Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

QUOTE(Turkish @ 2008 10 27, 15:13)
11sėdžiu smile.gif mokslai neblogai sekasi, nes stengiuosi sistemingai dirbt
Kad aš turėčiau kaimą...

o kaip tas sistemingas darbas atrodo? smile.gif kokius dalykus mokais?
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 10 27, 13:41)
malvea - jabitute aš irgi iš Utenos  bigsmile.gif

na ir kur mokaisi? kur prieš tai mokeisi? bigsmile.gif
ir ko į Uteniškių kampelį neužsuki? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 10 27, 16:13)
11sėdžiu smile.gif mokslai neblogai sekasi, nes stengiuosi sistemingai dirbt
Kad aš turėčiau kaimą...


aha aš irgi kaimo neturiu, tai vasarom taip užsinoriu.. rolleyes.gif

QUOTE(malvea @ 2008 10 27, 16:18)
tada aš tave  thumbup.gif

formaliai kolegijoj, o ištikrųjų tokiam kaimuke, nes ten dėstytojai "gyvena"  4u.gif


o kokią specialybę studini? kelintam kurse? neperdaug klausimų tikiuos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabryte @ 2008 10 27, 14:23)
aha aš irgi kaimo neturiu, tai vasarom taip užsinoriu..  rolleyes.gif
o kokią specialybę studini? kelintam kurse? neperdaug klausimų tikiuos  doh.gif  biggrin.gif

ekologiją ir aplinkosaugą 4u.gif
jau trečiame bigsmile.gif
na , o tu? pasakok viską mirksiukas.gif
Atsakyti
tiesiog tą dieną atlieku visus įmanomus dalykus, ir jei dar būna ūpo - padarau ir į priekį, tad nebelieka pvz mokytis paskutinę naktį smile.gif
malvea - tai aš dar dabar Saulės gimnazijoj, o tu kur mokeisi? Leisk atspėsiu - kolėj sėdi ir kokią kineziterapiją studijuoji, čia bene populiariausia specialybė biggrin.gif(jau matau, kad apsirikau) o į temą neinu, nes jaučiuosi per jauna
sidabryte - va va man irgi.. kartą į metus su tėvais nuvažiuojam į parduotą kaimą pažiūrėt, nu nors verk šunį apsikabinus, kaip gaila man jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 27 spalio 2008 - 14:35
malvea, oho kaip tau fainai bigsmile.gif aš dar tik pirmam kurse, kadangi neakivaizdiniu tai dar šimtas metų mokintis liko unsure.gif biggrin.gif aš tai kelių inžineriją studinu ax.gif na bent jau bandau biggrin.gif

Turkish, ems irgi savo pardavėm, bet kai mažytė buvau, tai jau nieko nebepamenu.. verysad.gif aš kadangi bute gyvenu, tai ateity tik apie nuosavą namą ir tesvajoju.. ir dar rajoną esu gerą nusimačiusi, tokį kur gamta tikresnė nei mieste biggrin.gif tai išvis rolleyes.gif
Atsakyti
o aš galvoju kada nors išpirkti tą trobą, tik bijau nebeilgai ji laikys , kai niekas ten negyvena. Negana to, mes kaskart nuvažiavę dar ir einam į vidų, visai kaip savininkai jaučiamės biggrin.gif ten niekas negyvena, tai per daug sau leidžiam rolleyes.gif
aš irgi degtukinėj gyvenu, ir labai keista kai sakau - einu namo. Kokie čia namai dar? 2 kambarių butelis..
Atsakyti
ai visur yra namai, kur jauku ir gera rolleyes.gif
bet tai nevisad negyvena? vistiek kažkas nusipirko, tai reiškias bent vasarom ten būna turbūt ax.gif
Atsakyti
Ne, niekas negyvena, net nesuprantu kam tie žmonės pirko !
teisybė, bet kažkaip erdvės reikia daugiau, o čia galima sakyt vaikštai ir užpakaliais badaisi hihihi.gif
kai per ilgai narve gyveni, pasaulis atrodo per didelis - man tinkantis pasakymas
Atsakyti
o narvas, tai čia tas butas? taigis niekas neliepia jame ištisai sėdėt hihihi.gif

nu tada tikrai keistoka g.gif tai apsigyvenkit jūs taip patyliukais ten.. biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 10 27, 14:33)
malvea - tai aš dar dabar Saulės gimnazijoj, o tu kur mokeisi? Leisk atspėsiu - kolėj sėdi ir kokią kineziterapiją studijuoji, čia bene populiariausia specialybė biggrin.gif(jau matau, kad apsirikau) o į temą neinu, nes jaučiuosi per jauna

Krašonoj thumbup.gif
bet beveik pataikei bigsmile.gif
kad tu žinotum kiek toj temoj tavo metų ar net jaunesnių cool.gif
Atsakyti
sidabryte - kad aš tokia jau labai nebetransliuojanti, mieliau namus renkuosi biggrin.gif Joa, 60 km nuo mūsų biggrin.gif
malvea- nemačiau smile.gif
Atsakyti