Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

nusprendziau jau ryt nebeiti, nes apskritai tingiu tingeti biggrin.gif
as is dauniskio smile.gif
as tai gal sakau reikia 12oj klasej mokslu susdomet, nezinau ... bet speju festivaliai tik bus... o po ju jau tikrai susimsiu, nes bandomieji iskart beveik po atostogu. bus neblogas spyris pasitempti.
bet siaip labai noreciau kazka neiprasto nuveikit, kitur nuvaziuoti, susipazinti su naujais zmonemis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 21 gruodžio 2009 - 20:27
QUOTE(malvea @ 2009 12 21, 19:49)
iš smėlio, o tu? 4u.gif
Papildyta:

negali atsidžiaugt?  cool.gif  ką planuojat, panos, atostogom? g.gif  bigsmile.gif




o taip thumbup.gif thumbup.gif aš tai planuoju fotkintis thumbup.gif teta daug kadrų sugalvojus..... o jeigu ką sudominai, tai va linkas kaip laisvu laiku "dirbau" modeliu: www.agnekfoto.lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 12 21, 20:24)
nusprendziau jau ryt nebeiti, nes apskritai tingiu tingeti biggrin.gif
as is dauniskio smile.gif
as tai gal sakau reikia 12oj klasej mokslu susdomet, nezinau ... bet speju festivaliai tik bus... o po ju jau tikrai susimsiu, nes bandomieji iskart beveik po atostogu. bus neblogas spyris pasitempti.
bet siaip labai noreciau kazka neiprasto nuveikit, kitur nuvaziuoti, susipazinti su naujais zmonemis  ax.gif

aš amžinai noriu kažką veikt, kažkur važiuot... 4u.gif

Atsakyti
Eugute man atsidaro nuoroda, bet jokion galerijon neileidzia ar ka. as paniskai bijau fotoaparato objektyvo, savos turiu is ties nedaug foto, man regis, tai kompleksas smile.gif nefotogeniska esu..
Jums, panelės, palinkėsiu ramių, jaukių, turtingų kūčių (pvz mes šeimoje dovanomis keičiamės tik per kūčias:)) !
labanakt
Atsakyti
Su Šventėm visas newyear.gif 000054.gif group.gif

Turkish --> štai nuoroda http://www.agnekfoto.lt/foto.html čia tiesiai į galeriją turėtų nukelti... o jeigu pagrindinį puslapį atidarys, tai galerija yra viršuje, dešinėje pusėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Kogi cia taip tylu g.gif Beja visas su praejusiom sventem ;D thumbup.gif Ka per naujus zadat ax.gif
Atsakyti
Su Šventėm... mirksiukas.gif

Na va su tetulyte jau treti metai per naujus metus darome karnavalą clap.gif pirmais metais tema buvo tautos (buvai čigonė biggrin.gif ), pernai buvo pasakų herojai (buvau pelenė thumbup.gif ), o šiais metais darome leliukų balių 2.gif 2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aaaa.....kaip miela ;D mes tai uzpraitais metais darem havaju tema ;D gerulis buvo thumbup.gif o siais metais tai pas klasioka svesim naujus + Gimsiuka ;D padariau maike su uzrasu...ir dar mastau paimt padovanot kaip izengus i pilnamecio gyvenima plyta su uzrasu " pirmoji plyta tavo busimam namui " ka manot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2009 12 30, 21:14)
ir dar mastau paimt padovanot kaip izengus i pilnamecio gyvenima plyta su uzrasu " pirmoji plyta tavo busimam namui " ka manot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


puiki dovana lotuliukas.gif lotuliukas.gif "pirmoji plyta" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai skamba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2009 12 30, 21:14)
Aaaa.....kaip miela ;D mes tai uzpraitais metais darem havaju tema ;D gerulis buvo  thumbup.gif  o siais metais tai pas klasioka svesim naujus + Gimsiuka ;D padariau maike su uzrasu...ir dar mastau paimt padovanot kaip izengus i pilnamecio gyvenima plyta su uzrasu " pirmoji plyta tavo busimam namui " ka manot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif o kas ant marškinėlių užrašyta? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
su Naujais Metais jus visas oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2009 12 31, 13:57)
thumbup.gif  o kas ant marškinėlių užrašyta?  ax.gif  4u.gif

Vienoj pusej " FREE HUGS" o nugaroj "Have you hugged my tshirt today" Tai visa vakara vakar pravaiksciojo ir hug'ginosi su visais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti