Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

pas mus buna tokiu situaciju kai kartais reikia valgyti ne namie. namie visada maitinu atsigulusi, o vat kai kur iseiname tenka ir atsisedus. man ziauriai nepatogu, nes tuojaupat nugara pakerta ir mano mazius labai muistosi. ar jam ausytes nulankstau, ar ant rankos per kieta galvytei - nu neiznau. tai as ji kilnoju nuo vieno papulio prie kito. buna kad kartais su vienu pavalgo kokias 5 min ir pradeda ziauriai muistytis, tuomet keiciu i kita - ir baigiam valgyti su antruoju po kokiu 15 min. buna ir atvirksciai. ar cia labai blogai, kad tiek mazai duodu su vienu? poto is to papulio nebus maziau pieno?
Papildyta:
beje, dar noriu patarimo jusu. mano mama mane jau uzkniso, jei jau maziukas verkia - tai jau viskas - pas mane per mazai pieno, nedavalge arba jau mazeja - tuoj turesiu primaitinti. jau atsibodo aiskinti koks yra pieno gamybos pocesas, bet noriu taip skelti-atsauti atgal kad atsikabintu visam laikui.... ka jus sakot tokiais atvejais?
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 11 21, 00:35)
beje, dar noriu patarimo jusu. mano mama mane jau uzkniso, jei jau maziukas verkia - tai jau viskas - pas mane per mazai pieno, nedavalge arba jau mazeja - tuoj turesiu primaitinti. jau atsibodo aiskinti koks yra pieno gamybos pocesas, bet noriu taip skelti-atsauti atgal kad atsikabintu visam laikui.... ka jus sakot tokiais atvejais?

Atšaudavau, kad vaikui reikia mamytės ir jis/ji ją turi/gaus. Jei reikės, tai ir visas 24 val per parą. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 20, 22:04)
AusraR, tavo maziukai turi dantuku?  blush2.gif

mes tai naktim daba valgom kas valanda, bandziau atsisedus maitint... uzmigau sededama, beje neatsiremus i joki atlosa, tiesiog atsisedau ant lovos krasto ir maitinau, tai pajutau kad kelis kartus jau buvau uzsimerkus ir kazka jau sapnavau  doh.gif

turi, Nojus turi du, Arijus neturi dar.
Nojui islindo pirmas lygiai 5 men, o antras kita diena smile.gif bet zinai, jis niekada ramus nebuvo, is pradziu jam pilvukas nedave ramybes, paskui gal jau dantukai, vis zyzia ir zyzia. Nu toks jau jis matyt yra smile.gif O Arijus dabar daugia zyst pradejo, tai gal dantukai....
o tai kodel tu nenori kartu su vaiku miegot? aisku, ner labai geras variantas, bet geriau nei sedom miegot tongue.gif as tai jau pastebejau kad jei pati sysiu nenoriu tai beveik ir neatsibundu kai jie valgo smile.gif tik nuo vieno sono ant kito vartausi smile.gif nes kitaip tai pazaliuociau. Vyrui sakiau kad jei nori, galim migdyt vaikus lovelese, bet as tai jau nenesiosiu ju, tai jis sake jam nemaiso tas vaikas pasonej smile.gif Tai jei vienas tai isvis nemaisytu turbut smile.gif na , nebent lova maza, mes tia telpam visi. Aisku, noretusi kitaip, bet yra kaip yra....sulauks 16 miegos su mergom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 21, 09:11)
turi, Nojus turi du, Arijus neturi dar.
Nojui islindo pirmas lygiai 5 men, o antras kita diena smile.gif bet zinai, jis niekada ramus nebuvo, is pradziu jam pilvukas nedave ramybes, paskui gal jau dantukai, vis zyzia ir zyzia. Nu toks jau jis matyt yra smile.gif O Arijus dabar daugia zyst pradejo, tai gal dantukai....
o tai kodel tu nenori kartu su vaiku miegot? aisku, ner labai geras variantas, bet geriau nei sedom miegot  tongue.gif as tai jau pastebejau kad jei pati sysiu nenoriu tai beveik ir neatsibundu kai jie valgo smile.gif tik nuo vieno sono ant kito vartausi smile.gif nes kitaip tai pazaliuociau. Vyrui sakiau kad jei nori, galim migdyt vaikus lovelese, bet as tai jau nenesiosiu ju, tai jis sake jam nemaiso tas vaikas pasonej smile.gif Tai jei vienas tai isvis nemaisytu turbut smile.gif na , nebent lova maza, mes tia telpam visi. Aisku, noretusi kitaip, bet yra kaip yra....sulauks 16 miegos su mergom  mirksiukas.gif


mes tai da bedanciai lotuliukas.gif o visi ik ir klausineja kur dantys doh.gif

zinok puse nakties miegam kartu, puse savo lovytej, kai pamaitinu pries nakti tai iskeliu i lovyte, iki pirmo maitinimo, anksciau ismiegodavo 4val, o daba pasiuto vaikas, ismiega vos 2val, nors isryja is abieju kruciu doh.gif tada vel maitinu, valgo kiekviena karta 15min ir ryja, godziai ryja blink.gif tai paskui keliasi kas 1-1,5val ir valgo kaip uz tevyne, net vyras sian sako zinai jis tai labai godziai valgo bet kodel taip daznai, nes pamaitinu, iskeliu atgal i lovyte tai kol uzmiegu jau reik vel keltis doh.gif vis bandau pratint kad miegotu per nakti savo lovytej, bet vistiek puse nakties kartu pramiegam, nes jau nebeturiu jegu as jo tampyt pirmyn atgal, tai sian sedziu su keturkampa galva unsure.gif bandziau neduot valgyt tai jis valanda laiko zyze lovytej, rekavo, snekejo, tylejo, vel rekavo doh.gif neiskenciau, pamaitinau ir tada luzom kartu musu lovoj porai valandu doh.gif
Atsakyti
nu merginos reik konsultacijos. Mano Arijus padare spiriuka... ka dabar daryt? valgom bulve su moliugu. Daugiau nieko. Ar nutraukt ar kaip? Pries tai valgem tik bulve, tai nieko, lyg ir ok viskas buvo su kakuliais...bet ar gali moliugas kietint viduriukus? nes abu vaikai nekakino vakar...ar ismint tik moliuga o bulve palikt ar tik MP palikt? kaip galvojat?
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 21, 09:44)
zinok puse nakties miegam kartu, puse savo lovytej, kai pamaitinu pries nakti tai iskeliu i lovyte, iki pirmo maitinimo, anksciau ismiegodavo 4val, o daba pasiuto vaikas, ismiega vos 2val, nors isryja is abieju kruciu  doh.gif tada vel maitinu, valgo kiekviena karta 15min ir ryja, godziai ryja  blink.gif tai paskui keliasi kas 1-1,5val ir valgo kaip uz tevyne, net vyras sian sako zinai jis tai labai godziai valgo bet kodel taip daznai, nes pamaitinu, iskeliu atgal i lovyte tai kol uzmiegu jau reik vel keltis  doh.gif  vis bandau pratint kad miegotu per nakti savo lovytej, bet vistiek puse nakties kartu pramiegam, nes jau nebeturiu jegu as jo tampyt pirmyn atgal, tai sian sedziu su keturkampa galva  unsure.gif bandziau neduot valgyt tai jis valanda laiko zyze lovytej, rekavo, snekejo, tylejo, vel rekavo  doh.gif neiskenciau, pamaitinau ir tada luzom kartu musu lovoj porai valandu  doh.gif

Ziuriu, ne as viena taip kankinuosi su nesiojimu i lovyte ir vel atgal - maniau, kad pilvuka pucia, meginau duoti lasiuku, bet demesio vistiek reikalauja - mamytes reikia blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 21, 13:07)
Ziuriu, ne as viena taip kankinuosi su nesiojimu i lovyte ir vel atgal - maniau, kad pilvuka pucia, meginau duoti lasiuku, bet demesio vistiek reikalauja - mamytes reikia  blush2.gif  wub.gif

ai mergos, nu gi kiek tiem vaikam tos mamytes reiks pagalvokit, paskui pacios noresit o jie pas mergas eis smile.gif as tai nematau nieko blogo tame, kad mamytes nori, juk tai naturalu. Tik nesveiki vaikai, tie kurie serga autizmu, nenori demesio ir mamytes. Aisku, sunku, bet juk ir dziaugsmas didelis.
Va maniskiai jau atrodo baigia isaugt is miegojimo kartu, i lovyte jau galiu perkelt dienos miegui, nakciai irgi galeciau, bet cia jau del saves nekeliu.
Migdau tiesa juos tokiuose lopsiukuose nuo vezimelio,su visu ikeliu i lovyte, bet manau tuoj pradesiu pratint tiesiog lovytej, nes jau isaugo ir tuoj nebetilps.
Papildyta:
QUOTE(cooliuke @ 2008 11 21, 00:35)
beje, dar noriu patarimo jusu. mano mama mane jau uzkniso, jei jau maziukas verkia - tai jau viskas - pas mane per mazai pieno, nedavalge arba jau mazeja - tuoj turesiu primaitinti. jau atsibodo aiskinti koks yra pieno gamybos pocesas, bet noriu taip skelti-atsauti atgal kad atsikabintu visam laikui.... ka jus sakot tokiais atvejais?

uoj to smamos....va maniske vakar irgi liepe duot vaikam koses antra karta, sakau neduosiu nes nekakoka, gal uzkietejo, sako duok duok jie gi neturi is ko kakot, nu mazdaug badu vaikus marini. Na ir ka, as buvau teisi, Arijus spiriukus daro....taigi sodinsiu ant MP dietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 21, 12:29)
ai mergos, nu gi kiek tiem vaikam tos mamytes reiks pagalvokit, paskui pacios noresit o jie pas mergas eis smile.gif as tai nematau nieko blogo tame, kad mamytes nori, juk tai naturalu. Tik nesveiki vaikai, tie kurie serga autizmu,  nenori demesio ir mamytes. Aisku, sunku, bet juk ir dziaugsmas didelis.
Va maniskiai jau atrodo baigia isaugt is miegojimo kartu, i lovyte jau galiu perkelt dienos miegui, nakciai irgi galeciau, bet cia jau del saves nekeliu.

Dziaugiuosi, kad esu reikalinga ir MP turiu, bet kartais nuovargis paima virsu - ir sianakt cray.gif kai mazius valge blush2.gif
Deka SM pavyksta vel atgauti jegas - cia tiek daug stipriu mamyciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 11 21, 01:35)
beje, dar noriu patarimo jusu. mano mama mane jau uzkniso, jei jau maziukas verkia - tai jau viskas - pas mane per mazai pieno, nedavalge arba jau mazeja - tuoj turesiu primaitinti. jau atsibodo aiskinti koks yra pieno gamybos pocesas, bet noriu taip skelti-atsauti atgal kad atsikabintu visam laikui.... ka jus sakot tokiais atvejais?

As paklausdavau, kiek ji maitino mane ir kai ji atsakydavo, kad 4 menesius, tai pasakydavau, kad todel tiek ir temaitino, kad misineli dave mirksiukas.gif O knyga pagal kuria mane augino yra 1965 metu atgyvena biggrin.gif Jei netiki, tegul A.Vingra paskaito mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 21, 13:40)
Dziaugiuosi, kad esu reikalinga ir MP turiu, bet kartais nuovargis paima virsu - ir sianakt  cray.gif kai mazius valge  blush2.gif
Deka SM pavyksta vel atgauti jegas - cia tiek daug stipriu mamyciu  thumbup.gif

zinok manau kad visoms buna tokiu naktu. As tai siandien va didvyre nes vaikai neblogai miegojo, kelesi tik po tris kartus ir nesimakalavo, pavelge ir toliau miegojo. Bet buna tokiu naktu kad ojojoj....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 21, 12:29)
ai mergos, nu gi kiek tiem vaikam tos mamytes reiks pagalvokit, paskui pacios noresit o jie pas mergas eis smile.gif as tai nematau nieko blogo tame, kad mamytes nori, juk tai naturalu. Tik nesveiki vaikai, tie kurie serga autizmu,  nenori demesio ir mamytes. Aisku, sunku, bet juk ir dziaugsmas didelis.
Va maniskiai jau atrodo baigia isaugt is miegojimo kartu, i lovyte jau galiu perkelt dienos miegui, nakciai irgi galeciau, bet cia jau del saves nekeliu.
Migdau tiesa juos tokiuose lopsiukuose nuo vezimelio,su visu ikeliu i lovyte,  bet manau tuoj pradesiu pratint tiesiog lovytej, nes jau isaugo ir tuoj nebetilps.
Papildyta:

uoj to smamos....va maniske vakar irgi liepe duot vaikam koses antra karta, sakau neduosiu nes nekakoka, gal uzkietejo, sako duok duok jie gi neturi is ko kakot, nu mazdaug badu vaikus marini. Na ir ka, as buvau teisi, Arijus spiriukus daro....taigi sodinsiu ant MP dietos smile.gif


tai vat kad pagalvoju, jog ne visa gyvenima yra dziaugsmas maitint leliu MP, o ir siaip kol galima reikia juos nesiot myluot, kuo dazniau glaust, nes tuoj patys nebenores kad juos kas nesiotu ax.gif jiems jau rupes kiti dziaugsmai ax.gif

as savo vaika pirma menesi migdziau visada vezimelyje, nes man jis toks mazytis atrode o lovyte tooookia didele, paksui nakciai pradjeua i lovyte det, diena vezimelyje, o daba kai i lopsi netelpa tai lovyteje diena miegam bigsmile.gif

o kaip Nojaus kakuciai? blush2.gif tai daba tik Arijui neduosi koses? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oszkute: 21 lapkričio 2008 - 12:49
QUOTE(xeditux @ 2008 11 21, 13:43)
As paklausdavau, kiek ji maitino mane ir kai ji atsakydavo, kad 4 menesius, tai pasakydavau, kad todel tiek ir temaitino, kad misineli dave  mirksiukas.gif  O knyga pagal kuria mane augino yra 1965 metu atgyvena  biggrin.gif Jei netiki, tegul A.Vingra paskaito  mirksiukas.gif

ale idomu kaip cia ta mano mama maitino mane iki metuku....gal kad pieno daug turejo ir problemu jokiu nebuvo....nes gi knygas tai speju tas pacias skaite... kas svarbiausia kad iki 6 men ji maitino tik MP thumbup.gif o ir paskui ten as ne kazkin ka valgiau,tik nuo 8 men jau pradejau daugiau....
Atsakyti