Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana universiteto baigimo proga

Sunkus klausimas del dovvanu...... as kai universiteta baigiau, tai man tevai buta padovanojo......
Atsakyti
pati draugui padovanojau smelio laikrodi,o ant abieju sonu isdeginau pas graveri sveikinima..tikrai graziai atrodo ir manau tinkama dovana tokia proga smile.gif
Atsakyti

Diplomą baigus magistrantura grazina.

o del dovanos, tai po bakalauro is vienu draugu gavau remelius, kuriuose nuotrauka-fotomontazas...as su kepuraite (na ta kvadratine, nepamenu, kaip ji vadinasi)...ir data...labai miela dovana...dar ir dabar as ja turiu pasidejusi matomoje vietoje:)..mano daruge gavo nuo sesers, labai grazia taure su isrvairuotais zodziai bei data...
Atsakyti
ei!!!.. cia tema ne apie ar (ne)gauna diploma, o apie dovanas tongue.gif taip kad
o kad man kas pavadanotu kelione po iteikimo, as mysliju nusimazinti nuo tu baliuku ir tt., nenoriu tu sapalioniu- oi kokie laikai ir drauges mes buvom
wacko.gif schmoll.gif geriau jau i kelione uz tuos pinigus (ar ju dali) bigsmile.gif
Atsakyti
O gal kuri nors žinot ką juokingo galima būtų padovanoti baigimo proga? Vienas kolega darbe atsiims tuoj magistro diplomą, tai suku daba galvą, kaip čia linksmą dovanikę sugalvot:) Vienintelis kas kol kas šauna į galvą, tai padovanot stiklainį medaus ar uogienės, su ta mintim, kad va, kadangi tie mokslo šaknys tokios jau karčios, tai kad dabar gyvenimas jau taptų saldus smile.gif Tik nebežinau, gal čia visai kvailai atrodys, tarkit savo nuomonę, būkit geros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2006 01 20, 14:30)
O gal kuri nors žinot ką juokingo galima būtų padovanoti baigimo proga? Vienas kolega darbe atsiims tuoj magistro diplomą, tai suku daba galvą, kaip čia linksmą dovanikę sugalvot:) Vienintelis kas kol kas šauna į galvą, tai padovanot stiklainį medaus ar uogienės, su ta mintim, kad va, kadangi tie mokslo šaknys tokios jau karčios, tai kad dabar gyvenimas jau taptų saldus smile.gif Tik nebežinau, gal čia visai kvailai atrodys, tarkit savo nuomonę, būkit geros smile.gif


Ka galiu pasakyti - liuks ideja thumbup.gif
O man tevai tai sumislijo padovanot bendra dovana mokslu baigimo bei gimtadienio proga (datos praktiskai sutampa). dabar turiu issirinkti, a ner kada... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ria @ 2005 07 25, 18:10)
Sunkus klausimas del dovvanu...... as kai universiteta baigiau, tai man tevai buta padovanojo......


... o man masina biggrin.gif su kuria vazineja ir mane vezioja mano vyras (as teisiu taip ir nesugebejau issilaikyt, nors vis dar tebemastau mirksiukas.gif ).
Atsakyti
na o as pati sau pasidovanosiu magistro baigimo proga slidinėjimą Čekijoje....sakė ir vyras ir tėvai prisidės prie šios kelionės....taigi labai laukiu vasario mėnesio ir atostogų, aišku ir diplomų įteikimo, kurių data vis neaiški doh.gif
Atsakyti
Kai baigiau bakalaurą, tai gavau dovanų kelionę. O kai baigiau magistratūrą gavau knygą ir pinigų.Čia priklauso kam dovanoji. Artimiems žmonėms brangesnę, o draugams šiaip ką naudingo, pvz. buvo minėtas geras rašiklis ar jų rinkinys (labai smagu, kai eini darbintis kur ar šiaip išsiimti gražų rašiklį iš dėkliuko, visi atkreipia dėmesį, kad tvarkingas rašiklis, o ne šiaip ten koks:))
Vizitinių dėklas taip pat super. Galima ir tokį rinkinuką padaryt. Man patiko knygą gaut.
Atsakyti
na ir vel pavasaris, baigimai arteja gal kokiu minciu kilo?
Atsakyti
na aš baigus bakalaurą nuo mamos gavau 500 lt. tikrai galėjau jau kažką tokio nusipirkti, bet visi pinigėliai nuplaukė stojimui į magistrą ir savaitės iškylai su draugais prie ežero. bet tikrai nesigailiu, kad nieko nenusipirkau schmoll.gif va dabar dar išvažiuoju pusmečiui pasimokyt į užsienį, tad ir vėl mama padės finansiškai. todėl apie jokias dovanas baigus magistrą net neleidžiu sau svajot schmoll.gif va kai įstosiu į doktorantūrą, pati šeimai padarysiu balių restorane smile.gif
Atsakyti
o gal žodžių turit studijų baigimo proga? unsure.gif
Atsakyti