Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana universiteto baigimo proga

As savo draugei dovanojau rasikli grazu su prabangia dezute, kad ant darbo stalo galetu laikyti, o pati gavau dovanu nuo mamos italiska apyranke labai grazia, kuri bus madinga ir po 20 metu. Smagu 4u.gif
Atsakyti
as dovanojau draugei knyga"kaip prisivilioti pinigus"
Atsakyti
va gal ir man padėsit ką sugalvot... šiandien mano sesė diplomą gavo... na kadangi aš vis dar ne lietuvoj tai turiu laiko dar pagalvot ir paieškot dovanos, bet... galvoje tuščia. jokių kelionių deja neišgaliu dar dovanot, nors žinau, kad tikrai apsidžiaugtų. idėjos su rašikliu ir knyga man labai patiko, bet juk savo sesę pažįstų, jai nepatiks... galvojau kokį prabangesnį papuošaliuką, bet ilgokai jau jos nemačiau, bijau, kad ką nors ne taip išrinksiu. žodžiu visiškai pasimetus ax.gif o norėtus kažko tokio, ką prisimintų
Atsakyti
QUOTE(eg0iste @ 2009 06 22, 18:19)
va gal ir man padėsit ką sugalvot... šiandien mano sesė diplomą gavo... na kadangi aš vis dar ne lietuvoj tai turiu laiko dar pagalvot ir paieškot dovanos, bet... galvoje tuščia. jokių kelionių deja neišgaliu dar dovanot, nors žinau, kad tikrai apsidžiaugtų. idėjos su rašikliu ir knyga man labai patiko, bet juk savo sesę pažįstų, jai nepatiks... galvojau kokį prabangesnį papuošaliuką, bet ilgokai jau jos nemačiau, bijau, kad ką nors ne taip išrinksiu. žodžiu visiškai pasimetus ax.gif o norėtus kažko tokio, ką prisimintų


va, sugalvojau, jei nebus labai brangu, padovanosiu karikatūrą 4u.gif
Atsakyti
giminaitis baigia karo akademija,ir visai galva neverda ka jam padovanoti g.gif
gal turit kokiu pasiulymu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oleja @ 2009 06 24, 20:52)
giminaitis baigia karo akademija,ir visai galva neverda ka jam padovanoti g.gif
gal turit kokiu pasiulymu g.gif

As saviskiam bakalauro proga dovanojau tusini ir labai patenkintas buvo, sako tu visada zinai ko man labiausiai reikia smile.gif
Atsakyti
Na as pati gavau pries kelias dienas diploma thumbup.gif tai aisku gavau geliu, is drauges gavau suvenyra tokius sparnus, kaip budavo dovanojami gerumo dienai , ir pasake kad butu visalaik pakelti sparnai ir isgraviravo zodzius smile.gif o daugiau gavau siltas tapkes , na ir pinigeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia buvo dovana mokyklos baigimo proga nuo tėvų, bet galima padaryt ką nors panašaus ir universiteto baigimo proga:
user posted image

Galima dar padovanoti vyno ar kokio kito gėrimo butelį ir padaryti etiketę su nuotrauka, užrašyti įdomų pavadinimą, gėrimo sudėtį ar vartojimo būdus smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 02 birželio 2010 - 23:43
noriu atgaivinti temą.
vėl artėja diplomų įteikimai.
gal yra kokių naujų idėjų?
labai reikia žodžių.
Truput radau, bet greičiausiai visiems žinomi:

Tik pasakyk, kodėl šiandiena verta
Nereikia pasakot, tik pasakyk, kodėl šiandiena verta
Gyventi tuo, dėl ko aš taip labai skubu.
Maldauju - galbūt jau paskutinį kartą –
Ištarki tai, kas taip labai svarbu.

***

Sustok!
Sustok! Nebėk graži jaunyste.
Tu mums esi tokia brangi.
Mes taip mažai gyvenimą pažįstam,
O tu kažkur skubi, skubi...

***

Mes būsim žmonės – ramūs, nepastovūs
Mes būsim žmonės – ramūs, nepastovūs,
Ir neišvengsim žmogiškų klaidų.
Mes plauksime prieš srovę, tik prieš srovę
Su uždegančiu laimės šokimu,
Su viltimis, su džiugesiu, svajonėm,
Su meile ir troškimais dideliais.
Mes žmonės, mes nuo šiandien žmonės...
O ar žinome, ką reiškia būti žmonėmis?
Atsakyti
Sveiki,gal kartais kas žinote kur Kaune būtų galima įsigyti štai tokių puodelių? arba internetu parsisiųsti?

user posted image
Atsakyti
Puodeliai wub.gif
o foto iš kur? kokios šalies? biggrin.gif

P.S. Nupirkau sesei tušinuką "Parker" firmos + atsarginę šerdelę.
Vietoj atviruko nupirkau knygą "Mažasis princas"
Atsakyti
QUOTE
Puodeliai wub.gif
o foto iš kur? kokios šalies? biggrin.gif


foto tai iš čia, radau netyčia biggrin.gif nuoroda

Teddy prekiaudavo jais bet skambinau sakė nebegamina jų sad.gif
Atsakyti