Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

QUOTE(Turkish @ 2009 12 13, 18:28)
Aš pamaniau, kad su klaida parašei, išvis negirdėtas smile.gif
Tarpukarį jau.. o viešpatie kaip jum gerai...

Na taip, planuojama nuo kito pusmecip vidurio visas kartojimas visko ax.gif Tik kad man ta istorija neperlabiausiai sekasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2009 12 13, 17:58)
Na taip, planuojama nuo kito pusmecip vidurio visas kartojimas visko  ax.gif  Tik kad man ta istorija neperlabiausiai sekasi  doh.gif

egzaminą laikysi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2009 12 13, 19:09)
egzaminą laikysi? rolleyes.gif

To dar nezinau bet tikriausiai blink.gif O jus kokius planuojate egzaminus laikyti?
Atsakyti
QUOTE(Dragonike @ 2009 12 13, 13:57)
Esu vardu Darja.


koks nuostabus vardas wub.gif jeigu turėsiu mergaitę reikęs tokį vardą duoti... nestuke.gif lotuliukas.gif Darja... wub.gif


QUOTE(Turkish @ 2009 12 13, 16:41)

paneles, dabar sakykit kokia tema istorijos einat?


mes Pirmąjį pasaulinį karą.... doh.gif doh.gif

QUOTE(Dragonike @ 2009 12 13, 18:10)
To dar nezinau bet tikriausiai  blink.gif  O jus kokius planuojate egzaminus laikyti?


šeip tai be istorijos mažas pasirinkimas kur stoti.... medicina ir dar kažkas... g.gif

aš tai misliju laikyti lietuvių, anglų, matematiką ir istoriją... na vienu žodžiu pagrindinius drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


kur galvojat stot po 12? g.gif
Atsakyti
buvau rimtai apsisprendus stot į Didžiąją Britaniją, bet kai jau atėjo laikas išsiųsti anketą tiesiog pagalvojau, kad tėvams paskutines kelnes numaučiau... neįtikėtinai brangu. vadinasi, lieku Lietuvoj, galvoju studijuoti kalbas
Atsakyti
QUOTE(eugute* @ 2009 12 14, 23:00)
koks nuostabus vardas wub.gif  jeigu turėsiu mergaitę reikęs tokį vardą duoti... nestuke.gif  lotuliukas.gif  Darja... wub.gif

xex...jausiuosi pamaloninta thumbup.gif wub.gif

As tai nezinau...man ta istorija bei matematika sunkiais kertas bet ju tai zadu kaip nors laikyt doh.gif dar aisku be privalomo lietuviu...laikysiu rusu ax.gif
O po dvylikos tai nezinau, arba cia Lietuvije arba pas berniuka i Ispanija 4u.gif
Atsakyti
Berniukas ispanas ar lietuvis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 12 16, 17:36)
Berniukas ispanas ar lietuvis? smile.gif

Berniukas lietuvis, bet puse gyvenimo pragyvenes Ispanijoje ax.gif
Atsakyti
Kaip cia tylu pas mum blink.gif Kurgi visos pasidejusios...neapsimeskit kad intencyviai mokotes thumbup.gif
Atsakyti
labukas mirksiukas.gif na ar nesušalote šiandien merginos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eugute* @ 2009 12 17, 21:54)
labukas mirksiukas.gif na ar nesušalote šiandien merginos? smile.gif

As tai apsalau ax.gif as saltmiriukas esu tai man tokie saltukai baisus ;D
Atsakyti
pagaliau ir į mano kiemą atėjo šventė, tai yra kas sušildyų ax.gif wub.gif
Atsakyti