Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

Gal galite pasidalinti info, kur pigiau pasidaryti Toksoplazmozes ir Citomegao tyrimus Vilniuje. Mano ginekologe siuncia darytis i Sorpo, jame kaina siems tyrimams 160 lt. gal galima kur pigiau pasideryti?
Atsakyti
QUOTE(dalia.t. @ 2011 03 29, 10:16)
Gal galite pasidalinti info, kur pigiau pasidaryti Toksoplazmozes ir Citomegao tyrimus Vilniuje. Mano ginekologe siuncia darytis i Sorpo, jame kaina siems tyrimams 160 lt. gal galima kur pigiau pasideryti?

http://www.seimosgyd...p...7&Itemid=19
cia paziurekit.
Atsakyti
QUOTE(dalia.t. @ 2011 03 29, 10:16)
Gal galite pasidalinti info, kur pigiau pasidaryti Toksoplazmozes ir Citomegao tyrimus Vilniuje. Mano ginekologe siuncia darytis i Sorpo, jame kaina siems tyrimams 160 lt. gal galima kur pigiau pasideryti?


darykis AIDS centre, gėlių g. prie stoties..... pigiausia lyg ten.
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2011 03 16, 22:26)
oi merginos  lotuliukas.gif , isnarsiau google ir dar sioje temoje radau. Viska supratau- nusiprausus reikia maksti  uzsidengti vata ir tada sisioti, kad nepakliutu isskyru i slapima, va del to gali buti tyrimai netikslus. Tikrai paprasta, ot  doh.gif


Geras, net nezinojau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Janushka_ @ 2011 03 29, 23:14)
Geras, net nezinojau  bigsmile.gif


tikrai taip,mielosios...Man gine isvis patare - atsikelei ryte,isidejai tampona,nusiprausei,truputi nusislapini i toleta ir viduriuka slapimo i indeli...Po to karto neteko nei kart kartot slapimo tyrimo.tikrai liux 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, būsimos mamos!

Aš esu Vytauto Didžiojo universiteto psichologijos studijų programs IV kurso studentė ir man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Kadangi nėštumo metu gali kisti sveikata, atlieku tyrimą, kuriame nagrinėju subjektyviai vertinamos sveikatos ir gaunamo socialinio palaikymo ryšius. Būčiau labai dėkinga jei skirtumėte kelias minutes ir užpildytumėte anoniminę anketą. Man SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ!

ANKETĄ RASITE ŠIUO ADRESU: www.######/f/nesciuju-subjektyviai-vertinamos-sveikatos-ir-socialinio-palaikymo-sasajos-8d66f3a/answers/new.fullpage

Nukopijuokite nuorodą ir vietoj grotelių įveskite apklausa taškas lt
Atsakyti
QUOTE(dalia.t. @ 2011 03 29, 11:16)
Gal galite pasidalinti info, kur pigiau pasidaryti Toksoplazmozes ir Citomegao tyrimus Vilniuje. Mano ginekologe siuncia darytis i Sorpo, jame kaina siems tyrimams 160 lt. gal galima kur pigiau pasideryti?

mano poliklinikoje daktare paskaiciavo tai kainuos 109 lt i suma dar ieina ZIV bei RPR tyrimas ,taigi atskirai Toksoplazmozes ir Citomegao tyrimai kainuoja 72 lt, pirmo netumo metu situ tyrimu nedariau, ir dabar pasake kad priverst negali,taciau del viso pikto reiketu pasidaryti...
Atsakyti
QUOTE(mixasia @ 2011 04 29, 15:49)
mano poliklinikoje daktare paskaiciavo tai kainuos 109 lt i suma dar ieina ZIV bei RPR tyrimas ,taigi atskirai Toksoplazmozes ir Citomegao  tyrimai kainuoja 72 lt, pirmo netumo metu situ tyrimu nedariau, ir dabar pasake kad priverst negali,taciau del viso pikto reiketu pasidaryti...

Bet vistik kaip įdomiai su tyrimais gaunas. Matyt, nuo poliklinikos / šeimos klinikos dar priklauso g.gif Kitą savaitę man darys visokių tyrimų (kaip pagal nestuke.gif programą priklauso), tai ŽIV ir RPR bus nemokamai (kątik atsiverčiau tuos iš anksto išrašytus tyrimų lapukus ir neradau ginės uždėto antspaudo, kad tyrimai mokami) g.gif Nėštumo pradžioj irgi nemokamai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2011 05 15, 16:49)
Bet vistik kaip įdomiai su tyrimais gaunas. Matyt, nuo poliklinikos / šeimos klinikos dar priklauso  g.gif  Kitą savaitę man darys visokių tyrimų (kaip pagal  nestuke.gif  programą priklauso), tai ŽIV ir RPR bus nemokamai (kątik atsiverčiau tuos iš anksto išrašytus tyrimų lapukus ir neradau ginės uždėto antspaudo, kad tyrimai mokami)  g.gif Nėštumo pradžioj irgi nemokamai buvo  mirksiukas.gif

Beje kai pasakiau gydytojau kad tyrymu daryti nenoriu iskarto prisimini kad ziv ir rpr istykruju pagal programa nemokami:))))))))))))))) Sako gal padaryk kad as po to per galva negauciau doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, as cia tokiu klausimuku del tyrimu. lankausi privacioje klinikoje ir atejo laikas kai gyditoja liepe pasidaryti ziv, rpr bei slapimo paselio tyrimus, kadangi ten labai brangu ji man israse siuntima. ar yra skirtumas i kokia poliklinika vaziuosiu? siaip norecau i kauno klinikas ir ar man tie tyrimai mokami ar ne? cia tiek prirasyta kad nemokami turi but nestukems, negaliu patiketi. ir dar klausimukas ar su tuo siuntimu vaziuojant i tas klinikas reikia uzsiregistruoti is anksto ir kur ten eiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nelitux: 11 liepos 2011 - 13:08
QUOTE(Keryda @ 2011 03 16, 22:26)
oi merginos  lotuliukas.gif , isnarsiau google ir dar sioje temoje radau. Viska supratau- nusiprausus reikia maksti  uzsidengti vata ir tada sisioti, kad nepakliutu isskyru i slapima, va del to gali buti tyrimai netikslus. Tikrai paprasta, ot  doh.gif


cirkai, pirma karta isgirdau, su pirmu nestumu nieko panasaus nedariau ax.gif bet dabar darysiu taip thumbup.gif
Atsakyti
Idomu hmz... ax.gif
Atsakyti