Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(oszkute @ 2008 11 20, 11:28)
ar tai reiskia kad nereikia burnytes valyt profilaktiskai? nes mano vaiko gyd kiek pamenu jos vis klausiau ir klausiau ar tikrai nereik valyt, sakydavo nieko nereik, tai ir nevaliau, bet kai prasidejo pienlige tada israse daktarino tai uzteko keliu kartu pavalyt ir neber jos, o vat draugei ta pati gyd pasake kad nesvarbu ar is kruties ar is buteliuko reikia 2 kartus per savaite profilaktiskai valyt burnyte su soda  g.gif jos vaikai valgo misinuka.

Pirma karta girdziu apie profilaktini valyma ir dar su soda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 20, 09:28)
ar tai reiskia kad nereikia burnytes valyt profilaktiskai? nes mano vaiko gyd kiek pamenu jos vis klausiau ir klausiau ar tikrai nereik valyt, sakydavo nieko nereik, tai ir nevaliau, bet kai prasidejo pienlige tada israse daktarino tai uzteko keliu kartu pavalyt ir neber jos, o vat draugei ta pati gyd pasake kad nesvarbu ar is kruties ar is buteliuko reikia 2 kartus per savaite profilaktiskai valyt burnyte su soda  g.gif jos vaikai valgo misinuka.

Tikrai nereikia. Čia yra sovietinė atgyvena - mūsų mamos profilaktiškai valydavo (mano mama ir man rekomendavo, ir aš pabandžiau, bet mums tų apnašų soda nenuvalė smile.gif ). Apnašos yra apnašos - jos nieko blogo nedaro, tad kam valyt? O pienligė yra grybelis, kurį rimtai gydyt reikia, o ne su soda žaist.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 11 20, 10:42)
Tikrai nereikia. Čia yra sovietinė atgyvena - mūsų mamos profilaktiškai valydavo (mano mama ir man rekomendavo, ir aš pabandžiau, bet mums tų apnašų soda nenuvalė smile.gif ). Apnašos yra apnašos - jos nieko blogo nedaro, tad kam valyt? O pienligė yra grybelis, kurį rimtai gydyt reikia, o ne su soda žaist.


man atsimenu uosviene irgi liepe valyt nes neva vaikui skauda liezuvi, bt as buvau skaicius kad nereik valyt, dar ir gyd klauiau, o vat kitu mamu buvau uzmetyta akmenimis uz tokias zinias nes anot ju reikia valyt profilaktiskai kad nebutu pienliges unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 11 19, 22:52)
gal iš krūties pradžioj sunkiau bėga....gal nori buteliuko paprasčiau g.gif , sunku pasakyt...

kantrybės 4u.gif ...laikykitės 4u.gif

Tai kad net neina burnon įsiūlyt doh.gif Jei nors bandytų patraukt, tada sakyčiau gal sunku. Arba tuoj pasipiltų replikos - pieno neturi doh.gif

aciuks.gif Ištversim wub.gif

QUOTE(xeditux @ 2008 11 19, 22:54)
Ir mums budavo tokie nevalgiadieniai,
Bandziau ir maitinimo pozas kaitalioti, bet nieko nepadejo  doh.gif  Reikdavo panesioti, paliuliuoti, pasupti. Ikisdavau soske, o po to palaisniui nesiojant vietoj soskes papuka igrusdavau ir tada jau nurimes valgydavo. Bet minimum 15min reikdavo supuoti ir dantis uzkalbineti  doh.gif  Nezinau kas cia per periodas...

karsta.gif ne man vienai vadinas taip.... Mes irgi pasikeisdami "dantis užkalbinėjam" lotuliukas.gif Paimu ant rankų, pasiruošiu pieno barą, barškutį imu į dantis, žiūri šypsosi - aš tada op papulį burnon, po kurio laiko užsimiršus ima traukt victory.gif

QUOTE(Night @ 2008 11 20, 08:49)
mažiai ima itin aktyviai domėtis aplinka, todėl nenori 'gaišti laiko valgymui'. Būk rami, viskas susitvarkys.
Maniškė valgydavo naktį gražiai kas 3 val. Ryte paskutinis valgymas 11val, paskui diena pasiurbčiojimai po porą gurgšnių ir vėl normaliai pavalgydavo tik 21val. Nieko, išgyveno biggrin.gif

lotuliukas.gif ot kokie wub.gif
Aš dėl to džiaugiuos, kad nors naktį normaliai pavalgo. Tegul kelias nors ir kas valandą, svarbu, kad svorio priaugtume ir soti būtų wub.gif
Nes užknisa komentarai - tai gal pieno neužtenka doh.gif
Atsakyti
pas mus tas pats, kai valgo tai reikia i teti ziuret, i paveikslus, i zaislus, visur sukas ir galvoja kad papulis kartu suksis doh.gif o kai iskrenta is burnos tai su pykciais iesko kur dingo doh.gif tai taip diena ir zaidziames, o naki valgo gerai bet daznai
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 20, 11:47)
pas mus tas pats, kai valgo tai reikia i teti ziuret, i paveikslus, i zaislus, visur sukas ir galvoja kad papulis kartu suksis  doh.gif o kai iskrenta is burnos tai su pykciais iesko kur dingo  doh.gif tai taip diena ir zaidziames, o naki valgo gerai bet daznai


thumbup.gif lotuliukas.gif Mums irgi viskas įdomu, tai kartais tenka eit į kokį nuošalesnį kampą, kad niekas dėmesio neblaškytų doh.gif O tai papulis ne guminis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doris @ 2008 11 19, 21:21)
ar ne po maitinimo vaikiukas buvo, kai sesutė žiūrėjo? nuo pienelio visad liežuvėlis baltas būna  biggrin.gif

kažkaip abejočiau, kad pienligė tik ant liežuvėlio.

jinai tikrai gydoma Daktarino tepalu. jei žindai, tai tada ir spenelius reikia prieš ir po maitinimo tept.
tai klausimas ar ten tikrai pienligė buvo mirksiukas.gif


taip, po maitinimo sesute ziurejo biggrin.gif
QUOTE(Agotė @ 2008 11 19, 22:52)
mums buvo kartą, kažkur 3mėn, tačiau patarė sodos tirpalą ir tikrai padėjo....ant piršto užsidėjau binto...pavilgiau ir perbraukiau liežuviuką...užteko kelių kartų ir kaip nebūta 4u.gif


QUOTE(Ode @ 2008 11 19, 23:28)
Baltas liežuvis - tai tik pieno apnašos ir nieko su jomis daryti nereikia. Pienligės atveju atsiranda baltų taškelių ant dantenų, gomurio - tuomet jau reikia gydyti ir vaikelį, ir mamą.
Soda nei vienu, nei kitu atveju nieko nepadės, o antruoju gali tik pakenkti, nes pavalius tuos grybelinius darinius gali atsiverti žaizdelės.

Visiskai sutinku, kad tai pieno apnasos, nes niekur kitur pabalimu nera ir burnyte svari ir neskausminga, o be to soda tikrai negelbsti, nes mazius diena net kas valanda prasosi zisti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 20, 12:22)
taip, po maitinimo sesute ziurejo biggrin.gif
Visiskai sutinku, kad tai pieno apnasos, nes niekur kitur pabalimu nera ir burnyte svari ir neskausminga, o be to soda tikrai negelbsti, nes mazius diena net kas valanda prasosi zisti  wub.gif

mums buvo dienų kai prašydavosi mp kas 15 min
Atsakyti
Visom cia ziuriu panasios bedos doh.gif jau tikri pradejau itart dantukus, nes nakti is niekur nieko prasidejo baisine sloga, istisai bega ir nosisi ir seiles, ir soskiuko neima, o jei paima tai kandzioja nuo vieno lupos kampo i kata doh.gif Kiek ilgai tas dygimas gali testis?
Atsakyti
QUOTE(Bucita @ 2008 11 20, 21:45)
Visom cia ziuriu panasios bedos doh.gif  jau tikri pradejau itart dantukus, nes nakti is niekur nieko prasidejo baisine sloga, istisai bega ir nosisi ir seiles, ir soskiuko neima, o jei paima tai kandzioja nuo vieno lupos kampo i kata doh.gif  Kiek ilgai tas dygimas gali testis?

gali ir menesi tongue.gif
Atsakyti
AusraR, tavo maziukai turi dantuku? blush2.gif

mes tai naktim daba valgom kas valanda, bandziau atsisedus maitint... uzmigau sededama, beje neatsiremus i joki atlosa, tiesiog atsisedau ant lovos krasto ir maitinau, tai pajutau kad kelis kartus jau buvau uzsimerkus ir kazka jau sapnavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bucita @ 2008 11 20, 22:45)
Visom cia ziuriu panasios bedos doh.gif  jau tikri pradejau itart dantukus, nes nakti is niekur nieko prasidejo baisine sloga, istisai bega ir nosisi ir seiles, ir soskiuko neima, o jei paima tai kandzioja nuo vieno lupos kampo i kata doh.gif  Kiek ilgai tas dygimas gali testis?

Maniskis neramus buna apie +- savaite doh.gif Dedu tokiu atveju viburcol zvakutes nakciai...
Atsakyti