Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

o tai galėsi turkų kalbą pasipraktikuot thumbup.gif

parsitempiau iš savo miestelio bibliotekos knygų, dar ryt nueisiu pas istorijos mokytoją.. neįsivaizduoju kaip aš tašes pavilksiu sekmadienį lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai mes taip ir bendraujam - jis man turkiškai, aš lietuviškai. deje jis gražiau skaito lietuviškai nei aš turkiškai biggrin.gif
Lithium o tu negalvoji apie Erasmus?
Atsakyti
ei aš noriu prie jūsų prisijungt blush-anim-cl.gif

esu dvyliktokė laugh.gif
Atsakyti
oj prašom prašom friends.gif
Šiuo metu plepam apie visokius užsienius ir mainų programas
Atsakyti
truputi paskaičiau rolleyes.gif

aš už laugh.gif
nematau skirtumo ar iškart stot kaip akis išdegusiai, ar po metų rolleyes.gif nu aišku nebent motyvacija dingtų biggrin.gif tada jau nekas..pažįstu tokį atvejį kai egzus išlaikė 100, išvažiavo vasarai paatostogaut, pradėjo dirbt ir nebegrįžo pajutęs pinigų skonį biggrin.gif

pati norėčiau anglijoj studijuot rolleyes.gif
Atsakyti
man asmeniškai keista kaip visi ten veržias studijuoti į Angliją ar Daniją. nemėgstu tų kraštų, o ir tas britiškas akcentas ausiai nemielas smile.gif juolab ten likt nenorėčiau biggrin.gif bet palaikau tuos, kurie išvyksta, visgi neri kaip ir į nežinią. o tave kokia mokslų sritis traukia?
Atsakyti
na mus tai išleidžia po antro kurso tik, tad nežinau.. reikia dar dagyvent iki to biggrin.gif
Atsakyti
man visos sąlygos būtų sudarytos ten gyvent ir studijuot., todėl apie tai mąstau rolleyes.gif

traukia istorija ( laugh.gif ) geografija, lietuvių, anglų ir menai biggrin.gif
Atsakyti
kiek žinau tau visus tik po antro kurso biggrin.gif
Atsakyti
na istorija neblogas dalykas blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Turkish @ 2008 09 20, 12:42)
kiek žinau tau visus tik po antro kurso biggrin.gif

KTU ir po pirmo išleidžia smile.gif
Atsakyti
mano žinios buvo netikslios, kągi.
Atsakyti
negaliu pabaigt eilėraščio išnagrinėt unsure.gif
Atsakyti