Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

Paskaicius Ode, svieseja ir man, aciu! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristoocia: 26 rugsėjo 2008 - 12:55
Sveikutes,pas jus skyrelyje kaip ir pirma karta.Uzejau permeciau akim paskutines zinutes apie ka kalbat ir sakau gal ir as galesiu padet kaikurioms atsakyt i joms rupimus klausimus 4u.gif
Mano mergytes jau dideles 9 ir 6 metuku,jau nezindomos biggrin.gif ,bet abi maitinau iki metu.Tai praktines patirties kaip ir turiu.Teoriniu ziniu irgi turiu.Zindymo kursus esu isklausius/turbut tuos pacius,kuriuos cia minejo kazkurios mamytes 4u.gif
Julkisr,visu pirma noriu paprasyt,kad nenaudotum jegos nusitraukinedama pienuka ir neskriausk saves 4u.gif Labai svarbi vaiko pizicija maitinant.Vaikiukas pagrindinis tavo pagalbininkas susidariusiai situacijai salinti.Nenustok zindyt,nes taip geriau ir tau ir vaikiukui.Jei uzdegimas su temperatura butinai reik sugert antibijotikus,nes kitaip tai kartosis.Maitinimo padeti pasirink tokia,kad vaikiuko apatinis zandikaulis butu i ta vieta ,kurioje susidares skausmingas guziukas.Jei vaikiukas nepajegia istraukt pienuko,pientraukis kaip supratau neveiksmingas,o rankom irgi ne labai sau padedi-tai paprasyk,kad vyras burna istrauktu(sita pati dariau tokioje situacijoje,nes vaikas neeme tos kruties greiciausiai del pasikeitusio pienuko skonio,pientraukis netrauke,o pati teisingai nusitraukt nemokejau)Ir dar vienas dalykas-sutinimui mazint ir pagerint savijauti gali ant krutines dedama leda.saldytas darzoves maisiukuose kur buna(aisku per audini,ne tiesiai ant odos mirksiukas.gif )Taip kad stiprybes,kantrybes ir rasyk kaip tau sekasi 4u.gif
Atsakyti
Gaila, neturiu laiko išsamiai atsakyti dabar. Tuo labiau, kad reikėtų iš tavęs ir daugiau informacijos: koks jūsų dienos, maitinimosi režimas, kaip pati rūpiniesi savimi: maitiniesi, ilsiesi? Atsakyk, tuomet pabandysim paanalizuot.
Vieną galiu iš karto pasakyti - neesi iš to vieno procento. Duodu 100%. Tai, kad maitini ir maitini tiek laiko rodo, kad fabrikėlis veikia. Kitas dalykas: KAIP jis veikia. Tiesiog reikia rasti priežastis ir jas panaikint. Žinau, kaip tos problemos sekina (pati po antrųjų guzų vos ne depresijoj sėdėjau), tačiau tai dar ne pasaulio pabaiga. Taigi, aukščiau nosytę ir pasipasakok daugiau. 4u.gif


Aciu, Ode, uz parodyta nora padeti. Siuo metu valgom mazdaug kas 2-3 valandas diena, nakti kartais ir dazniau. Maitinames ilgai -iki 1h, nes kaip rasiau ji prisnusta ir ivairiais budais zadinu. Nakti ir mazdaug iki pietu ji vangiai valgo, nuvalgo tik daly kruties ir jau likes pienas mano pacios rupestis....o antroje dienos puseje, o ypac vakare jau maitinames is abieju krutu, matyt pienuko nera pakankamai.Tada jau beveik isvalgo pienuka. Pirma menesi mane aplamai kankino paranoja ar jai uztenka pienuko, bet svoris augo po truputi ir pienuko atsirado. Bet jo ne fontanai. Toks jausmas, kad krutys pilnos, isburke, bet kai ji gerai patraukia, tai tuoj ir tuscios, to pieno ir ner ten tiek daug. Tai kodel jis ten dega, nesuprantu. Pati labai pavargus, nepamiegu normaliai, nes vis keliuos tikrint ar tu guzu jau neatsirado ir nutraukt pienuka, tai toks ir miegas, diena ir neuzmiegu, nes tos pacios mintys kamuoja. Pavalgyt ir ner labai kada pasidaryt normalaus maisto, nes tik maitinimu ir krutu prieziura uzsiimu, laiko niekam beveik nelieka. Be to krutys vel labai greit nakty prisipildo, vos ne po 1h, neviltis net apima. Kaip prailgint ta pienuko atsigaminima, kad pamiegociau nors 2-3 h ramiai? Gal ka gali patart del uzsikisusiu speneliu? Kaip tuos pieno siuliukus isimt...Kaip pagerint pienuko nutekejima? Jei dar reik kokios info, klausk, parasysiu, nes labai noriu rast sielos ramybe, kad nutraukiau maitinima ne del nuovargio, o kad tikrai negalejau maitint del rimtos priezasties.
Papildyta:
Julkisr,visu pirma noriu paprasyt,kad nenaudotum jegos nusitraukinedama pienuka ir neskriausk saves 4u.gif Labai svarbi vaiko pizicija maitinant.Vaikiukas pagrindinis tavo pagalbininkas susidariusiai situacijai salinti.Nenustok zindyt,nes taip geriau ir tau ir vaikiukui.Jei uzdegimas su temperatura butinai reik sugert antibijotikus,nes kitaip tai kartosis.Maitinimo padeti pasirink tokia,kad vaikiuko apatinis zandikaulis butu i ta vieta ,kurioje susidares skausmingas guziukas.Jei vaikiukas nepajegia istraukt pienuko,pientraukis kaip supratau neveiksmingas,o rankom irgi ne labai sau padedi-tai paprasyk,kad vyras burna istrauktu(sita pati dariau tokioje situacijoje,nes vaikas neeme tos kruties greiciausiai del pasikeitusio pienuko skonio,pientraukis netrauke,o pati teisingai nusitraukt nemokejau)Ir dar vienas dalykas-sutinimui mazint ir pagerint savijauti gali ant krutines dedama leda.saldytas darzoves maisiukuose kur buna(aisku per audini,ne tiesiai ant odos mirksiukas.gif )Taip kad stiprybes,kantrybes ir rasyk kaip tau sekasi

aciu Ajile kad suregavai. Mano mazyle turi rimta sirdies ydute ir tu guziuku nepajegi istraukt, jau ne karta tuo isitikinau,tad tenka paciai. Temperaturos dar ne kart nebuvo, bet skausmas nezmoniskas, kai tos pieno liaukos isburksta, tada tik vienas kelias- det kompresus, traukt karsti ir vis bandyt isvaryt ten deganti pienuka. Vyras ir nepadejo....bandziau viska, net zindymo konsultante kvieciausi i namus kad patartu ka darau ne taip. Tik tarybinis metodas (nutraukt likusi pienuka), kiek pagerino situacija, guzai jau ne kasdien atsiranda. Aplamai man mistika, kaip merginos maitina kiek vaikas nori ir kada nori, nenutraukineja likucio ir joms krutis neuzsidega. O jei maitini is vienos kruties tai anoje pienukas gi stovi ir ilgeliau....Bale, gal mano krutys tikrai neskirtos maitint, nes jau ir mama stebisi, kaip man taip daznai tas guzavimasis ir net nutraukiant pienuka. Tik rasiau, kad ji sunku nutraukt, jis tarsi uzsirakines ten nei pirmyn, nei atgal. Taip noretusi, kad tas maitinimas butu malonumas, o ne sunkus darbas. Tiesa, gal gali patart, kaip taisiklingai nusitraukt pienuka?
Atsakyti
Aš čia tokią mintį turiu, bet noriu kad labiau patyrusios duotų leidimą prieš naudojimą blush2.gif
Gal julkisr reiktų oksitocino į nosį? unsure.gif Jis juk palengvina pieno tekėjimą, ar šis būdas tinkamas tik pačioj pradžioj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 27 rugsėjo 2008 - 07:53
Na del okcitosino i nosi-tai julkisr nebega pienukas ne del jo trrukumo,o del kaip suprantu is aprasytos situacijos,del uzsikemsanciu latakeliu.Iseinantys balti darinukai-tai riebaliukai tokie susoke i viena smile.gif
Nutraukt pienuka turetum taip:tavo pirstukai turetu buti issideste taip-nykstys virs spenelio ant aureoles,like pirstai gula po krutim ir rodomasis bei didysis pirstai kruties apacioj po speneliu ant laukelio.Pries nutraukdama pienuka,turi suzadint oksitocino gamyba-tai padarai liesdama svelniai ratu pirstukais kruties laukeli ji svelniai suemus pamaigai,pasukineji.Jei pienukas sunkiai teka,gali tai pabandyti daryti siltoje vonioje,arba po dusu pilant silta vandenuka ant kruties.Kai jau suzadinsi oksitocino gamyba-tada lengvai spaudziant laukeli pirstukais stumi krutine krutinkaulio link ir atleidi(ne paleidi kruti,o tiesiog atleidi pirstukus ir nebespaudi laukelio)Turetu pasirodyt pienukas smile.gif Jei ne-dar pabandyk paglostyt laukeli apie speneli ir vel spaudi pirstukais laukeli ir stumi pacia krutine krutine krtunkaulio link.Kai jau vyksta pienuko tekejimas,pirstuku pozicija keisk sukdama ratu apie laukeli-ta prasme jei buvo pirstukai virs ir po speneliu ant laukelio,dabar pasuk i sona,paskui i kita sona.Pienuko sankaupos yra laukelio srityje-tai ir stengiesi nutraukt tik is ten.Kai tavo vaikutis zysta kruti palengvink pienuko nutekejima svelniai braukdama nyksciu per kruti is virsaus spenelio link,arba glostydama is virsaus i apacia per krutine delnu(ypac ta vieta kurioje jauti issiputusia liauka)Na jei dar bus klausimu rasyk.Atrodo parasiau svarbiausius dalykus,bet gal ir pamirsau ka nors/tai rasyk drasiai ir nenustok duot kruties.Tavo vaikuciui mamytes pienukas svarbiausias vaistukas-ypac kai jo sirdute nesveikuoja verysad.gif Maitinamas krutimi jis tiek nepavargsta kiek pavargtu traukdamas is buteliuko,nes kai jau normalizuosis tavo pienuko tekejimas is kruties/tai jis truktelejes pora kartu ilsesis,nes pienukas jam pats begs is kruties,o is buteliuko jis turi traukt nuolatos verysad.gif Taip kad,brangioji,bendrom jegom bandysim zindyt tavo kudikeli 4u.gif
Papildyta:
Dar karta idemiai perskaiciau julkisr posta ir noriu papildyt.Istraukinet pieno iki galo yra bergzdzias reikalas,nes pienukas gaminasi nuolatos.Tau reik issitustint kruti tiek,kad palengvetu,o ne ,kad krutis butu tuscia.Jei tu issitrauki daug pienuko,tai siunti lyg uzsakyma sekanciam maitinimui ir pienuko gaminasi tiek kiek jo istraukei ir kiek isgere leliukas.Gaunasi kaip uzburtas ratas.Jei isvalgius vaikui jauti sunkuma-siektiek nusitrauk ir palik iki sekancio maitinimo.Matai,kad krutis ima "plyst"dar pries maitinima vel siektiek nusitrauki pries duodama kruti ir duodi vaikui zyst.Nesistenk istraukt visko-tai neimanoma tiesiog.Per savaitike turetu susitvarkyt pieno gamyba savaime taip zindant.Neskubek daryt isvadu,kad tavo krutys neskirtos maitinimui,taip tikrai nera-vien tavo uzsispyrimas tuos menesius po gimdymo ko vertos mirksiukas.gif 4u.gif Esi saunuole!Jei nesiseka tai tik todel,kad tiesiog nesusidurei su tuo anksciau,nezinai visko kaip reik,kas darosi.Nurimk ir buk tikra-vaikuti maitinsi,mes tau padesim 4u.gif Na jau baigiu,rasyk kaip tavo savijauta ir kaip sekasi mirksiukas.gif Ai dar-lai mama nesistebi,kad tavo krutinese daznai susidaro guzai-tikrai nesi vienintele "nevykele". Va kad ir mano pirmojo maitinimo atveju-mastitas buvo kelis kartus,guzai irgi daznai vien del nemokejimo,nezinojimo kur ieskot pagalbos.Bet va ismaitinau iki metu ir tu su savo uzsispyrimu maitinsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2008 09 27, 10:54)
Na del okcitosino i nosi-tai julkisr nebega pienukas ne del jo trrukumo,o del kaip suprantu is aprasytos situacijos,del uzsikemsanciu latakeliu.Iseinantys balti darinukai-tai riebaliukai tokie susoke i viena  smile.gif


Ajile, gal turi minciu, kaip pasalint tas riebalu sankaupas? Bandau mirkt vonioje, darau ramuneliu kompresus, spaudziu spenelio pabalusia vieta ir neina. Nuo nagiuku ir spenelio odele sukraujuoja...Kartais jie patys iskyla,kai isimu kruti is lialkos burnytes, matyt atmirksta. Negi merginos niekam nera tokios problemeles, ar tiesiog nekreipete demesio. Apie tai suzinojau is Mazylio GN krutu masazuotojos, iki tol nebuvau uzsiskaicius, kad taip buna.

Ajile, aciu uz patarima, kaip nutraukt pienuka.Kai ka dariau ne taip, bandysiu kaip rasei. As pati suprantu, kad nutraukinedama skatinu pieno gamyba, bet kad tik sis metodas man apmazino guziuku susidaryma. As aplamai nelabai suprantu kada ir kaip turetu susireguliuot ta pienuko pasiula/paklausa, kai tie keli lasai vis man dega ir dega...Mano kaire krutis ir pieno daugiau ir greiciau gamina, nes desine vis pastoviai degdavo, matyt ir pereme jos funkcijas, bet va dabar jos nutraukt niekaip neina, per dvi plonas sroveles lasa tik. O tau tie guziukai savaime liovesi ar kaip? Man taip neramu palikt ta pienuka iki sekancio maitinimo kaip rasai, kad jis vel nedegtu....Ir vis dar naktines krutys issiputusios, greit pildosi, gi kitos ismiega po kelias valandas, o as kas dvi turiu keltis ir nutraukinet, nes jau sprogsta jos. Gal Ajile i mano asmenini pasta gali parasyt ar kokios info prasiust apie pienuko gamybos principa,gal kas paaisketu, nes mergaitems gal cia neidomu skaitinet tiek. Kaip man ta pienuko tekejima pagerint, nes masazuoju ti pastoviai kai maziuke valgo, bet vis vien sunkiai jis bega, jai net lupytes puslelemis pasidengia nuo traukimo....
Atsakyti
QUOTE(julkisr @ 2008 09 27, 14:12)
Gal Ajile i mano asmenini pasta gali parasyt ar kokios info prasiust apie pienuko gamybos principa,gal kas paaisketu, nes mergaitems gal cia neidomu skaitinet tiek. Kaip man ta pienuko tekejima pagerint,



O man kaip tik idomu skaitinet visas istorijas apie tokias stiprias mamas kaip Tu 4u.gif , kurios visas jegas deda, kad leliukas butu zindomas mamos pienuku, ju sekmes ir nesekmes, patarimus apie zindyma, jo gerinima ir skatinima. Manau butent tokie mamyciu pokalbiai gali padeti kitoms mamytems, kurios galbut susidurs su panasiomis problemomis, juk tam ir yra tokios temos forume 4u.gif

As pati gal ne esu gera patareja toms mamytems, kurios susiduria su zindymo problemomis, kadangi as pati turbut esu is tu laiminguju, kurioms zindymas yra vienas malonumas, mano suneliui taip pat, neturejau jokiu dideliu problemu del zindymo. Gal taip atsitiko del to, kad daug domejausi del zindymo, juk anksciau to nebuvau dariusi, todel is niekur tos zinios neatsiranda, intensyviai ir cia sekiau kitu mamyciu pokalbius ir mokiausi is ju, ka ir kaip daryti kad galeciau sekmingai maitinti savo kleckiuka smile.gif

Julkisr, laikykis, stiprybes ir kantrybes Tau ir vaikeliui, viskas tikrai susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
Julkisr,kadangi viena mamyte parase,kad ja irgi domina kas ir kaip-tai dar rasau cia,kol kas nors neuzprotestuos 4u.gif smile.gif
Riebaliuku sankaupas pasalina tik zindymas.Man kilo klausimas-kodel tavo vaikiukui lupytes reaguoja,nes nusitrina lupiukai kai vaikiukas mokosi zysti.Ar jis teisingai paima kruti?Sakei,kad buvo konsultante pas tave-tai manau turejo pasakyt kaip turi atrodyt gerai zystancio kudikelio burnyte.Jei ne-sakyk aprasysiu ir tai mirksiukas.gif
Klausei kaip pasalint tas riebaliuku sankaupas-tai tik zindant.Jos iseina tik per atsiveriancius latakelius.Kai pamatai balta galvute-nekrapstyk nagiuku,neskriausk saves.Tai va,jei pamatai balta riebaliuku galvute kysancia is angeles pabandyk frotiniu ranksluosciu svelniai braukdama nuvalyt.Jei nenusivalo-palik,gal per sekanti maitinima jis pats iseis lauk.Nepanikuok ir nebijok-skausma ir kruties tinima sumazink salciu t.y smulkintu ledu,saldytom darzovem(zirniukai,pupeles saldytos maisiukuose labai patogiai apgula kruti) mirksiukas.gif
Zinok pienukas gaminasi nuolat,be perstojo ir kaupiasi aureoles srityje vadinamuose sinusuose,kuriuos tu turi "melzt" kai nusitraukineji.Tai,kad mes turim pienuko yra "kalti"du pagrindiniai hormonai:oksitocinas ir prolaktinas.Prolaktinas veikia visa laika,jis atsakingas uz tai,kad pienas gamintusi.Oksitocino uzduotis,kad begtu pienukas is kruties ir susitrauktu po gimdymo gimdule,jis veikia "cia ir dabar" t.y maitinant ar nusitraukiant.Kai vaikutis zysta jis stimuliuoja aureole ir issiskiria oksitocinas,kyla prolaktinos kiekis,kuri lyg programuoja kiek vaikas suvalgo ir kiek jam reikes pienuko sekanciam maitinimui.Kai tu nusitraukineji/proceso principas buna taspats ir uzsakai pienuka daugiau nei reikia/taip ir gaunasi tas uzburtas ratas.Tu nebijok palikt pieno kruti.Reikia nustraukt tiek,kad palengvetu.Rasai,kad guzai nebesusidaro-tai reikia normalizuot pagaliau pienuko kieki ir,kad maitinimas nebebutu tau kruvinas darbas-maitini/trauki/maitinti ir t.t...Kas kart stenkis nutraukt vis maziau pries maitinima.Jauti kad daug pieno-duok mazulei kruti.Kiek isgers tiek,bet tau palengves ir tada nebesitrauk.Pajusi vel sunkuma-vel duok.Nepalengves/nutrauk tiek,kad nebejaustum diskonforto.Tik nurimk ir nepanikuok/pasikartosiu,bendrom jegom-kaip nors mirksiukas.gif Rasyk kuri vieta neaiski ar iskilo kokiu klausimu,esu namie vis prieinu,pasistengsiu greit atsakyt 4u.gif
Papildyta:
Pamirsau viena labai svarbu dalyka doh.gif Ar devi namie lemenele?Jei taip-tai ji irgi gali buti priezastis susidaranciu guzeliu,nes ir kokia atrodo elastinga ir minksta medvilnine liemenele,krutis yra nepajegi jos istempt ir taip sutrikdoma krutu limfotaka.Reik stenktis namie nevarzyt krutu nei apatiniais rubais,nei aptemptom maikem ir panasiai-reik duot laisve krutims smile.gif
Atsakyti
Na va, skaitau ir tiek idomiu ir naudingu dalyku suzinau smile.gif
Tik nebandot dingti is cia i savo asmeninius el. pastus 4u.gif
Atsakyti
manau, kad maziukei sunku traukt, todel ir susidaro tos puslikes ant lupyciu. Ji jau pati ima speneli ir man regis kad gerai tai daro, as tik stengiuos, kad apatine lupyte jos butu labiau atsivesutus, pataisau. Bet virsutine daznai buna uzpausta, ten daznai ir yra tos pusleles....nu regis tikrai zinau, kaip ji turetu teisingai paimt kruty.

ai kaip man baisu palikt nesuvalgyta maziukes pienuka....tiek tu guzu jau buvo, nu bijau vel, kad degs, nors tu ka. Nors po truputi jau bandau maziau nutraukt kas lieka ir stebiu situacija. Bet va ir siandien, nu taip sunkiai tas pienas teka is tu krutu...nesuprantu ar maze normaliai netraukia ar tikrai jis ten uzsirakines...tai tokios puspilnes visa diena, taip ir baisu, kad tuoj guzais iseis. Toks jausmas, kad nebesuvokiu situacijos kas ir kaip, pasimetus visai.

Is kur tu tiek zinai apie siuos zindymo reikalus? as regis ir skaitinejau nemazai, bet praktiskai nieks nesigauna nors tu ka. Bet va palaikymas tikrai padeda neprarast vilties, kad dar galesiu normaliai zindyt maziuke. Bet tai koks cia principas jei nenutrauki, tai tas pienukas ir stovi kaip rezervuaruose? tai kodel jis vienom is kart nedega, o kitom dega?ar cia kruties fiziologija, ar zindymo technika? kodel man tie guzai, o kitoms ne?
Papildyta:
QUOTE(Ajile @ 2008 09 27, 16:34)

Pamirsau viena labai svarbu dalyka  doh.gif Ar devi namie lemenele?Jei taip-tai ji irgi gali buti priezastis susidaranciu guzeliu,nes ir kokia atrodo elastinga ir minksta medvilnine liemenele,krutis yra nepajegi jos istempt ir taip sutrikdoma krutu limfotaka.Reik stenktis namie nevarzyt krutu nei apatiniais rubais,nei aptemptom maikem ir panasiai-reik duot laisve krutims  smile.gif


Diena deviu maitinimui skirta triumho liemenele, o nakti toki sportini /elastini liemenuka/bodziuka. o tai but be liemeneles? Ta maitinimo liemenele tokia savotiska, as jos ir pradejau nebedevet naktim, kai pagalvojau,kad ji gali man uzvert tam tikras vietas.
Papildyta:
Ajile, dar mane prakonsultuok, aisku jei gali, tai kai susinormalizuoja pienuko gamyba, krutys nebeturetu but kietos ir patinusios? Jos bus minkstos ir is ju begs pienukas vaikui valgant? Nes daba atrodo, jei jos minkstesnes ir pienuko jose maziau, ta prasme kai jos kietos,maziuke labiau ryja valgydama ir man regis daugiau pienuko tada gauna, o kai pominkstes, tai ji tampo jas ir jau nebegirdziu kad ji rytu pienuka. Koks tas jausmas, kai pienukas susinormalizuoja, kaip viskas vyksta, ir kokios tada krutines? Nepykit kitos mergaites, kad as tokia tundra, pirmas vaikelis tai daug kas neaisku. O gal kam si info ir pravers.
Atsakyti
Na va...Man atrodo ir radom priezasti-mesk i sona liemenele mirksiukas.gif
O zinios mano is to,kad esu baigusi akuserija ir specialius naturalaus maitinimo kursus smile.gif Bet ne moksle esme,mes visos mamos vienodos 4u.gif Suprantu,kad domiesi,skaitai,tik liudnoka,kad mazokai informacijos lietuviu kalba sia tema.Tik reklaminiai triukai visokie,klaidinantys mamytes norincias maitint.
Kas del visu musu fiziologijos-tai faktas,kad mes visi skirtingi,bet hormonus turim visos tuos pacius,kurie reikalingi vaikiukui ismaitint.Gamta mus taip sutvere,kad visos gali maitint,tik mazas procentas mamyciu del kazkuriu endokrininiu sistemu ar kitokiu organizmu negalavimu negali maitint(pvz kaikuriu tarpsonkauliniu nervu pazeidimas)Bet tai labai reti atvejei.Dazniausiai mamytes nebemaitina,nes pavargsta kovot su sunkumais,o tinkamos pagalbos nesulaukia verysad.gif Smagu,kad siais laikais yra forumai ir mes galim viena su kita dalintis ziniom ir patirtim.Del krutu pilnumo nebijok jos turi buti puspilnes.Svarbu,kad nejaustum diskonforto,kad nebutu paraudusi kokia vieta ant krutines,skausmas irgi pozymis negeru procesu.Paziurek laukuose kokios karvutes vaiksto ir taip visa gyvenima biggrin.gif Ar turi tinkama vietike namie maitinimui?Jautiesi smagiai ziuredama kaip valgo vaikiukas?Emocinis risys maitinant irgi labai svarbus-atsipalaiduok ir megaukis.Duok krutine zuikiui,kai placiai issizioja-tada ir virsutine lupyte dazniausiai issivercia i isore kaip ir apatine mirksiukas.gif
Atsakyti
Pamaciau,kad papildei savo posta-tai tesiu smile.gif
Nera blogu krutu!!!Ar jos mazos ar dideles,ar kietos ar minkstos-pienuko visada yra!Kai buna kieta krutine tai vaikuciui buna sunku ja zyst,todel rekomenduojama siektiek nutraukt pienuko,kad ji butu minkstesne ir tada lengviau gali zyst.As kuo toliau tuo labiau suprantu,kad julkisr tavo maitinimias visai normalus.Tu net girdi kaip vaikas godziai ryja thumbup.gif Reiskia bega gerai.Jei nebegtu jis susinervintu ir imtu verkt smile.gif Kai jau papuliai gamins pienuko tiek kiek vaikui reik,o ne tiek,kad dar ir reik nutraukimui-krutine bus minkstesne,bet jose pieno bus tiek kiek reik mazyliui.Aisku gali svyruot tas kiekis,bet cia jau nuo poreikio vaiko priklausys.Tai,kad tu negirdi kaip ji ryja nespedama nereiskia,kad ji nevalgo.Pienas kaip jau sakiau gaminasi nuolat be perstojo/jei ji istustina sinusus,liaukas ir laukia prie krutines/tai ji laukia kol atitekes nauja porcija pienuko.Zodziu-minkstos krutines nereiskia pieno nebuvimo,o sutinimas reiskia pieno pertekliu,kuri turi,nes dar nutraukineji.Palaipsniui tai normalizuosis mirksiukas.gif
Atsakyti