Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

galima prisijungt? blush2.gif
studentė istorikė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2008 09 16, 00:30)
galima prisijungt?  blush2.gif
studentė istorikė  ax.gif

Visus priimam mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
daug tų istorikų, oj daug rolleyes.gif 4u.gif
šiandien mano interpretacija praėjo laaabai gerai, tikiuosi mano pasitikėjimas nepakiš kojos laukiant rezultatų ax.gif
Atsakyti
na nemažai istorikų, bet nėra jų ir labai daug biggrin.gif tuo labiau kai tokia specialybė ne daug ką žavinti biggrin.gif na bet.. kaip skamba mūsų fakulteto šūkis: "istorikas irgi žmogus" biggrin.gif

tai sėkmės su nterpretacijos rezultatais mirksiukas.gif
Atsakyti
dėkui dėkui, o koks universitetas tavo?
Atsakyti
Lithium, sveika atvykus!

Turkish, mane irgi traukia egzotiškos kalbos, norėčiau kada nors arabiškai pramokt bigsmile.gif Iš ko interpretaciją rašėt?

O man su matematikos kontroliniu irgi visai pasisekė rolleyes.gif Nuėjau tokia nelabai pasitikinti savo jėgomis, bet gavusi lapą ramiai atsisėdau ir per daug nepanikuodama viską kuo lengviausiai išsprendžiau biggrin.gif Įdomu kiek bus teisingai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 16, 18:59)
dėkui dėkui, o koks universitetas tavo?

VU smile.gif

QUOTE(Fatti @ 2008 09 16, 19:03)
Lithium, sveika atvykus!

dėkui už priėmimą smile.gif
Atsakyti
Fatti - arabiškai mokytis visiškai nekasdieniška, šaunu smile.gif
Tik bandau įsivaizduoti, kaip tai turėtų būti sunku, juk ten koks raštas,o be to rašoma iš dešinės į kairę pusę. bet aš tave palaikau, jei tik nori - mokykis .internete gali susikurti neblogus pagrindus wink.gif
Interpretacija iš lietuvių liaudies dainos, kuri buvo sausakimša paralelizmo, metaforų ir etc
Lithium - klausimas irgi iš Turkijos sferos - buvo pasirenkamasis dalykas turkų kalba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 16 rugsėjo 2008 - 18:59
turkų galima pasirinkt kaip laisvąjį dalyką, o laisvieji dalykai prasideda nuo antro kurso mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras bigsmile.gif
Kas galit patart, kokie yra privalumai to, kad baigus mokyklą padaryti metų pertrauką tarp stojimo į univerą?
Ir kokie trūkumai to? Reikia anglų rašinį parašyti ganėtinai ilgą doh.gif

QUOTE(Turkish @ 2008 09 16, 15:40)
daug tų istorikų, oj daug  rolleyes.gif  4u.gif 

O aš nelaikysiu istorijos egzamino irnesakyk.gif Bala jo nematė, niekaip neįkertu istorijos, niekas manęs neprivers įsiminti datų schmoll.gif
Atsakyti
Fatti, Lithiun, sveikos prisijungusios 4u.gif
Turkish, labai smagu, kad domiesi turkų kalba. Mane žavi tokie žmonės, kurie užsiima kokia nors nekasdieniška ir neįprasta veikla ax.gif Mano draugė panašiai užsivedusi su japonų kalba, kultūra. Mokosi jų kringelių ir svajoja ten kada nors nuvykti ar net ten mokytis biggrin.gif
QUOTE(Makalius @ 2008 09 16, 21:43)
O aš nelaikysiu istorijos egzamino irnesakyk.gif Bala jo nematė, niekaip neįkertu istorijos, niekas manęs neprivers įsiminti datų schmoll.gif

Aš irgi nelaikysiu cool.gif Užteks ir 3 egzų irnesakyk.gif hihihi.gif

Ryt lietuvių interpretaciją rašau verysad.gif Jau geriau parašyčiau matematikos kontrą iš kokių išvestinių doh.gif
Atsakyti
po mokyklos pasidarius happy year gali pailsėt nuo mokslų, apsispręst, ką ištikrųjų nori veikt gyvenime: padirbėti vienoj ar kitoj srity, ar apsilankyt vienoj kitoj paskaitoj ir pasižiūrėt, kaip ten viskas atrodo, ar pabūt laisvu klausytoju kažkufr (na šitas malonumas jau brungokas biggrin.gif ), įgyji kažkokios gyvenimiškos patirties.. o trūkumai.. gali prarast norą mokytis, sutingėt..pašvaistai metus, nes reiškia, kad vėliau baigsi mokslus, o kai Lietuvėlė tokia šalis, kad be popierėlio, jog kažką baigei, nelabai dorą darbą gausi..ir šiaip jei kažką pradedi dirbt, greičiausiai ir studijuojant norėsis save išsilaikyt, o dirbant ir mokantis sudėtingiau gyvent, ir mažiau laiko lieka studentavimui (baliai festivaliai biggrin.gif )

nežinau ar padėjau lotuliukas.gif

dar vieną bajerį pasakysiu.. šiemet istorijos valstybiniam reikėjo net vienos datos lotuliukas.gif
Atsakyti