Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(Juna08 @ 2008 11 16, 18:00)
Iš kitos pusės juk kiek gi apskritai gyvenime maitini  ax.gif


Auksiniai žodžiai drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 11 16, 22:45)
Dėl miegojimo kartu... Su dukra miegojau kartu nuo gimimo, nes jai reikėjo nakčia mane visada burnoje turėti. Iki pusantrų metų žindžiau ir miegojau, iki dviejų, kol brolis gimė, miegojau kartu, nuo dviejų iki trijų miegojo šalia ant čiužinuko. Kai suėjo trys, pareiškė "išeinu GYVENTI į savo kambarį". Ir išėjo.

Tokioms mamos as pavydziu kantrybes 4u.gif O dukryte irgi fainuole lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 16, 14:39)
bet visgi as cia su klausimu....  blush2.gif man idomu ar visi leliukai maitinami MP valgo ir naktimis?

Mano vaikinas irgi apie 5 mėn. grįžo prie 2-3 val. Kartais ir kas valandą. Pradžioj labai susinervinau, bandžiau į "doros kelią atvesti", bet tik pati giliau į depresiją klimpau. Kai susitaikiau ir pasidaviau, pati ramesnė, stipresnė pasidariau, o ilgainiui tarpai tarp maitinimų ir vėl pradėjo ilgėti.
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 16, 14:39)
sveikos mamos

zindau savo suneli jau 5menesius, aisku visko buvo, nepasidavem jokiom krizem, nedavem jokiu misineliu, buvo dvejoniu ir viso kito, bet stengiausi gauti kuo daugiau info tai ir dabar valgom vien tik MP  thumbup.gif

bet visgi as cia su klausimu....  blush2.gif man idomu ar visi leliukai maitinami MP valgo ir naktimis? na kaip ir nevargintu manes tas jei valgytume tarkim 1-2 kartus per nakti, einam miegoti 21.00 ir keliames 9.00, bet vat per ta miega kaip laikrodukas mano vaikas valgo kas 2val  doh.gif jei bandau vilkinti ir neduoti, tuomet koncertas buna  doh.gif anksciau valgydavo kas 3-4val naktimis, o dabar kas 2val, o jau maniau kad kuo didesnis augs tuo reciau valgys naktimis ir galbut netgi ismiegos visa nakti  blush2.gif net nezinau ka daryt kad prailgint laika tarp maitinimu nakti, gal jus ka galite patart ar pasidalint svao ziniomis  blush2.gif


na as kiek zinai mamos pienelio uztenka iki 6 men. ir reikia jau valgyt ir kito maisto, tai gal jum jau reikia kazko dar pries miegeli, gal kokios kosytes ar tyreliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ilona_24 @ 2008 11 17, 01:02)
na as kiek zinai mamos pienelio uztenka iki 6 men. ir reikia jau valgyt ir kito maisto, tai gal jum jau reikia kazko dar pries miegeli, gal kokios kosytes ar tyreliu  g.gif


mes jau pradesim valgyt koses- darzovienes, cia pasitarem su gyd, bet kaip ir sakau reiktu per pietus pradet duot... g.gif bent taip rekomenduojama... na sianakt lyg ir geriau blush2.gif gal kad pati ramesne buvau, tai uzmigo tik 22.30, kelesi 1.30, 4.00, 6.00, paksui dar ir 7.00 pavalge ir dar miegojo iki 9.00 bigsmile.gif

butent kad ne daug tos laimes maitint gyvenime buna bigsmile.gif todel man tai didele laime ir patirtis kad galiu tai daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 17, 11:20)
mes jau pradesim valgyt koses- darzovienes, cia pasitarem su gyd, bet kaip ir sakau reiktu per pietus pradet duot...  g.gif bent taip rekomenduojama... na sianakt lyg ir geriau  blush2.gif gal kad pati ramesne buvau, tai uzmigo tik 22.30, kelesi 1.30, 4.00, 6.00, paksui dar ir 7.00 pavalge ir dar miegojo iki 9.00  bigsmile.gif

butent kad ne daug tos laimes maitint gyvenime buna  bigsmile.gif todel man tai didele laime ir patirtis kad galiu tai daryti  blush2.gif

oj, as pradejau primaitint likus dviems savaitems iki 6 men. Jei tikites kad nuo to palengves - labai klystat smile.gif tikrai vaikai pradejo daug blogiau miegot, jiems sunku virskint, dejuoja, stena visa nakti...na mes zinoma pradejom nuo kruopu koses...kelias dienas pasikankino ir perejom prie darzoviu. Geriau, bet vistiek miega daug neramiau..ypac paryciais....
dabar jau gailiuosi kad paankstinau primaitinima...buciau dar pagyvenus ramiai dvi savaites smile.gif
Atsakyti
ax.gif ačiū visoms už pasidalijimą patirtim dėl naktinio žindimo 4u.gif
malonu skaityt padrąsinančius postus, o ir kantrybės, pasitikėjimo įkvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule.a @ 2008 11 14, 12:26)
Tuo tarpu kutis apsidek kopusto lapas. Kopustas labai padeda. Gali dar medumi lapus aptepti, jei nesi jam alergiska.
Sekmes!

Aš dar pasiūlyčiau žalios bulvės tarkę (ant kopūstlapio ar celofano gražiai paskirstydavau ir uždėdavau), tik ne taip patogu kaip kopūstlapis, tačiau bent man žymiai efektyviau būdavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 17, 11:38)
oj, as pradejau primaitint likus dviems savaitems iki 6 men. Jei tikites kad nuo to palengves - labai klystat smile.gif tikrai vaikai pradejo daug blogiau miegot, jiems sunku virskint, dejuoja, stena visa nakti...na mes zinoma pradejom nuo kruopu koses...kelias dienas pasikankino ir perejom prie darzoviu. Geriau, bet vistiek miega daug neramiau..ypac paryciais....
dabar jau gailiuosi kad paankstinau primaitinima...buciau dar pagyvenus ramiai dvi savaites smile.gif


Gal ne todėl pradėjo blogiau miegot, gal čia sutapimas? g.gif Nes maniškis pradėjus košes kaip tik geriau pradėjo miegot... trumpam smile.gif O dabar taip, kaip visada, įtarinėju dantis...
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 11 17, 23:32)
Gal ne todėl pradėjo blogiau miegot, gal čia sutapimas?  g.gif  Nes maniškis pradėjus košes kaip tik geriau pradėjo miegot... trumpam  smile.gif  O dabar taip, kaip visada, įtarinėju dantis...

nu gal....bet kad jie akivaizdziai rieciasi, stena, na kol issibezda, tada vel pamiega ramiai kokia valandzike ir vel tas pats....ir aisku kiekvienakart papuli reik ikist butinai doh.gif Jau sianakt kaip blogai miegojo...jauciuosi kaip zombis...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 18, 11:30)
nu gal....bet kad jie akivaizdziai rieciasi, stena, na kol issibezda, tada vel pamiega ramiai kokia valandzike ir vel tas pats....ir aisku kiekvienakart papuli reik ikist butinai  doh.gif Jau sianakt kaip blogai miegojo...jauciuosi kaip zombis...

O kokia kosyte duodi? t.y. is ko?
O kakutis ne kietesnis, tas rytinis?
Atsakyti
QUOTE(Madeleine @ 2008 11 17, 13:21)
ax.gif ačiū visoms už pasidalijimą patirtim dėl naktinio žindimo  4u.gif
malonu skaityt padrąsinančius postus, o ir kantrybės, pasitikėjimo įkvepia smile.gif


as vakar sita visa tema perskaiciau ir kai tik rasiu laiko eprskaitysiu kitas 4 temutes, nes daug ko dar suzinojau, i daug kur vel prisiminiau blush2.gif ir vyrui skaiciau garsiai blush2.gif ir vis zavejausi AusraR, kad maitina svao dvynukus pati, na ir kitomis mamytemis thumbup.gif nes atsimenu kiek reikejo man visko isklausyt... ypac is vyresniu, kad kam as nakti vaika maitinu, sakydavo ismaudyk ji pries vidurnakti ir duok misinio is buteliuko- pamatysi miegos tada vaikas, o daba jis neprivalgo doh.gif oj pykau, blioviau, nes negalejau klausytis tokiu komentaru, akd as vaika dabar badu marinu doh.gif kabedavo ant papo pirmus du menesius- kitu isvada buvo kad vaikas neprivalgo, uzsiciaupdavo kai pasakydavau jog per pirmus du menesius priaugo mazius po 1700g, tai ar panasu kad badauja??? doh.gif zinau kad su antru vaikiuku bus viskas lengviau ir ramiau blush2.gif nes kai tai pirmas vaikas tai ir klaidu padarau ir aisku daugiau nervuojuosi blush2.gif nes visad pilna norinciu ne tik akd pamokyt o ateina ir sako daryk taip ir anaip doh.gif man pasake kai maziui buvo 2men kad jau duociau jam kosiu, neva vaikas nori naujo skonio- o is kur zino kad nori man iki siol neaisku doh.gif kai pasakiau kad neduosiu nes vaikas mazas, tai man iskart sakydavo o kaip musu vaikai uzaugo? sveiki visi, ir koses valge jau tokio amziaus doh.gif bet neprisimena kad ju vaikai MP negavo, gyveno misinukais ir klijukais doh.gif ir man dar aiskina kad MP blogai, kad vaikas neprivalgo, o vat misinukai ir klijukai jega doh.gif blush2.gif
ech biskuti issiliejau, nes tik dabar uosvis pasake kad vaikas musu yra bajoraitis, mat ilgiausiai gaves MP giminej blink.gif
Atsakyti