Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

Oo, tai tau visai good ;D Jo, šiais laikais tai nesisuksi - negyvensi biggrin.gif
Gerai, aš tai tik pirmam kurse dar ax.gif Kad pas mane būtų lengva... biggrin.gif Kūno k ir tą spaudžia, praeitą semestrą nelabai lankiau, tai sausio mėn per sesiją turėjau atsiskaitinėt 4u.gif Bet nieko, pasimokiau, tai dabar sąžiningai į kiekvieną paskaitą einu biggrin.gif
Atsakyti
ooooo.. šičia kažkas atgijo biggrin.gif
Atsakyti
Aga smile.gif
Sveika, Lithium smile.gif Nežinau ar pameni mane... Anksčiau buvau ''niolikinių kampelyje''... Vėliau kažkaip neradau tos temos 4u.gif
Atsakyti
-niolikinių tema ir šiuo metu sėkmingai gyvuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikės apsilankyt 4u.gif
Atsakyti
būtinai bigsmile.gif
beje, kaip sekasi? smile.gif
Atsakyti
Na, as studijuoju BANALIA teise biggrin.gif Bent jau visi taip sako, nors ir ziauriai klysta smile.gif
Taip, daug kas stoja, bet tikrai mazai tokiu, kurie stoja, nes patinka...dauguma del prestizo.
As is tu, kuriems si specialybe idomi. Norejau but teisininke nuo 8 kl. (serialu apie teismus itaka) smile.gif Nesigailiu, kad istojau i VU TF, nors ir ziauriai sunku...bet ka jau padarysi smile.gif
Be to, mane dziugina tai, jog sios zinios gyvenime labai pravers (ypac kokia seimos teise), net jeigu nedirbsiu teisinio darbo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ibieililiai: 18 vasario 2009 - 23:44
na, aš teisę irgi pasimokau.. tiesa, ne šių dienų teisę biggrin.gif
Atsakyti
oi gerai sekasi wink.gif Lithium, kaip tau, kaip mokslai? smile.gif

Gerai, kad jums patinka, aš negalėčiau teisės niekaip studijuot, visiškai ne man... Nors geras dalykas ir tikrai gerai žinot 4u.gif Kiekvienam savo vis gi ax.gif
Atsakyti
neblogai man smile.gif

kartais geriau į teisę nesigilint.. va kokiam senovės babilone jei žmona vyrui buvo nefaina, tai jis ją upę įmest galėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2009 02 19, 01:24)
neblogai man smile.gif

kartais geriau į teisę nesigilint.. va kokiam senovės babilone jei žmona vyrui buvo nefaina, tai jis ją upę įmest galėjo  doh.gif


Na, Senovej arba Viduramziais visko pasitaikydavo biggrin.gifD Vien inkvizicinis teismas ko vertas biggrin.gif

Tiesa pasakius, kazkada (nors..ir dabar irgi) pasvajodavau apie operini dainavima, teatra, fotografija smile.gif Is tikruju siek tiek meno, kurybos truksta teisej smile.gif Bet kartai per egzus tenka prikurt lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai senovėj ko tik nebūdavo biggrin.gif Baisu kai pagalvoji, bet šiais laikais dar baisiau būna doh.gif

Atsakyti