Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

na aš šiaip dažnai su šukuosenom paeksperimentuoju hihihi.gif

na kai mes tokie link meno pasinešę lotuliukas.gif ir iš jaunatviškų neformalizmų iki galo neiišaugę lotuliukas.gif

na taip dabar kai jam ne tik darbas bet ir sesija prasideda.. na namo aš grįžtu 3 dienom (tiksliau penktadienį vakare išvažiuoju, sekmadienį pavakarę grįžtu).. na dabar ant ilgiau grįšiu, bet jis pats irgi važiuos pas savo tėvus tom dienom smile.gif
Atsakyti
nu va. tai jau teks pasiilgt vienas kito mirksiukas.gif paskui galėsit savaip meilumus rodyt biggrin.gif

o kiek metų jam, kad jau dirba? ar gal neakivaizdžiai mokinas jis?

tai dažnai ir rodysies reiškias bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
pailsėsim viens nuo kito, atsigausim lotuliukas.gif

jam 24. studijuoja neakivaizdiniam smile.gif
Atsakyti
mat kaip ax.gif

labas rytas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Galima prisijungti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R'mint @ 2009 02 13, 22:05)
Sveikos smile.gif

Galima prisijungti? 4u.gif

Nauja givybė bigsmile.gif

Šis forumas pastaruoju metu miręs doh.gif
Atsakyti
Nu aš tai jau pastebėjau 4u.gif Gaila, visi užsiėmę mokslai turbūt biggrin.gif Nors sesija jau baigėsi smile.gif
Atsakyti
As irgi noreciau prisijungti smile.gif Studijuoju 3 k. teise VU smile.gif 21 m... smile.gif
Atsakyti
o mūsų daugėja thumbup.gif
Atsakyti
Na tai pasakokyte apie save,mokslus ,didesnius laimėjimus bigsmile.gif

Sesija prasidėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
oi apie laimėjimus tai gal patylėsiu ;D

Studijuoju KTU Kompiuterinę lingvistiką smile.gif Ką jūs?
Nesigailiu pasirinkus šią specialybę, nes ji man lb lb patinka. Čia kaip 2 viename - IT ir filologija ax.gif

Gaila, kad ši tema beveik mirus, mažai kas rašo čia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(R'mint @ 2009 02 18, 21:47)
oi apie laimėjimus tai gal patylėsiu ;D

Studijuoju KTU Kompiuterinę lingvistiką smile.gif  Ką jūs?
Nesigailiu pasirinkus šią specialybę, nes ji man lb lb patinka. Čia kaip 2 viename - IT ir filologija ax.gif 

Gaila, kad ši tema beveik mirus, mažai kas rašo čia  unsure.gif

aš dar kolegijoj trinuos,studijuoju ekologiją-aplinkosaugą thumbup.gif irgi nesigailiu,nes man pokolkas nesvarbu ką mokytis ,svarbu mokytis doh.gif lotuliukas.gif tai va,aš jau paskutiniam kurse,dabar man praktika ax.gif kasmet vis ką nors laimiu,nes ten labai lengva cool.gif šiemet tapau geriausiu ekologu tongue.gif
Atsakyti