Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

aciu!!
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 23, 11:48)

Kokia graži linijuotė bigsmile.gif
Sveikinam tokia gan rimta proga biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 23, 11:48)

Prisidedu ir as prie sveikinimu, o cia maziukams po 4u.gif 4u.gif ir mamytei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 23, 12:21)
Prisidedu ir as prie sveikinimu, o cia maziukams po  4u.gif  4u.gif ir mamytei  4u.gif


mes irgi prisidedam prie sveikinimu tokia grazia proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif
Atsakyti
aciu labai uz sveikinimus smile.gif atsimenu kazkada pradzioj, gal kokio 1 men vaikiukai buvo, tai sakiau jei ismaitinsiu iki 6 men tai jau ka nors ypatingo sau pasidovanosiu ta proga, taip toli tada atrode tas laikas...na va ir ismaitinau smile.gif nesikuklindama galiu pasakyt kad laba didziuojuosi savimi ir labai dekoju visoms SM mamytems kurios mane palaike, pakonsultuodavo ir paguosdavo silpnumo akimirkomis. Ypatingai Aistei didelis aciu.
Na dabar tai jau maitinsiu, iki kokiu dvieju metuku tikrai, nebent patys nebenores smile.gif O visko gali buti, nes bent jau Nojus tai labai pameges sauksteli smile.gif
beje, tas ypatingas reikalas kuri sau pasidovanojau - eisiu kirptis smile.gif nebuvau jau gal kokius 9 men tai tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 23, 14:54)
Na dabar tai jau maitinsiu, iki kokiu dvieju metuku tikrai, nebent patys nebenores smile.gif

ir teisingai....šaunuolė supermamytė 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 23, 14:54)
tai sakiau jei ismaitinsiu iki 6 men tai jau ka nors ypatingo sau pasidovanosiu ta proga, taip toli tada atrode tas laikas...na va ir ismaitinau smile.gif nesikuklindama galiu pasakyt kad laba didziuojuosi savimi

bigsmile.gif
Sveikinu Tave 4u.gif ir Nojų su Arijum su sukaktimi 4u.gif 4u.gif

blush2.gif visda prašom, džiaugiuos, kad padėjo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Noriu Jusu patarimo. smile.gif Baisiai persalau, stipri sloga uzpuole, net galva ir ausis skauda, dar ir gerkle persti nerealiai. Vos prakvepuoju, nes viskas uzsikimse.
Tai norejau paklausti, ka galima maitinanciai mamytei vartoti nuo tokiu persalimo simptomu? Kol kas tik "Tantum verde" pasipurskiu gerkle, nes ten raso kad galima zindyvems vartoti. O gal kokiu naminiu receptuku zinot nuo slogos ir gerkles skausmo? Juk vaistu tai turbut nelabai kokiu galima. Pvz.: ar galima ta pati karsta piena su medum ir citrina gerti? Juk visi sie produktai alergizuojantys...
Tai vat ir nezinau, kaip cia gydytis, kad nei pienukui, nei maziukui nepakenkti g.gif
Kol kas mazius neserga, aciu dievui smile.gif bet bijau, kad ir jam nepersiduotu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 24, 14:31)
Sveikutes  4u.gif

Noriu Jusu patarimo. smile.gif  Baisiai persalau, stipri sloga uzpuole, net galva ir ausis skauda, dar ir gerkle persti nerealiai. Vos prakvepuoju, nes viskas uzsikimse.
Tai norejau paklausti, ka galima maitinanciai mamytei vartoti nuo tokiu persalimo simptomu?  Kol kas tik "Tantum verde" pasipurskiu gerkle, nes ten raso kad galima zindyvems vartoti. O gal kokiu naminiu receptuku zinot nuo slogos ir gerkles skausmo? Juk vaistu tai turbut nelabai kokiu galima. Pvz.: ar galima ta pati karsta piena su medum ir citrina gerti? Juk visi sie produktai alergizuojantys...
Tai vat ir nezinau, kaip cia gydytis, kad nei pienukui, nei maziukui nepakenkti  g.gif
Kol kas mazius neserga, aciu dievui  smile.gif bet bijau, kad ir jam nepersiduotu  doh.gif


as kai sirgau gerkle gydziau su druska- pasildai druska mikrobangej kokias 5min, tada sudedi i kojine ir su saliku prie gerkles ir laikyt kol atvesta ir taip daryt kelis kartus per diena- bent man labai greitai padejo. del slogos, vartojau sinupreta, geriau arbata su citrina, valgiau medu bet stebejau ar vaikui bus kokia reakcija. kazkaip skaiciau kad jei mama suserga tai pas ja piene gaminas antikuniai kad vaika apsaugot ax.gif

na gal kitos daugiau patars ka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 24, 15:31)
Sveikutes  4u.gif

Noriu Jusu patarimo. smile.gif  Baisiai persalau, stipri sloga uzpuole, net galva ir ausis skauda, dar ir gerkle persti nerealiai. Vos prakvepuoju, nes viskas uzsikimse.
Tai norejau paklausti, ka galima maitinanciai mamytei vartoti nuo tokiu persalimo simptomu?  Kol kas tik "Tantum verde" pasipurskiu gerkle, nes ten raso kad galima zindyvems vartoti. O gal kokiu naminiu receptuku zinot nuo slogos ir gerkles skausmo? Juk vaistu tai turbut nelabai kokiu galima. Pvz.: ar galima ta pati karsta piena su medum ir citrina gerti? Juk visi sie produktai alergizuojantys...
Tai vat ir nezinau, kaip cia gydytis, kad nei pienukui, nei maziukui nepakenkti  g.gif
Kol kas mazius neserga, aciu dievui  smile.gif bet bijau, kad ir jam nepersiduotu  doh.gif


Sveika smile.gif
Prieš kelias savaites mane buvo užpuolęs virusas, tai irgi nervinausi, kad dukriuko neužkrėsčiau, iš mamų patarimų gavau smile.gif Finale, viskas baigėsi gerai smile.gif

Visų pirma, nuraminimui, tavo organizmas nors ir serga, bet gamina antikūnius ir per MP jų gauna vaikiukas. Taip, kad jis kartu gauna ir apsaugą. Aš maitindama ant burnos ir nosies užsirišdavau merliuką smile.gif , dažnai plaudavau rankas, stengiausi labai tiesiai nesilenkti, nekvėpuoti į mažąją. Na, bet čia elementaru bet kokios ligos atveju. smile.gif

Šiaip, kai kurių vaistukų tikrai žindančioms galima, pvz. paracetamolio, jei temperatūra ar labai ką skauda. Gal dar daugiau yra leistinų, bet aš nevartoju ir nežinau... O visi žoliniai (ne cheminiai) preparatai tuo labiau galimi (pvz. žoliniai purškalai gerklei, nosiai). Dar galima vartoti ir padeda tiek profilaktikai, tiek susirgus homeopatiniai žirniukai Oscilloccocsinum. Aš dar ploviau/skalavau nosį su druskos tirpalu (man labai padėjo, nes sloga buvo žvėriška, o praėjo gana greit).

Na, ir žinoma, arbatos. Aš stengiausi gerti kiek galima daugiau ir kaip galima greičiau "išplauti" virusą. smile.gif Aišku, gerai citrina, medus, bet dėl alergijos, tai nežinau... Kadangi maniškė nealergiška, tai aš drąsiai vartojau... O dar man labai patiko tokia arbata: sutarkuotas imbieras+citrinos griežinėliai+medaus šaukštas. Labai "pramuša" smile.gif ir profilaktikai gerai.

Sėkmės ir kuo greičiau sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 24, 15:31)
Sveikutes  4u.gif

Noriu Jusu patarimo. smile.gif  Baisiai persalau, stipri sloga uzpuole, net galva ir ausis skauda, dar ir gerkle persti nerealiai. Vos prakvepuoju, nes viskas uzsikimse.
Tai norejau paklausti, ka galima maitinanciai mamytei vartoti nuo tokiu persalimo simptomu?  Kol kas tik "Tantum verde" pasipurskiu gerkle, nes ten raso kad galima zindyvems vartoti. O gal kokiu naminiu receptuku zinot nuo slogos ir gerkles skausmo? Juk vaistu tai turbut nelabai kokiu galima. Pvz.: ar galima ta pati karsta piena su medum ir citrina gerti? Juk visi sie produktai alergizuojantys...
Tai vat ir nezinau, kaip cia gydytis, kad nei pienukui, nei maziukui nepakenkti  g.gif
Kol kas mazius neserga, aciu dievui  smile.gif bet bijau, kad ir jam nepersiduotu  doh.gif

Sveika, as kai buvau persisaldzius (tiksliau viresnele uznese virusiuka) tai gydziaus: nuo slogos tai dejau karstus druskos maiselius ant nosies (siuvausi paprasciausiai maiselius i juos pripiliau druskos ir tuos maiselius pakaitini mikrobangej ar orkaitej galima naudoti oj daug kartu) ir vibrocilio lasiuku lasinau. O nuo gerkles tai kaip cia minejo mamyte druska ant kaklo deti arba dar labai veiksminga bulve su lupenom isvirti sutrinti ir uzristi kakla thumbup.gif liuks receptukas. Bet visu svarbiausia islieka arbata. Dar kai jau tikrai galvos pajudinti negalejau tai paracetamolio geriau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renate: 24 lapkričio 2008 - 15:47
Gerklę skalauti druskos tirpalu.
Daug šiltų skysčių ir poilsio. 4u.gif
Atsakyti