Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana universiteto baigimo proga

Sveikutės!
na vat draugas baigė bakalaurą! reik gi kazka padovanoti?! taip noretusi kazko ypatingo, isliekancio, idomaus...
gal pacios esat kazka gavusios ar dovanojusios?Girdejusios?
Man tevai mokyklos baigimo proga dovanoju brangu gera laikrodi ant rankos- nesioju jau 4 metai ir labai laiminga esu biggrin.gif
reik skubiai patarimo!
Aciu!
Atsakyti
Ne bakalauro, bet kitokio baigimo proga gavau: Plona auksine grandinele ant kaklo, labai labai grazia C&D style arbatai dezute, plona ir auksta stiklo vaza interjerui puosti, knyga "Valgiu enciklopedija", knyga "Auksines mintys", eilerasciu knyga, "Suktinio" buteli, "Midaus" buteli, odines basutes, statulele drugeli, naminio vyno buteli.
Atsakyti
Pries pora metu vienam kinieciui, cia baigusiam mokslus, dovanojom stiklo gabala su diplomo vaizdu ir jo vardu (3d stikle ) Liko labai patenkintas. Cia, aisku, suvenyras tik, bet isliekantis... Jei nori ispudzio ir prikolo, dovanok skrydi oro balionu-"kad kiltu auksciau" 4u.gif
Atsakyti
Skrydis oro balionu- smagu smagu, bet kad kaina tai kosmine... g.gif
as ir pati apie tai labai svajoju... mirksiukas.gif
Atsakyti
manau, kad labai gera dovana baigimo proga, tai zodynas. gali buti tarptautiniu zodziu thumbup.gif
Atsakyti
vakar mb magistro proga dovanojau rankinę, kvepalus ir saldainių smile.gif
labai norėčiau išgalėti padovanoti skrydį oro balionu, ale bent 500lt blink.gif doh.gif neturu tiek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2006 01 20, 15:30)
O gal kuri nors žinot ką juokingo galima būtų padovanoti baigimo proga? Vienas kolega darbe atsiims tuoj magistro diplomą, tai suku daba galvą, kaip čia linksmą dovanikę sugalvot:) Vienintelis kas kol kas šauna į galvą, tai padovanot stiklainį medaus ar uogienės, su ta mintim, kad va, kadangi tie mokslo šaknys tokios jau karčios, tai kad dabar gyvenimas jau taptų saldus smile.gif Tik nebežinau, gal čia visai kvailai atrodys, tarkit savo nuomonę, būkit geros smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif superinė mintis ir aš ja pasinaudosiu, broliui diplomo gavimo proga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 03 02, 13:42)
o gal žodžių turit studijų baigimo proga?  unsure.gif



Man irgi reiktų rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi po sunkiu mokslu galima bus atsipusti, pati smagiausia dovana -

http://www.tingis.lt/T-mo01.php

rolleyes.gif
Atsakyti
kai as baigiau, man dovanojo zieda ir labai dziaugiuosi, nes manau, kad tokia proga dovanos turi buti ilgaamzes ir vertingos...
Atsakyti
kazka kas liktu visam gyvenimui 4u.gif ir primintu tave, siulau vyno buteli, uzsakyk vyno klube etikete su jo foto arba savo.. vynas su metais geres o isgersit kadanors prisiminsit gerus laikus
Atsakyti
QUOTE(AnX @ 2009 06 03, 01:22)
kazka kas liktu visam gyvenimui  4u.gif  ir primintu tave, siulau vyno buteli, uzsakyk vyno klube etikete su jo foto arba savo.. vynas su metais geres o isgersit kadanors prisiminsit gerus laikus


o kur ta etikete uzsakyt butu galima?
Atsakyti