Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(Jurgita26 @ 2008 09 14, 19:48)
J.E. Aistė&Julijonas, nera galimybes atideti, cia vis daro man tyrimus ir vis atideliojam operacija, reikia nors 8men po gimdymo islaukt.
Jei tikrai galima iskart po narkozes maitint, tai gal tada reikia ir vaikuti turet su savim ligoninej, aisku pati gal ir negalesiu jo nesiot ir tt, bet bent jau pavalges bus ir man ramiau, vakare jei jausiuos gerai isleis namo.

na, jei negalima, tai negalima.Reiškia, reikia 4u.gif

Tikria galima po narkozės bus žindyt. Nors gali būti, akd ligoninėj tavęs nesupras, gali nenorėti, akd vaikutis, tipo, triukšmautų prie kitų žmonių ir pan....
( unsure.gif o tu Lietuvoj? )

Tiesa, pamiršau - prieš nakkozę BŪTINAI turėk vaikutį su savim - labai reikia prieš procedūrą pamaitinti ir ištraukti visą pienelį.
tad jei turėtum kūdikį prie savęs ir artimą žmogų, kuris juo paskui apsirūpins - galėtum geerai primaitinti keliolika minučių iki narkozės. Tai ir dėl tavęs būtų geriau, nes pientraukis vis tiek neištrauks taip gerai.

O jei visgi esi LT, tai galiu pasakyt, akd valstybinėse ligoninėse gali tekti būti stipriai ir atstovėti savo norą žindyti kūdikėlį.
Manęs nenorėjo suprasti irgi, siūlė (tiksliau net neabejojo, akd po operacijos vis tiek dings pienas ir nebemaiitnsiu daugiau) nebevargti. + nelabai norėjo, akd vaikelis būtų su manimi.
Bet galiu pasakyt, akd visgi nugalėjau - ir sėkmingai maitinu iki dabar.
Nors nelengva buvo psichologiškai.
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 09 13, 20:39)
Kazin ar jis kai labai isalks gers misineli, o gal verks ir isvis nevalgys?
Gal zinot kiek laiko as pati negalesiu po narkozes maitinti, gydytoja minejo, kad mazdaug puse dienos?
Dabar pergyvenu ne kaip paciai ten bus ligoninej, o bijau, kad vaikelis bus nevalges.


Galiu atsakyti dėl pienuko palikimo.
Dabar, kai susireguliavo pasiūla/ paklausa, man irgi sunku nusitraukti tiek, kad užtektų mažajam. Tad aš darau taip: naktį maitinu tik iš vienos krūties, kitą "brandinu" ir iš ryto iš jos nusitraukiu visą reikiamą dozę pienuko 4u.gif
Be to, jei neima buteliuko, tai, kol negalėsi maitinti, galima bandyti duoti iš puoduko ar iš šaukštuko. Žinoma, sunkus darbas, bet nors taip pavalgytų.
Atsakyti
As esu LT, gulsiuos i ligonine ne savo mieste, todel primaitinsiu vaikeli isvaziuodama is namu, su vaiku pasiliks mama kuri nevairuoja, ja nebent po visu proceduru su manimi smile.gif atveztu, cia tada kai jau jausiuos normaliai ir galesiu maitinti. Bet kaip jau rasete gali but sunku nes gulsiuos i valstybine ligonine, o ten jau su visais teks pakovoti jei noresiu but su vaiku.
Bandziau duot siandien misinuko isgere 25g vargais negalais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita26 @ 2008 09 15, 14:41)
As esu LT, gulsiuos i ligonine ne savo mieste, todel primaitinsiu vaikeli isvaziuodama is namu, su vaiku pasiliks mama kuri nevairuoja, ja nebent po visu proceduru su manimi smile.gif  atveztu, cia tada kai jau jausiuos normaliai ir galesiu maitinti. Bet kaip jau rasete gali but sunku nes gulsiuos i valstybine ligonine, o ten jau su visais teks pakovoti jei noresiu but su vaiku.
Bandziau duot siandien misinuko isgere 25g vargais negalais verysad.gif


Bet kokiu atveju tau daug daug sekmes ir kuo maziau nervu 4u.gif Turi ziuret ir savo sveikatele,nes savo maziukui reikalinga tu stipri ir sveika.Laikykis 4u.gif
Atsakyti
mising
normalu kad toks mažas leliukas neturi nei valgymo ,nei maitinimo režimo, nenusimink,ateis su laiku tik kantrybės, va maniškei jau 2 mėn, jau bandom susireguliuoti, su pirma ta išvis buvo valgė miegodama kone valandą, paskui duodavo 2pailsėt, na ir galiausiia susitvarkėm


Papildyta:
o iš patirties - mano devizas PIENAS GAMIONASI NE PAUOSE mirksiukas.gif O GALVOJE, reikia didelio noro maitinti,
daug konkrečios info apie pieną ir žindymą čia KAD PIENUKO NEPRITRŪKTŲ
Atsakyti
mamytes.labai prasau jusu patarimo!turiu isvykti nepilnom trim dienom,pirma karta paliksiu savo vaikuti,nors kai kam atrodys gal jau ir nemaziukas visai greit 2 metukai,bet maitinu pati ir niekarto nebuvau palikusi ilgiau kaip dienai!tai va,pati dar maitinu,nes maziui sventaas reikalas mano pienukas kadangi pirma karta ji paliksiu,l pergyvenu!gryzusi ir toliau jei maziukas noresi,noriu maitinti!!bijau,o pienukas negali dingti kol nemaitinsiu tas kelias dienas?ka daryti kad nedingtu ir t.t,
gal kas buvote tokioj situacijoj??
labai labai laukiu jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odetee @ 2008 09 19, 15:13)
mamytes.labai prasau jusu patarimo!turiu isvykti nepilnom trim dienom,pirma karta paliksiu savo vaikuti,nors kai kam atrodys gal jau ir nemaziukas visai greit 2 metukai,bet maitinu pati ir niekarto nebuvau palikusi ilgiau kaip dienai!tai va,pati dar maitinu,nes maziui sventaas reikalas mano pienukas  kadangi pirma karta ji paliksiu,l pergyvenu!gryzusi ir toliau jei maziukas noresi,noriu maitinti!!bijau,o pienukas negali dingti kol nemaitinsiu tas kelias dienas?ka daryti kad nedingtu ir t.t,
gal kas buvote tokioj situacijoj??
labai labai laukiu jusu patarimu  4u.gif

Aš nesusidūriau, bet manyčiau kad turėtum nusitraukti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odetee @ 2008 09 19, 15:13)
labai labai laukiu jusu patarimu  4u.gif


Nusitraukti pienuką 4u.gif
Atsakyti
Labas.
As jau po visu "proceduru" smile.gif , savijauta gera tik labai liudna, kad negalima nieko kelti, netgi savo vaikiuko verysad.gif , o dar priedo ir sedet negalima 2sav.
Papasakosiu kaip su pienu buvo, pati turiu tik tokia senoviska pompa nusipirkus nusitraukt pienui (niekur iki siol nebuvau palikus vaiko tai brangios ir nepirkau ax.gif ), pries vaziuodama i ligonine pasiskolinau is drauges AVENT pientrauki ir del viso pikto pasiemiau ir savo. Neprireike nei vieno...ligoninej beveik visai nesigamino pienas, jau buvau netgi issigandus, kad is sreso nedingtu visai, bet grizus namo siaip taip nusitraukiau is abieju krutu po 150g ir daviau vaikui zysti tada, namuose pienas aciu dievui vel gaminasi normaliai. Gydytojai leido po narkozes matint tada kai pati pasijusiu gerai. Bet kaip esu nusivylusi tuo "brangiu, geru"pientraukiu jis jauciu traukia piena tada kai jau pats bega smile.gif , nes nusitraukt ejo su ta senoviska pompike thumbup.gif
Aciu visoms uz patarimus ir palaikyma 4u.gif
J.E. Aistė&Julijonas didelis aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mamos, siandien po nakties viena krutis kaip akmuo doh.gif Duodu zysti sunui, bet jis neistraukia, jam paprasciausiai niekas nebega. unsure.gif Nezinau, kokius cia masazus man reiks darytis, kompresus detis, nes jauciu, kad cia nieko gero. doh.gif Maitinu jau daugiau nei puse metu, ir is kur tie sukietejimai dabar... unsure.gif
Atsakyti
Mielos mamos,
Reikia jūsų patarimo - mano mergaitei 13 mėn, dar maitinu, bet ji praktiškai nepriauga svorio, sveria 7,8 kg ir labai nedaug valgo normalaus maisto verysad.gif
Kelias dienas kruopščiai svėriau - tai susidaro apie 500 g maisto per dieną, čia maximum jau.
Anot gydytojų, nutraukus MP, vaikas pradėtų daugiau valgyti. Gal kam teko susidurti su panašia situacija, ar taip iš tikrųjų gali būti? Gal visgi svoris nėra labai blogas? (tėvai smulkūs, vaikas judrus, linksmas).
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 09 20, 14:41)
Mamos, siandien po nakties viena krutis kaip akmuo  doh.gif Duodu zysti sunui, bet jis neistraukia, jam paprasciausiai niekas nebega. unsure.gif Nezinau, kokius cia masazus man reiks darytis, kompresus detis, nes jauciu, kad cia nieko gero. doh.gif Maitinu jau daugiau nei puse metu, ir is kur tie sukietejimai dabar... unsure.gif

man ir taip buvo.... ir panasiu metu... duok zysti... o jei neistraukia, tai tada nusitrauk.... tik neleisk kruti guzams ir visokiem uzdegimams rastis....
Atsakyti