Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 26, 11:54)
Ar galiu zindyti is sumustos kruties? Vakar MB aptalze mane, o labai nenoriu prarasti pienelio, stengiuosi is paskutiniuju islikti rami del vaikelio. Taip pat noriu paklausti, ar valerijonu arbatele negadina pienelio?

nepyk....bet mane l.sukrėtė šita žinutė blink.gif ....dėl krūties nežinau, žiūrint koks sumušimo laipsnis, turbūt, kad galima......bet dėl viso kito, jei nepadarysi išvadų....tai tada jau nebežinau cool.gif ....jūsų leliukui 19dienų....juk tai šventa... o ir tu dar po gimdymo neatsigavus unsure.gif ......koks žvėris gali taip elgtis??????

kadangi tema jau užvesta, tai pasakysiu, kad meno ex vyras irgi keldavo ranką....todėl ir ex.....nors paskui keliais ėjo....bet kelio atgal nėra ir būt negali...

laikykis, skųskis....palaikysim, gal ką ir patarsim tik būk gera nepalik visko šitaip 4u.gif

valerijonas pienelio nesugadins, bet esminės problemos neišspręs...
Papildyta:
QUOTE(AistulkaJ @ 2008 11 26, 10:19)
Kas noresit prabalsuot,jau sukuriau apklausa 4u.gif

prabalsuosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 26 lapkričio 2008 - 12:17
QUOTE(Agotė @ 2008 11 26, 12:17)
nepyk....bet mane l.sukrėtė šita žinutė blink.gif ....dėl krūties nežinau, žiūrint koks sumušimo laipsnis, turbūt, kad galima......bet dėl viso kito, jei nepadarysi išvadų....tai tada jau nebežinau cool.gif ....jūsų leliukui 19dienų....juk tai šventa... o ir tu dar po gimdymo neatsigavus unsure.gif ......koks žvėris gali taip elgtis??????

kadangi tema jau užvesta, tai pasakysiu, kad meno ex vyras irgi keldavo ranką....todėl ir ex.....nors paskui keliais ėjo....bet kelio atgal nėra ir būt negali...

laikykis, skųskis....palaikysim, gal ką ir patarsim tik būk gera nepalik visko šitaip 4u.gif

valerijonas pienelio nesugadins, bet esminės problemos neišspręs...

Aciu labai uz supratima 4u.gif Tai man antrasis vyras. Mano ex taip pat kele ranka pries mane, todel ir ex. O dabar pati esu soke - tai pirmas kartas...Liudna pripazinti, kad vel nepasiseke ir zinoma taip visko nepaliksiu, bet dabar galiu tik apie vaikeli galvoti ir jo ramybe - privalau buti rami, kad neuzmaitinciau blogu pieneliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 26, 11:54)
Ar galiu zindyti is sumustos kruties? Vakar MB aptalze mane, o labai nenoriu prarasti pienelio, stengiuosi is paskutiniuju islikti rami del vaikelio. Taip pat noriu paklausti, ar valerijonu arbatele negadina pienelio?


ohmy.gif Krūtis tai sugis ir valerijonai nepakenks, bet o kaip toliau viskas bus? Gal kažkokios išeities reikėtų ieškoti? Kažkaip liūdna labai, kad taip yra verysad.gif
Pritariu 100 proc. Agotei.
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 26, 12:34)
Aciu labai uz supratima 4u.gif Tai man antrasis vyras. Mano ex taip pat kele ranka pries mane, todel ir ex. O dabar pati esu soke - tai pirmas kartas...Liudna pripazinti, kad vel nepasiseke ir zinoma taip visko nepaliksiu, bet dabar galiu tik apie vaikeli galvoti ir jo ramybe - privalau buti rami, kad neuzmaitinciau blogu pieneliu doh.gif

nebijok, tikrai neužmaitinsi blogu pieneliu......kažkaip nelabai aš tikiu šiais dalykais....gal būt nervinė įtampa ir gali persiduod nuo tavęs, bet pienelis liks pienelis jis l. svarbus tavo stebukliukui dabar........
sunku tikrai sunku.......tik tiek, kad yra dėl ko stengtis......oi, laikykis, mamyte 4u.gif

o kai pamenu, kai mano dukrytei buvo 19d. tai dar man ir taip skaudėjo po gimdymo.... o čia toks akibrokštas, tuomet, kai tave ant rankų nešiot turėtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 26 lapkričio 2008 - 12:44
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 26, 12:34)
Aciu labai uz supratima 4u.gif Tai man antrasis vyras. Mano ex taip pat kele ranka pries mane, todel ir ex. O dabar pati esu soke - tai pirmas kartas...Liudna pripazinti, kad vel nepasiseke ir zinoma taip visko nepaliksiu, bet dabar galiu tik apie vaikeli galvoti ir jo ramybe - privalau buti rami, kad neuzmaitinciau blogu pieneliu doh.gif

Tu tik savę nekaltink friends.gif /Tau dabar tik apie savo ir savo vaikų ramybę reikia galvoti group.gif .
Atsakyti
Saule laikykis 4u.gif nu bet tai ***** blemba...o man dar apsivercia liezuvis kazka sakyt ant savo vyro.....tipo ne taip paziurejo, ne ta pasake....tfu kai pagalvoji, juk visa tai tokios smulkmenos...
O tu tikra saunuole kad taip stengiesi. Valerijonus as pati kartais geriu, nes buna kad issibalansuoja man miegai, nieko, manau ir vaikai ramiau miega smile.gif bet daugiau tai nieks netinka..
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 11 26, 12:37)
ohmy.gif  Krūtis tai sugis ir valerijonai nepakenks, bet o kaip toliau viskas bus? Gal kažkokios išeities reikėtų ieškoti? Kažkaip liūdna labai, kad taip yra  verysad.gif
Pritariu 100 proc. Agotei.

Pati tik vakar suzinojau, kad su monstru gyvenu verysad.gif Nieko, karta jau issprendziau sia problema, isspresiu ir antra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 26, 12:51)
Pati tik vakar suzinojau, kad su monstru gyvenu  verysad.gif Nieko, karta jau issprendziau sia problema, isspresiu ir antra  drinks_cheers.gif

laikykis 4u.gif ...šaunuolė, kad stengiesi išlikt rami, nepasiduot....

o vyras turbūt, kai susivoks ką padarė (jei susivoks)...pačiam prieš save bus gėda ir prieš tą kūdikėlį....
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 11 26, 12:57)
laikykis 4u.gif ...šaunuolė, kad stengiesi išlikt rami, nepasiduot....

o vyras turbūt, kai susivoks ką padarė (jei susivoks)...pačiam prieš save bus gėda ir prieš tą kūdikėlį....

Aciu 4u.gif visoms mergytems uz supratima, man jo labai reikia, nes kartais pagalvoju, kad pati prisiprasiau su tokiu savo jautrumu blink.gif doh.gif

Jis paliko mane sumuses viena ir kazkur isvaziavo. Tai dziaugiuosi, kad nereikia sutikti jo zvilgsnio ar dar daugiau unsure.gif Per skype parase, kad atsipraso, bet neturiu nei noro, nei sveikatos su juo kalbetis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 26, 15:02)
Aciu  4u.gif visoms mergytems uz supratima, man jo labai reikia, nes kartais pagalvoju, kad pati prisiprasiau su tokiu savo jautrumu  blink.gif  doh.gif

Jis paliko mane sumuses viena ir kazkur isvaziavo. Tai dziaugiuosi, kad nereikia sutikti jo zvilgsnio ar dar daugiau  unsure.gif Per skype parase, kad atsipraso, bet neturiu nei noro, nei sveikatos su juo kalbetis  schmoll.gif


Nu sakes, pakraupau ohmy.gif Tokius vyrus uzdaryti kur nors reikia bash.gif Laikykis ir svarbiausia labai nesinervink 4u.gif Manau viskas palaipsniui issispres....
As tai manau, kad gali ir melisu arbateles gerti sleep.gif Dar apsiciupinek karts nuo karto krutine, kad nesidarytu kokie guzeliai...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti