Įkraunama...
Įkraunama...

Moksleivių ir studenčių kampelis

QUOTE(Turkish @ 2008 09 14, 21:05)
matai aš kaip ir neketinu matematikos laikytis, tai pakalbėjom su mokytoja, tai kam man ten kamuotis.. beje, gal kas žino kaip su mokykliniais egzaminais bus??? kaip ir žadėjo, kad nebebus.. tada išvis man linksma būtų,.. žodžiu, ir vėl man sunku off padaryti.

Tai savaime suprantama, kam laiką gaišti dalykui, kurio nereikia.
O tu kelintokė esi? Kiek žinau, mano laidai dar mokykliniai egzaminai bus 4u.gif
Atsakyti
aš kątik atsikėlusi 11okė biggrin.gif tai galimas dalykas, kad mum jau nebebus. net nežinau, vadinasi, blogai.
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 15, 08:01)
aš kątik atsikėlusi 11okė biggrin.gif tai galimas dalykas, kad mum jau nebebus. net nežinau, vadinasi, blogai.

Specialiai internete paieškojau informacijos apie mokyklinius brandos egzaminus, tai, jeigu gerai radau, jų nebebus nuo 2010 m. 4u.gif
Atsakyti
Nu laba diena , kaip gyvenat bigsmile.gif
Atsakyti
Namų darbus, matyt, darot.
O aš tai kaip tingiu juos daryt, ne tas žodis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 09 15, 20:13)
Namų darbus, matyt, darot.
O aš tai kaip tingiu juos daryt, ne tas žodis doh.gif

Aha, jau padarėm biggrin.gif Dabar galiu pailsėti ir nieko neveikti tongue.gif (retai taip būna, dar mokausi vairuoti, tai išvis laiko mažai beturiu blink.gif ) Tikiuosi bent per egzaminus man bus atlyginta už šį vargą doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, ar dar priimat naujus veidus? smile.gif

Aš vienuoliktokė, iki aštuonioliktojo gimtadienio dar geras pusmetis, bet kol kas ruošiuosi intensyviam visų klasiokų ir draugų pilnametystės paminėjimų tongue.gif maratonui cool.gif Blatnai pasakiau biggrin.gif O šeip, kas liečia mokyklą, tai esu humanitarė iki kaulų smegenų, bet pavasarį niekas proto neapšvietė tai šiemet vis dar terliojuosi su matematikos, chemijos ir biologijos A lygiais, kad juos kur doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 09 15, 19:29)
Nu laba diena , kaip gyvenat bigsmile.gif

Sveiki, gerai gyvenam, o jūs? hihihi.gif

QUOTE(Fatti @ 2008 09 15, 21:11)
Sveiki, ar dar priimat naujus veidus? smile.gif

Aš vienuoliktokė, iki aštuonioliktojo gimtadienio dar geras pusmetis, bet kol kas ruošiuosi intensyviam visų klasiokų ir draugų pilnametystės paminėjimų tongue.gif  maratonui cool.gif Blatnai pasakiau biggrin.gif O šeip, kas liečia mokyklą, tai esu humanitarė iki kaulų smegenų, bet pavasarį niekas proto neapšvietė tai šiemet vis dar terliojuosi su matematikos, chemijos ir biologijos A lygiais, kad juos kur doh.gif

Sveika prisijungus, Fatti 4u.gif
Atsakyti
uiii aš tai rytoj apturėsiu interpretaciją, tai vis rankiojuos rankiojuos viską smile.gif
Fatti - viskas sutinka kone identiškai kaip ir pas mane hehe.
Laukiu Nusivylusių Namų Šeimininkių ir eisiu anksti miegot. jau įpratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 15, 21:26)
Laukiu Nusivylusių Namų Šeimininkių ir eisiu anksti miegot. jau įpratau smile.gif

Laukiu, nesulaukiu ir aš bigsmile.gif
Atsakyti
Man rytoj matematikos kontrolinis, bet kuprinė nepajudinta nuo pietų biggrin.gif Ir tiesą pasakius, daug mieliau rašyčiau kokią nors interpretaciją g.gif Bet šiemet tokią lietuvių mokytoją gavom, kad dieve dieve blink.gif Neįsivaizduoju kaip mes egzaminams normaliai pasiruošim, nes kol kas antra pamoka kartojam kalbos dalis doh.gif 11 klasėj doh.gif O dėl chemijų visokių, tai jos pas mane dėl to, kad kurį laiką labai rimtai galvojau (ir dabar dar kartais mintis paklydėlė aplanko) apie medicinos studijas unsure.gif

Turkish, paskaičiau ankstesnius pokalbius, tai čia toks mano klausimas humanitarės humanitarei ax.gif Kodėl sudomino būtent turkų kalba, ir kaip toli jau esi pažengus? rolleyes.gif
Atsakyti
o pas mus lietuvių mokytoja pavaduotoja, tai pamokų turim gal pusę tik.. amžiais kelionės, darbai, o kur vaikų paruošimas egzaminams?...
turkų kalbos esu tik beginner, bet kalba nėra labai sunki, suprast ką jie man rašo kur kas lengviau, nei pačiai atsakyti, čia tikriausia visiems taip smile.gif bet jau surezgu skurdžius sakinius ir žinau 2 laikus biggrin.gif
kodėl turkų? o todėl, kad prieš 2 metus jie įsiveržė į mano gyvenimą, mintis, todėl, jog Turkija musulmoniška šalis (džiugu, kad iš musulmoniškų šalių ji 'švelniausia'), todėl, kad tai visiškai mums neartima, gal net kiek mistiška, nežinau, tikriausia galėčiau vardint ir toliau smile.gif
prie to paties - šiandien viena studentė paklausė manęs kelio iki bendrabučio, tai pasisiūliau palydėti, ir kaip visad būna, negalėjau neaplenkti turkų temos biggrin.gif ji palinkėjo mokytis to, nes matomai turiu motyvaciją, o tai įkvėpė toliau domėtis tokio pobūdžio studijomis ax.gif
Fatti - sekmės rytoj rašant, sau galiu palinkėti to pačio 4u.gif
Atsakyti