Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

sveikos.... yra 12-okių biggrin.gif tai vat.... kaip čia ta temelė nejuda?
Atsakyti
QUOTE(eugute* @ 2009 12 10, 13:00)
sveikos.... yra 12-okių biggrin.gif tai vat.... kaip čia ta temelė nejuda?

visos stropiai mokos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2009 12 10, 17:55)
visos stropiai mokos  lotuliukas.gif




jo jo, girdėjus aš tokių bajerių, kad stipriai mokinasi... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eugute* @ 2009 12 12, 00:23)
jo jo, girdėjus aš tokių bajerių, kad stipriai mokinasi... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

semestro pabaiga gi doh.gif visos skolas taisos lotuliukas.gif po švenčių turėtų lįst pradėt cool.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif
esu dvyliktoke biggrin.gif nors nera cia ko dziaugtis lotuliukas.gif
kaip jauciates? kaip moksliukai? galim apie neissenkancias temas, tokias kaip- simtadienis, egzaminai ir t.t. paplepet biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ar padėtumėt nabagėlei? gal galite pasirinkti savo mėgstamiausią spalvą ir įvesti savo trumpus duomenis? GALBŪT man tai padėti laimėti smile.gif http://spalvos.topsh...i...5&sid=37152


aciuuu
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 12 12, 18:34)
Sveikos, ar padėtumėt nabagėlei? gal galite pasirinkti savo mėgstamiausią spalvą ir įvesti savo trumpus duomenis? GALBŪT man tai padėti laimėti smile.gif http://spalvos.topsh...i...5&sid=37152
aciuuu

padariau ;D

Sveikutes, gal priimsit ir mane į savo gretas, esu dvyliktokė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liusijana @ 2009 12 12, 16:15)
Sveikos mielosios  4u.gif
esu dvyliktoke  biggrin.gif nors nera cia ko dziaugtis  lotuliukas.gif
kaip jauciates? kaip moksliukai? galim apie neissenkancias temas, tokias kaip- simtadienis, egzaminai ir t.t. paplepet  biggrin.gif


joa, temos tai tokios pagerintos, ypač tema pavadinimu "egzaminai', net šiurpas nueina tariant tos temos pavadinimą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Dragonike @ 2009 12 12, 20:16)
padariau ;D

Sveikutes, gal priimsit ir mane į savo gretas, esu dvyliktokė  doh.gif


prašom prašom, papasakok daugiau apie save mirksiukas.gif


tai ką šarkos patarškos šiandien nuveikėt? aš tai langus pasipuošiau tongue.gif vat:)
Atsakyti
QUOTE(eugute* @ 2009 12 13, 01:38)

prašom prašom, papasakok daugiau apie save mirksiukas.gif


g.gif net nežinau ką čia pasakot ;D Esu iš Šiaulių, kaip jau ir sakiau gimnazistė doh.gif Esu vardu Darja. pomėgių turiu beales ......ir nebežinau ką ir besakyt...jaučiu persimiegojau šiandien doh.gif
Atsakyti
Darija??? kOOOks grazus vardas...
paneles, dabar sakykit kokia tema istorijos einat? mes tik ka pasidalinom ATR... ziauriai atsiliekam nuo programos...
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2009 12 13, 17:41)
Darija??? kOOOks grazus vardas...
paneles, dabar sakykit kokia tema istorijos einat? mes tik ka pasidalinom ATR... ziauriai atsiliekam nuo programos...

Darja 4u.gif Be "i" mirksiukas.gif dekui, o savo vardo kai mazesne buvau,gal kokiu 12 metu tai nemegdavau doh.gif 4u.gif
Na mes tai katik atsiskaitem tarpukari thumbup.gif
Atsakyti
Aš pamaniau, kad su klaida parašei, išvis negirdėtas smile.gif
Tarpukarį jau.. o viešpatie kaip jum gerai...
Atsakyti