Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

Aciu visoms uz patarimus, bandysiu pasinaudoti jais 4u.gif
Einu druskos sildyti i mikrobange smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 24, 16:24)
Aciu visoms uz patarimus, bandysiu pasinaudoti jais  4u.gif
Einu druskos sildyti i mikrobange  smile.gif

mane keletą katrų buvo užpuolęs virusas.....iškart sinupred pradedu gerti...jis man l.efektyvus, o pireš gulant...pakaitinu 50brendžio su medum..man efektyvu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 11 24, 21:30)
mane keletą katrų buvo užpuolęs virusas.....iškart sinupred pradedu gerti...jis man l.efektyvus, o pireš gulant...pakaitinu 50brendžio su medum..man efektyvu mirksiukas.gif



Kai tik kazkuri is mamyciu siandien parase, kad toki Sinupreta galima vartoti, tai iskart vyrui liepiau vaistinej jo nupirkt, tai jau pradejau gerti, ziuresim kaip rytoj jausiuos. Dar ir druskos visokius variantus jau isbandziau smile.gif Jeigu ryt geriau nebus, tai ir brendi isbandysiu pries miega ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 25, 00:16)
Kai tik kazkuri is mamyciu siandien parase, kad toki Sinupreta galima vartoti, tai iskart vyrui liepiau vaistinej jo nupirkt, tai jau pradejau gerti, ziuresim kaip rytoj jausiuos. Dar ir druskos visokius variantus jau isbandziau  smile.gif Jeigu ryt geriau nebus, tai ir brendi isbandysiu pries miega  ax.gif  4u.gif

tik hemeopatinį jį reikia taisyklingai vartoti....palaikyti jei gali burnoj šiek tiek (kitiems l.šlykštu, o man visai nieko smile.gif )...ir kokia valandžiukę po to nieko nevalgyti....man sloga dingsta per kokias tris dienas thumbup.gif (jei laiku pradedu gerti)
Atsakyti
Mergaites cia as ne i tema poster_offtopic.gif ,bet noreciau atidaryt apklausa,kas palaiko Baukute seime,gal mes galetumem surinkit balsus uz ir visi pamatytu,kad maitinanti motina gali iseit i viesuma,nes as pvz. sedziu beveik visada namie,nes maitinu maziu pati ir dar tikrai ruosiuosi tai daryti ilgai
Atsakyti
QUOTE(AistulkaJ @ 2008 11 26, 01:57)
Mergaites cia as ne i tema poster_offtopic.gif ,bet noreciau atidaryt apklausa,kas palaiko Baukute seime,gal mes galetumem surinkit balsus uz ir visi pamatytu,kad maitinanti motina gali iseit i viesuma,nes as pvz. sedziu beveik visada namie,nes maitinu maziu pati ir dar tikrai ruosiuosi tai daryti ilgai


Atidarinek, as 200% uz thumbup.gif

Papildyta:
Merginos, ar matet naujausia VS sou siu metu? http://www2.victoria...nshow/index.cfm

nerealus, as seile varvinu wub.gif wub.gif wub.gif kaip pries menesi pagimdziusi mekeneke mirksiukas.gif gali taip,gerai atrodyt cool.gif Cia apie Alesandra kalba... O va cia pasirodo ir lietuve yra mirksiukas.gif http://www.posh.lt/I...ecret/?photo=23

p.s. sorry, bet nemoku kitaip nuorodu idet 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 26 lapkričio 2008 - 00:08
QUOTE(xeditux @ 2008 11 26, 01:06)
Atidarinek, as 200% uz  thumbup.gif

Papildyta:
Merginos, ar matet naujausia VS sou siu metu? http://www2.victoria...nshow/index.cfm

nerealus, as seile varvinu wub.gif  wub.gif  wub.gif kaip pries menesi pagimdziusi mekeneke  mirksiukas.gif  gali taip,gerai atrodyt  cool.gif Cia apie Alesandra kalba... O va cia pasirodo ir lietuve yra  mirksiukas.gif  http://www.posh.lt/I...ecret/?photo=23

p.s. sorry, bet nemoku kitaip nuorodu idet  4u.gif

Kad as nemoku,o noreciau,kad atidarytu vilniete ir paskui parodytu seime,nes mane jau pradejo nervuot tas šudemalizmas,tipo ten seime šventa vieta ir musu kudikeliu maitint negalima,tai kaip jie siulo maitinanciai motinai i viesuma iseit,jei seime maitint negalima,pvz. mano vaikutis univere dvi sesijas atlaike budamas pilveliy,o trecika tures atlaikyt badaudamas ar ka?
Atsakyti
QUOTE(AistulkaJ @ 2008 11 26, 01:57)
Mergaites cia as ne i tema poster_offtopic.gif ,bet noreciau atidaryt apklausa,kas palaiko Baukute seime,gal mes galetumem surinkit balsus uz ir visi pamatytu,kad maitinanti motina gali iseit i viesuma,nes as pvz. sedziu beveik visada namie,nes maitinu maziu pati ir dar tikrai ruosiuosi tai daryti ilgai



Zinoma atidarinek
Atsakyti
QUOTE(AistulkaJ @ 2008 11 26, 00:57)
Mergaites cia as ne i tema poster_offtopic.gif ,bet noreciau atidaryt apklausa,kas palaiko Baukute seime,gal mes galetumem surinkit balsus uz ir visi pamatytu,kad maitinanti motina gali iseit i viesuma,nes as pvz. sedziu beveik visada namie,nes maitinu maziu pati ir dar tikrai ruosiuosi tai daryti ilgai



As irgi UZ tai, kad maitinancioms mamytems ir ju vaikeliams butu sukurtos tinkamos salygos maitinimui viesumoje 4u.gif

O tie seimunai, tai vis saukia "Seima, seima turi buti, mes turim skatinti seimas, gimstamuma..." O kai maitinanti mama, atejusi ne i darba, o tik pasiimti seimo nario pazymejimo (kaip ji pati sake laidoje "Nuo iki"), ir teko butent tuo metu pamaitinti vaika, tai tada jau tokia seimo nare visiska kloune gi tiems seimo nariams pasirode doh.gif O is tikruju tai jie patys klounai ten dauguma lotuliukas.gif

P.S. atsiprasau, kad ne visai i tema blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 26 lapkričio 2008 - 09:41
Kas noresit prabalsuot,jau sukuriau apklausa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AistulkaJ @ 2008 11 26, 11:19)
Kas noresit prabalsuot,jau sukuriau apklausa 4u.gif



Tai gal kokia nuoroda imeskit, kur tos apklausos ieskoti 4u.gif
Atsakyti
Ar galiu zindyti is sumustos kruties? Vakar MB aptalze mane, o labai nenoriu prarasti pienelio, stengiuosi is paskutiniuju islikti rami del vaikelio. Taip pat noriu paklausti, ar valerijonu arbatele negadina pienelio?
Atsakyti