Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

sveikos mamos

zindau savo suneli jau 5menesius, aisku visko buvo, nepasidavem jokiom krizem, nedavem jokiu misineliu, buvo dvejoniu ir viso kito, bet stengiausi gauti kuo daugiau info tai ir dabar valgom vien tik MP thumbup.gif

bet visgi as cia su klausimu.... blush2.gif man idomu ar visi leliukai maitinami MP valgo ir naktimis? na kaip ir nevargintu manes tas jei valgytume tarkim 1-2 kartus per nakti, einam miegoti 21.00 ir keliames 9.00, bet vat per ta miega kaip laikrodukas mano vaikas valgo kas 2val doh.gif jei bandau vilkinti ir neduoti, tuomet koncertas buna doh.gif anksciau valgydavo kas 3-4val naktimis, o dabar kas 2val, o jau maniau kad kuo didesnis augs tuo reciau valgys naktimis ir galbut netgi ismiegos visa nakti blush2.gif net nezinau ka daryt kad prailgint laika tarp maitinimu nakti, gal jus ka galite patart ar pasidalint svao ziniomis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 16, 14:39)
sveikos mamos

zindau savo suneli jau 5menesius, aisku visko buvo, nepasidavem jokiom krizem, nedavem jokiu misineliu, buvo dvejoniu ir viso kito, bet stengiausi gauti kuo daugiau info tai ir dabar valgom vien tik MP  thumbup.gif

bet visgi as cia su klausimu....  blush2.gif man idomu ar visi leliukai maitinami MP valgo ir naktimis? na kaip ir nevargintu manes tas jei valgytume tarkim 1-2 kartus per nakti, einam miegoti 21.00 ir keliames 9.00, bet vat per ta miega kaip laikrodukas mano vaikas valgo kas 2val  doh.gif jei bandau vilkinti ir neduoti, tuomet koncertas buna  doh.gif anksciau valgydavo kas 3-4val naktimis, o dabar kas 2val, o jau maniau kad kuo didesnis augs tuo reciau valgys naktimis ir galbut netgi ismiegos visa nakti  blush2.gif net nezinau ka daryt kad prailgint laika tarp maitinimu nakti, gal jus ka galite patart ar pasidalint svao ziniomis  blush2.gif


PAs mus toks pat naktinis valgymas mirksiukas.gif Pirmus 2 mėn miegodavo po 5-6 val naktį, dabar keliasi irgi kaip laikrodukas - net i valandas nebereik žiūrėt lotuliukas.gif Jei niurzga - vadinas 2 val jau praėjo bigsmile.gif
KAžkaip jau pripratau....
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2008 11 16, 16:07)
PAs mus toks pat naktinis valgymas  mirksiukas.gif  Pirmus 2 mėn miegodavo po 5-6 val naktį, dabar keliasi irgi kaip laikrodukas - net i valandas nebereik žiūrėt  lotuliukas.gif  Jei niurzga - vadinas 2 val jau praėjo  bigsmile.gif 
KAžkaip jau pripratau....


as ir kazkaip pripratau, bet sakau gal nera taip gerai... gal cia koks pripratimas? man daznai kitos mamos bando ibrukt tokia minti kad gal MP nebeuztenku g.gif bet juk sitiek ismaitinus... nejaugi ims ir truks, juolab kad nieko visiskai neduodu, jokiu misinuku...
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 16, 18:46)
as ir kazkaip pripratau, bet sakau gal nera taip gerai... gal cia koks pripratimas? man daznai kitos mamos bando ibrukt tokia minti kad gal MP nebeuztenku  g.gif bet juk sitiek ismaitinus... nejaugi ims ir truks, juolab kad nieko visiskai neduodu, jokiu misinuku...


Cia toks periodas dabar mirksiukas.gif Reikia iskenteti, veliau viskas susitvarkys ax.gif Svarbiausia dabar nepripratinti miegot kartu, nes po to is lovos neisvarysit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 16, 14:39)
bet visgi as cia su klausimu....  blush2.gif man idomu ar visi leliukai maitinami MP valgo ir naktimis?


Maniškis taip pat valgo. Po ilgų apmąstymų supratau, kad gali būti keli variantai, kodėl. Viena, leliukai turi gauti paros maisto "normą", todėl jei, pvz., retai maitini dieną, tada naktį turi atsigriebti. Antra, su laiku atsiranda ir pripratimas, jiems tiesiog reikia pabūti šalia mamos (ypač jei ką nors skauda). Trečia, gali norėti naktį ne valgyti, o tiesiog atsigerti. Jei labai vargina, gali bandyti atpratinti, tik iš anksto nusiteik kelioms naktims (jei pasiseks) arba keliolikai nerimo naktų.
Jei dabar nustotum naktį maitinti, tikrai neturėtų sutrikti pieno gamyba, juk jau dideli esat ir neužilgo primaitinimas ateina smile.gif
Iš kitos pusės juk kiek gi apskritai gyvenime maitini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 11 16, 15:39)
man idomu ar visi leliukai maitinami MP valgo ir naktimis?


maniškė valgo ir dar kaip: maždaug nuo 8 mėn pradėjo kas valandą valgyti, dabar būna naktų, kad žinda be perstojo...

QUOTE(Irmoškė @ 2008 11 16, 17:07)

KAžkaip jau pripratau....


aš irgi pripratau... smile.gif

QUOTE(oszkute @ 2008 11 16, 17:46)
as ir kazkaip pripratau, bet sakau gal nera taip gerai... gal cia koks pripratimas? man daznai kitos mamos bando ibrukt tokia minti kad gal MP nebeuztenku  g.gif bet juk sitiek ismaitinus... nejaugi ims ir truks, juolab kad nieko visiskai neduodu, jokiu misinuku...


tikrai čia ne pieno trūkumas, o daugiau vaiko augimo, vystymosi etapas. Žinoma, naktinis valgymas labai svarbus ir pasisotinimui, bet greičiausiai vaikui svarbu ir saugumas, nusiraminimas šalia mamos.

QUOTE(xeditux @ 2008 11 16, 18:09)
Cia toks periodas dabar  mirksiukas.gif  Reikia iskenteti, veliau viskas susitvarkys  ax.gif  Svarbiausia dabar nepripratinti miegot kartu, nes po to is lovos neisvarysit  tongue.gif


Kiek pas jus truko tas periodas?
Labai norėčiau paklaust mamų, kurios susidūrė su tokiu naktiniu žindimu (vyresnių kūdikiukų), ar nevirto jis sunkiai atsisakomu įpročiu, kaip pavyko pereiti prie savarankiško miegojimo. Aš vis abejoju ir periodiškai susigraužiu, kad gal pati pripratinau vaiką prie tokio miegojimo kartu ir nuolatinio žindimo, ir gal čia blogai. O galbūt tai normalu ir nereikia savęs graužt? g.gif Man su pirmąja nieko panašaus nebuvo, nors irgi maitinau...
Atsakyti
Daznas valgymas naktimis gb ir del dantuku dygimo. Tuo periodu mano kleckus ir daznai zinde, jis tokiu budu pamasazuodavo dantenas ir nusiramindavo. Patraukdavo visai nedaug ir toliau miegodavo- reiskia nealkanas buvo o skausmelis pazadino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeleine @ 2008 11 16, 18:04)
Labai norėčiau paklaust mamų, kurios susidūrė su tokiu naktiniu žindimu (vyresnių kūdikiukų), ar nevirto jis sunkiai atsisakomu įpročiu, kaip pavyko pereiti prie savarankiško miegojimo. Aš vis abejoju ir periodiškai susigraužiu, kad gal pati pripratinau vaiką prie tokio miegojimo kartu ir nuolatinio žindimo, ir gal čia blogai. O galbūt tai normalu ir nereikia savęs graužt? g.gif  Man su pirmąja nieko panašaus nebuvo, nors irgi maitinau...


nu mano mergina kol kas valgo kas 3 val. naktį. kaip laikrodis biggrin.gif tai aš dar džiaugiuos, kad kas 3 val. užmigdau ant papulio ir iki pirmo maitinimo miegam kartu. paskui sėdom primaitinu iš abiejų papulių (o jinai valgo daug ir ilgai) ir dedu į lovelę, kuri pritaisyta prie mano lovos krašto. ir miega sau toliau. ax.gif tikiuosi taip ir toliau migdytis g.gif
kai patingiu sėstis ir maitinu gulom, tai kas valandą kelias blink.gif matyt mane jaučia ir dar gal mažiau pavalgo. nusprendžiau, kad man taip netinka. nors ir vargina tas sėdėjimas, bent jau ilgiau pamiegot galiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doris: 16 lapkričio 2008 - 18:17
QUOTE(Madeleine @ 2008 11 16, 20:04)
Kiek pas jus truko tas periodas?


Jau esu rasiusi sia tema siame forume mirksiukas.gif Na bet jei pasikartosiu, tai gal nieko tokio mirksiukas.gif
Sunku man dabar tiksliai prisiminti koko ilgio tie periodai buvo... bet visu pirma vaika savo visada paguldydavau i lovyte, kuri stovejo toliau nuo lovos rolleyes.gif Maniskis pradedavo blogiau miegoti kai ko nors mokindavosi - sedeti, ropoti ir pan. O kai pradejo dantukai dygti, tai irgi labai daznai keldavosi. Zinodavau, kad jei atsikelia ir pradeda klykti, tai jau dantukas lenda doh.gif Ir tai tesdavosi apie savaite...
Apskritai tai kai pradejau primaitinti, tas miegojimas nieko nepasikeite. Dazniausiai jis man ismiegodavo nuo 22h iki 4 arba 5 arba 6h ryto ir tada dar pamaitintas pamiegodavo iki 8 arba 9h. Nuo 9 menesio mes jo lovyte isstumem i kita kambari. Tada nezinau ar nuo to, ar nuo to, kad pradejo mokintis stoveti, bet buvo pradejes keltis kas 2h doh.gif O as uzsispyrus laksciau is kambario i kambari naktimis doh.gif kol man truko kantrybe nuo neissimiegojimo ir pasakiau vyrui - viskas, dabar eisi tu thumbup.gif Ir kazkokiu tai stebuklingu budu jam pavykdavo ji nuraminti thumbup.gif Pirmus sykius paverke, bet ne taip kaip kitos raso, kad iki pamelynavimo unsure.gif Ir po truputi nutolinom mes tuos jo pavalgymus kas 2h. As keldavausi tik paryciais jo maitinti ax.gif Ir dabar tas pats. Tik tiek, kad grizome i LT, tai jo kambarys is vis kitam aukste tongue.gif Dabar jei atsibunda, tai siunciu vyra, jis nuramina. Neveikia tik kai dantukas dygsta doh.gif Tada jau lakstau n kartu doh.gif Tai va.... JAu buna, pasitaiko naktu, kad atsikelia 7h arba 8h, pavalgo ir tada dar pamiega. Bet vis dar dazniausiai keliasi 5 arba 6h. O buna, kad ir 6h ir dar 7h... Manau kad dabar tai tikrai iprotis, bet as dar laukiu ir tikiu, kad tas iprotis dings wub.gif Siuo metu kaip tik kalasi kruminiai dantys, tai nenoriu jo per daug virkdyti, o ir man jau tie atsikelimai nera tokia sunkenybe, nes diena prigulu pasnausti, kai jis miega drinks_cheers.gif

Tiesa, mes nakciai duodame zinduka 2.gif jis net su 2 miega lotuliukas.gif jei viena pameta, tai kita susigraibalioja ir isikisa lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 16 lapkričio 2008 - 19:48
Maniškė naktį valgo 2 kart šiuo metu. 3-ią ir 6-ą val. Užmiega apie 23val, keliasi apie 9-10val. Buvo kai valgė kas 2 val, buvo kad kas 1val doh.gif Bet aš dabar neduodu jai valgyt jei nebūna praėjusios bent 2 val naktį. Užmigdau supdama. Neturiu jokio noro įpratint miegoti įsikandus papuką doh.gif Jinai taip miegotų, nes pati nepaleidžia, aš ištraukiu jai iš burnos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 16 lapkričio 2008 - 19:50
Dėl miegojimo kartu... Su dukra miegojau kartu nuo gimimo, nes jai reikėjo nakčia mane visada burnoje turėti. Iki pusantrų metų žindžiau ir miegojau, iki dviejų, kol brolis gimė, miegojau kartu, nuo dviejų iki trijų miegojo šalia ant čiužinuko. Kai suėjo trys, pareiškė "išeinu GYVENTI į savo kambarį". Ir išėjo.
Atsakyti
aciu mamos 4u.gif na kol kas dar nebandysiu nutraukt naktinio zindymo, gali buti kad dantukai kalti del daznesio valgymo, bet pastebejau kad ir diena dabar daznokai valgo, daugmaz kas 1,5-2val g.gif na ziuresim kaip bus, o gal cia toks periodas... gal vel atsistatysim atgal i rezima blush2.gif beje, mes gyvenam be soskiuko blush2.gif pas mus kaip cia pasakius papai valdo blush2.gif lotuliukas.gif ir man net keista kad kai gime mazius tai pirmas dvi savaites savo gyvenimo valge is buteliuko (duodavau nutraukta MP kad matytu kiek ml suvalgo), paskui dar savaitele buteliukas-krutis, o paksui vien krutis, tai dabar net nelabai galiu kam palikt vaiko ilgeliau, nes is buteliuko nevalgo, nemoka blush2.gif
Atsakyti