Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(AusraR @ 2008 11 21, 12:47)
ale idomu kaip cia ta mano mama maitino mane iki metuku....gal kad pieno daug turejo ir problemu jokiu nebuvo....nes gi knygas tai speju tas pacias skaite... kas svarbiausia kad iki 6 men ji maitino tik MP  thumbup.gif o ir paskui ten as ne kazkin ka valgiau,tik nuo 8 men jau pradejau daugiau....


o mano mama sake kad brolis ant papo kabedavo nuolat tai nusprende kad per liesas pienas ir jo daug, vadinas nepoavalgo tai nebedave ir pradejo tais klijukais maitint, o berods 3men dave kolduno blink.gif tai sako ir suciulpe tas.... tai kai gyd pasake gavo velniu. Bet mano mama daba man voisiskai nieko neprikaisioja, tik vis paklausia ar turiu pieniuko, ir vis klausia o kaip dabar siais laikais viskas? ax.gif o vat uosviene tai sake kad visi gyd yra durniai ir nei vieno neklausyt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 21, 12:32)
nu merginos reik konsultacijos. Mano Arijus padare spiriuka... ka dabar daryt? valgom bulve su moliugu. Daugiau nieko. Ar nutraukt ar kaip? Pries tai valgem tik bulve, tai nieko, lyg ir ok viskas buvo su kakuliais...bet ar gali moliugas kietint viduriukus? nes abu vaikai nekakino vakar...ar ismint tik moliuga o bulve palikt ar tik MP palikt? kaip galvojat?

Pagremzk su plastmasiniu sauksteliu kriauses ir duok pora sauksteliu mirksiukas.gif Arba slyvos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 21, 13:45)
o kaip Nojaus kakuciai?  blush2.gif tai daba tik Aijui neduosi koses?  ax.gif

o jis gudrus, nerodo smile.gif Nu nekakino jis jau trecia diena....tai vat irgi neaisku kaip bus....ziuresim. Tik va man idomu kaip ccia man seksis neduot jiems tos koses, nes gi nori baisiai ir jau man atrodo jaucia kada turi ja gaut.
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2008 11 21, 13:54)
Pagremzk su plastmasiniu sauksteliu kriauses ir duok pora sauksteliu  mirksiukas.gif  Arba slyvos  thumbup.gif

o obuolys netinka?
Atsakyti
O aš ir nežinau, kiek tiksliai mane pačią maitino unsure.gif
Brolį su sese (dvynius) tai gal 2,5-3mėn. Mamytė pieno turėjo, bet atvažiavo jos mama, išdurnino, kad kankinasi tuos vaikus apsikabinus ir liepė nebeduot.

Man irgi bandė panašiai auklėti. Liepiau pasilaikyti nuomones ir pastabas sau cool.gif

O AusraR,
aš Tavo vietoje dabar tik nepulčiau mėtytis- kruopos, daržovės, vaisiai ir t.t.
Jei kažkas kelia rūpestį, tai ant viršaus nekrauti ir nebedirginti to virškinamojo trakto naujais produktais.
Šiaip tai vaisius įvesti geriau po pertraukos. lai organizmas išmoksta susitvarkyti su daržovėm pirma.
O žalios kriaušės rekomenduoja duoti tik į metukų pabaigą, nuo 10-11 mėn. Žalią obuolį irgi tik nuo pilnų 8 mėn.
Kai jau ateis laikas vaisiams - orkaitėj pakepto obuoliuko, slyvos kokios ir pan. ragaukit.

Duotum dabar- labai tikėtina, kad pakakos vaikas. Bet ar tai bus 100proc gerai, niekas negarantuos. Nes vienas iš per ankstyvo įvedimo ar netoleravimo požymių ir yra viduriavimas. Tai vaikelis kakos ir dažnai, ir skystai, bet didelio džiaugsmo tame nematyčiau.
Pvz. viena iš bendraamžių kai 3-4 mėn vaikutis nekakodavo kasdien, pradėjo duoti šv. morkų sulčių. Tik po pipetę kasdien. ir labai džiaugės visa, nes nuo tada vaikelis pradėjo raityt po krūvą kasdien.
Sulaukęs metukų turėjo visai padorią alergiją. Aišku, nesakau, akd 100proc. dėl to ir tik dėl to, bet kad galėjo visks būti kitaip, visai tikėtina......
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 21, 15:05)
o jis gudrus, nerodo smile.gif Nu nekakino jis jau trecia diena....tai vat irgi neaisku kaip bus....ziuresim. Tik va man idomu kaip ccia man seksis neduot jiems tos koses, nes gi nori baisiai ir jau man atrodo jaucia kada turi ja gaut.
Papildyta:

o obuolys netinka?


Tinka, tik pvz mums labiausiai padedavo kriause drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 11 21, 15:09)
O AusraR,
aš Tavo vietoje dabar tik nepulčiau mėtytis- kruopos, daržovės, vaisiai ir t.t.
Jei kažkas kelia rūpestį, tai ant viršaus nekrauti ir nebedirginti to virškinamojo trakto naujais produktais.
Šiaip tai vaisius įvesti geriau po pertraukos. lai organizmas išmoksta susitvarkyti su daržovėm pirma.
O žalios kriaušės rekomenduoja duoti tik į metukų pabaigą, nuo 10-11 mėn. Žalią obuolį irgi tik nuo pilnų 8 mėn.
Kai jau ateis laikas vaisiams - orkaitėj pakepto obuoliuko, slyvos kokios ir pan. ragaukit.



Na cia daug nuomoniu siuo klausimu del vaisiu g.gif Man keli gydytojai rekomendavo, daviau ir nesigailiu mirksiukas.gif Kakutis buvo normalus - nei per skystas, nei per kietas lotuliukas.gif
Atsakyti
mane mama maitino tik pirma men. nes labai suvargo su mastitu - niekas nepadedavo isbristi is to uzburto rato, tai viska mete ir pradejo klijukais maitinti smile.gif nes vat tipo neturejo pieno, t.y. baigesi smile.gif
kazkada maitinau savo maziuka ir tas tai valgo tai pasidairo, tai vel kas nors. mama sako - netureciau kantrybes. tai sakau - tu man mazai ar pieno neturejei ar kantrybes.... nieko nebesake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 21, 12:44)
zinok manau kad visoms buna tokiu naktu. As tai siandien va didvyre nes vaikai neblogai miegojo, kelesi tik po tris kartus ir nesimakalavo, pavelge ir toliau miegojo. Bet buna tokiu naktu kad ojojoj....

Tiu tai pas mus isvis didvyriu didvyre 4u.gif Puikiai tvarkaisi su dviem ir dar randi laiko pasidalinti rupesteliais clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 11 20, 23:35)
beje, dar noriu patarimo jusu. mano mama mane jau uzkniso, jei jau maziukas verkia - tai jau viskas - pas mane per mazai pieno, nedavalge arba jau mazeja - tuoj turesiu primaitinti. jau atsibodo aiskinti koks yra pieno gamybos pocesas, bet noriu taip skelti-atsauti atgal kad atsikabintu visam laikui.... ka jus sakot tokiais atvejais?

laikykis ir apsitverk sienom nuo įv. komentarų.....man dažnai sakydavo, kad badu marinu lotuliukas.gif ...bet kai pamatė prieaugį atsikabino doh.gif .....
mano mergina per 2mėn 1,6kgriaugo...per 3...1,4kg...ir nuo tada baigė priekaištaut, kad trūksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 21, 14:39)
Tiu tai pas mus isvis didvyriu didvyre  4u.gif Puikiai tvarkaisi su dviem ir dar randi laiko pasidalinti rupesteliais  clap_1.gif

turiu aukle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 21, 16:55)
turiu aukle  mirksiukas.gif

bet papulius tu turi, nesikuklink 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mamos.
4u.gif
As noriu visas paraginti klausyti savo vidaus ir nenukrypti nuo minciu kelio :" as maitinsiu savo kudikeli". Kaip bebutu gaila, taciau daznai mums medikai isveda is pusiausvyros ir nezinojimo. Klausimai:" kiek turi pieno?" ," ar vaikui uztenka pieno" ir pan. tiesiog yra daugiau nei neprofesionalus. Viskas musu galvose, smegenyse. Juk net negimdziusi moteris gali maitinti kudiki.

Man buvo daug bedeliu (auksta temperatura, infekcija krutyje) taciau gyvenau su mintimi, kad pasaulyje nera misinuku:)

Tikekite ir ramiai maitinkite savo mazylius, nes tai didziausias malonumas ir nauda.

Taip pat RAGINU aukleti medikus, su kuriais tenka bendrauti, taip ruosiant gera dirva ateities kartoms mirksiukas.gif
Atsakyti
as tgai bandziau savaja sviest kai ketvirta menesi paklause ar uztenka pienelio. Sakau uztenka, ir dabar jau ismaitinsiu iki 6 men tikrai. O ji pradejo gincytis, kad tipo buna kad prapuola ir visai nebutinai jau po tu triju kritiniu menesiu tas pienas ir buna. Nu zodziu, palaikymas sakyciau superinis....
Atsakyti