Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

Sveikučiai visi,
aš apsikasus mokslais, tai vakar net nesugebėjau iki kompiuterio atsiristi, sedėjau iki naktelės, mokiausi biologija/istorija/lietuvių ir iš nieko neklausė ;D
o šiandien tokia lengva dienelė, tai su mama nusipirkom pyrago ir sidro ir abi po truputį sugurkšnojom. 4u.gif

Miego man trūkumas, ryt turiu kelias dainas pasiruošti parodyt savo muzikos mokytojai, nori ji mane ten į renginiu pripaišyt, tai sako atsinešk dainas parodyt.
smile.gif

kaip jums mokslai?
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2008 09 16, 21:59)
po mokyklos pasidarius happy year gali pailsėt nuo mokslų, apsispręst, ką ištikrųjų nori veikt gyvenime: padirbėti vienoj ar kitoj srity, ar apsilankyt vienoj kitoj paskaitoj ir pasižiūrėt, kaip ten viskas atrodo, ar pabūt laisvu klausytoju kažkufr (na šitas malonumas jau brungokas biggrin.gif ), įgyji kažkokios gyvenimiškos patirties.. o trūkumai.. gali prarast norą mokytis, sutingėt..pašvaistai metus, nes reiškia, kad vėliau baigsi mokslus, o kai Lietuvėlė tokia šalis, kad be popierėlio, jog kažką baigei, nelabai dorą darbą gausi..ir šiaip jei kažką pradedi dirbt, greičiausiai ir studijuojant norėsis save išsilaikyt, o dirbant ir mokantis sudėtingiau gyvent, ir mažiau laiko lieka studentavimui (baliai festivaliai biggrin.gif )

Ajazus, kaip dabar viską į anglų išverst biggrin.gif Ačiū smile.gif

Pros:
-Would take time to see what I REALLY want to do
-Would have time to renergize so I would be really ready for college in 2009
-Would have time to get license
-Would have time to work to save money for college in the next year, and could possibly work at an acting studio to get more opportunities
-Could save money to go to Europe
-Wouldn't have to pay 30 grand, and would save money
-Could have time to do things I've always wanted to do, like take Yoga classes or fencing lessons, and maybe volunteer at animal shelters
-Could take the SAT and ACT again and improve scores significantly to get into a better college than the one I got into this year, and hopefully in New York or Los Angeles

Cons:
-Could possibly feel lazy, like life was passing me by
-Wouldn't see my friends
-Could maybe feel stuck in the house


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
žiūriu studentiško gyvenimo pliusas - rugsėjį dar dėl mokslų per daug galvos nesuki blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif ir as noriu i jusu gretas bigsmile.gif ar priimsit? ax.gif
Atsakyti
jamam jamam smile.gif
aš manau labai protingas žingsnis pasidaryti pertauką po mokslų. ir išvažiuoti kur padirbėti kokiu juodadarbiu. motyvacija mokytis atsiras ojojoj kokia ! nors nebūtina ir tuo juodadarbiu būti, tiesiog kokiu aptarnavimo sferos darbuotoju, dirbti daug, ir gauti grąžą.
Šiandien parašiau tą istoriją, o testas jau buvo darytas.. laaaaabai neįdomu.ir dar šiandien besėdėdama geografijoj nusprendžiau nelaikyti geografijos bigsmile.gif o kam? kam jos reiks doh.gif
šypt - mano svajonės panašios..ech.. tik per mokslo m. laiko papildomai turkų pasimokyt kaip ir nebūna , ne tik laiko, bet ir noro. rolleyes.gif
Lithium - girdėjote pirmakursės žodį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 17, 12:59)
Lithium - girdėjote pirmakursės žodį  biggrin.gif

na, jei dėl nieko per daug neveikimo..pas mus bent antrakursiai irgi panašiai gyvena lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
na stai ir man mokslai prasideda biggrin.gif dabar jau esu studente tongue.gif smartass.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia sveikint, ar čia ne, bet sveikinu smile.gif
kur studijuojam?
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 18, 10:47)
Nežinau ar čia sveikint, ar čia ne, bet sveikinu smile.gif
kur studijuojam?

na kolkas sveikint bo idomiau nei mokykloj buvo rolleyes.gif
mykolo romerio universitete studijuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 09 18, 16:16)
na kolkas sveikint bo idomiau nei mokykloj buvo  rolleyes.gif 
mykolo romerio universitete studijuoju ax.gif

Kokia specialybė? smile.gif
Atsakyti
viesaji administravima ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif noreciau ir as prie jusu prisijungti:) Esu naujai iskepta studente, medicinos pirmakurse :)labai smagu butu pabendrauti...
QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 16:59)
o aš tokioj velniškoj kryžkelėj, kad jau net nebesijaudinu, nes baigia paskutiniai plaukai nuslinkti. biggrin.gif man dar liko du meteliai apsispręsti, bet suku galvą jau kokie geri 3 smile.gif nuo mažumės domėjausi istorija-archeologija, bet ikalbėjo mane istorijos mokytoja, kad tai neperspektyvu.
Tada užėjo domėjimasis musulmoniškais kraštais, jų savitu požiūriu, įnykau mokytis turkų kalbos. atradau Orientalistikos centrą VU (turkologija), galbūt ten įstosiu, tik antra vertus pagalvoju, ar irgi tai bus kam nors naudinga, nes geriausiu atveju įgyčiau etnologijos bakalaurą. ir šiaip ten girdėjau sunku išsilaikyti, reikia būti konkrečiu tos kalbos fanatiku.
gal žinote ką patarti tokiam žmogui? žinau, kad reikia rinkis širdžiai mielą dalyką, nes kitaip tiesiog įpūsėjus neturėsi motyvacijos ir norėsi viską mesti.

Mano sese studijuoja Orientalistikos centre, Iranologija:) Tai nors ir nesisviecia kazkokios dideles perspektyvos, bet svarbiausia, kad ji aptenkinta... Ismoko persu, zydu, arabu, dar kazkokias kalbas... Net nepamenu:) Nuo siu metu mokos ir turku kalba, turku istoija, kultura ir tt. Islama irgi jie ten isnagrinejo nuo A iki Z. Taip kad jei tave traukia nepasiduok jokiems ikalbinejimams, svarbiausia, kad tavo sirdziai miela butu...

QUOTE(Lithium @ 2008 09 17, 17:48)
na, jei dėl nieko per daug neveikimo..pas mus bent antrakursiai irgi panašiai gyvena  lotuliukas.gif


Tai tikrai linksmas pas jus gyvenimas:) mes jau mokomes kaip reikiant... O antrakursiai is vis saules sviesos nemato smile.gif
Atsakyti