 01, 21:54)
ei nu, yra jaunų žmogučių pašnekesiai, paaugliukės  4u.gif
bet visgi malonu susipažint  4u.gif Rūta

4u.gif Sveikute. Darja. malonu susipazinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2010 01 01, 22:05)
4u.gif  Sveikute. Darja. malonu susipazinti  ax.gif

o koks avataras wub.gif reik ir man paskeist ax.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2010 01 01, 23:15)
tai pasakok, kas , iš kur, kuo domiesi? ir t.t.  4u.gif

Iš Kauno, moksleivė, kuo domiuosi tai nežinau, apie mokslą čia ar šiaip gyvenime? Jei apie mokslą, tai stot noriu į mediciną, ar kažkur panašiai smile.gif o jūs?


QUOTE(Dragonike @ 2010 01 02, 00:05)
4u.gif  Sveikute. Darja. malonu susipazinti  ax.gif

laba, malonu
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2010 01 01, 23:27)
o koks avataras  wub.gif  reik ir man paskeist  ax.gif

Dėkutis 4u.gif bet sventes jau praėja reik ka nors ieškotis naujo ax.gif O tokia slegianti nuotaika pasutiniom dienom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(M@žiukė @ 2010 01 03, 15:56)
Iš Kauno, moksleivė, kuo domiuosi tai nežinau, apie mokslą čia ar šiaip gyvenime? Jei apie mokslą, tai stot noriu į mediciną, ar kažkur panašiai smile.gif o jūs?
laba, malonu

mane aplinkosauga domina mirksiukas.gif
o kur po medicinos? ax.gif
pasakok ir ne apie mokslus cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Dragonike @ 2010 01 04, 13:35)
Dėkutis  4u.gif  bet sventes jau praėja reik ka nors ieškotis naujo  ax.gif  O tokia slegianti nuotaika pasutiniom dienom  doh.gif

iš avataro matos 4u.gif
nedosnus kalėdų senelis buvo, kad taip be nuotaikos? unsure.gif
Atsakyti
Kalėdu senuliuks tai dosnus ax.gif Tik va širdukei sumaištis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2010 01 04, 14:07)
Kalėdu senuliuks tai dosnus ax.gif  Tik va širdukei sumaištis  doh.gif

skirybos ar nauja meilė? 4u.gif
Atsakyti
Cia dar lengava ax.gif Mano Berniukas Uzsieni....jau ketvirtas menuo o grys dar minimui tik uz 2 menesiuku. O man kompiuteri mylet sunku ( susiskambinam ciut ne kas vakara perskype). Myliu ta zmoguti....Bet atsirado zmogus kuris nezinau kuo bet mane labai traukia....tai minciu begales....bijau kad galiu padaryti tai del ko galiu gailetis ar kas nors panasaus....pykstuos pati su savim.... doh.gif na va issipasakojau trumpaja versija savo niurumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2010 01 04, 14:54)
Cia dar lengava  ax.gif  Mano Berniukas Uzsieni....jau ketvirtas menuo o grys dar minimui tik uz 2 menesiuku. O man kompiuteri mylet sunku ( susiskambinam ciut ne kas vakara perskype). Myliu ta zmoguti....Bet atsirado zmogus kuris nezinau kuo bet mane labai traukia....tai minciu begales....bijau kad galiu padaryti tai del ko galiu gailetis ar kas nors panasaus....pykstuos pati su savim.... doh.gif na va issipasakojau trumpaja versija savo niurumo  ax.gif

nepatikėsi, bet netgi žinau, ką tai reiškia 4u.gif
tik negaliu tau padėt, nes pati su tokiu pat savęs nepažinimu ir abejonėm gyvenu jau 4metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2010 01 04, 15:51)
mane aplinkosauga domina  mirksiukas.gif
o kur po medicinos?  ax.gif
pasakok ir ne apie mokslus  cool.gif

na jei neišeis į mediciną, tai i kineziterapiją manau smile.gif
fainai aplinkosauga, bet kur po to galvoji dirbt? Pažįstamas baigė, tai dabar statoile dirba smile.gif
O jei ne apie mokslus, tai net nežinau kuo domiuos.. Nes esu žiauri tinginė, mėgstu sofą ir tv biggrin.gif mėgstu valgyt blush2.gif bet ir pašėliot patinka smile.gif dar apsipirkinėt mėgstu tongue.gif ir pinigus mėgstu biggrin.gif tik jų niekad neturiu biggrin.gif šiaip nesu labai įdomi, dar esu didelė nevėkšla, ir tiesiogine to žodžio prasme nevykėlė ax.gif apie meiles nieko nekalbu, nesiseka ir man smile.gif laikykitės, kam blogai 4u.gif
Atsakyti