Įkraunama...
Įkraunama...

Būreliai 3mečiui vaikui

Sveikutes,
labai laukiu atsiliepimu apie geriausius ivairius burelius esnaciu sVilniuje, kurie tiktu 3 m. mergaitei. Galbut sporto ar muzikos mokykleles smile.gif
Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Ko niekas neraso, tokia tema gera butu. man irgi idom, nes planuojame kur musu maziuke leisti. Buvau sumasciusi i Kristinos sokiu mokykla Gedimino pr. bet iki triju metuku 11val uzsiemimai, o man darbukas, veliaus vakariniai, tai meginsim eit i baleta.

Domintu dar kazkas kad butu pasirinkimo variantai, pasidalinkit mamytes patirtimi
Atsakyti
Musu draugu vaikai lanko Kaune Deimantes studija 4u.gif As zadu ir savo dukra ten uzrasyti thumbup.gif Ziuresim kas gausis, o del platesnes informacijos, pasiskaitykit pacios http://www.deimante.lt/
Atsakyti
Nemanau,kad galima teigti koks būrelis yra geriausias 3m. mergaitei,nežinant mergaitės pomėgių,poreikių ir tt.Mes būdamos 3m. lankėm Telebimbam mokyklėlę,bet mergyčkai kotais nelabai patiko ten,tai sulaukėm 4 ir dabar lankom baletą Kristinoss šokių studijoj.
Atsakyti
Jus blogai supratote tema, cia niekas neteigia, o tiesiog gali pasiulyti, o jus mama, ir pazystat vaika savo geriausiai 4u.gif tad ir kitos mamos is daugelio gali pasirinkti viena bureli, labiausiai patinkanti vaikui.
Atsakyti
Maniske nuo pat mazens labai didele sokeja,tad sumaniau leisti i sokiu burely,po keleto uzsemimu nuleidau rankas unsure.gif verke maniske,nenorejo sokti,o ir mokytoja neparode noro kazkaip vaika sudomint doh.gif
Atsakyti
Anksčiau vis ieškojau įvairių privačių būrelių vaikui, bet pasirodė labai jau brandu. verysad.gif O db vis dagiau domiuosi valstybėnem įstaigom. Pasirodo nemažai ir tokių yra. Ten žymiai pigiau ir dažnai lygis būna aukštesnis. g.gif Daug kur pavyzdžiui, yra mikrorajonų laisvalaikio arba jaunimo centrai ir ten būna nemažai būrelių įvairaus amžiaus vaikams. Ir kainos yra prieinamos. Va, pavyzdžiui, vakar sužinojau, kad Naujamiesčio laisvalaikio centre yra Menų mokyklėlė. Vaikai lanko užsiėmimus 2 kartus per savaitę. Ten būna dainavimas, piešimas ir šokiai. Kaina tik 20 Lt per mėnesį. Man atrodo labai geras variantas. Tiesiog šios įstaigos neturi savo reklamos, nepateikia info internete, dėl to mes apie juos dažniausiai ir nežinome. Taigi, siūlyčiau apsilankyti jūsų mikrorajono laisvalaikio arba jaunimo centruose. wink.gif Manau, tikrai susirasit neblogų būrelių. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serinka: 02 vasario 2010 - 10:37
sveiki,,as auginu mergyte jai jau bus 4 metukai,,ir galvoju,kur Siauliuose butu koks sokiu burelis.. g.gif
Atsakyti
o man labai idomios keramiku burelis.Kazin ar valstybines ira? Sunui 4m.ir noriu vest i keramikos bureli.Gyvenam Vilniaus r.Gal kas patars? 4u.gif
Atsakyti
laba diena mamytes ir tetukai. Panevėžyje Moksleivių namuose(Parko 79) labai daug būrelių. yra dailė, teatro studija, dizainerių ir t.t. labai šauni vadovė Jurga dirba su darželinukais ankstyvojo muzikinio ugdymo grupėje ir su vyresniais vokaliniame ansamblyje. pasidomėkite, o kainos juokingos tik 15 litų per mėnesį, užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje po dvi valandas.
Atsakyti
Ką pasiūlytų Klaipėdietės?
Mūsų mergaičiukei greit 3m bus, darželio nelankom, tai veiklos norėtųsi ax.gif
Atsakyti
Gal zinote vilniuje pasilaiciuose neprivacia mokyklele. Aciu 4u.gif
Atsakyti