Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(Saule danguje @ 2008 11 14, 13:17)
Sos, reikia patarimo blink.gif
Dega krutys ir kietos. Gydytoja kategoriskai pasake pienuko nenutraukineti, nes gaminsis dar daugiau, o ilgainiui gali dingti. Dusas nepadeda, o po ledo voniu dilgcioja krutis...nebezinau ka daryti  g.gif
Kai nebegaliu kenteti, tai duodu maziukui ir is vienos ir is kitos kruties pazisti - tada nusiramina. Ar taip ir testi, ka manote?
Beje, kada turetu pradeti gamintis tikras pieniukas?


jei neseniai gimdei-pradejo gamintis tikrasis pienas( 3-5 dienos po gimdymo) tai normalu, duok vaikui kruti pagal jo poreikius, vaikas isvalgys, kiek jam reikes. Tuo tarpu kutis apsidek kopusto lapas, gali ir saldytuve juos pasaldyti. nuolat juos keisk, kai jie susils ant tavo kuno. Tarpuose tarp maitinimu krutis svelniai masazuok. Per 3 mazdaug dienas turi susitvarkyti.jeigu pakils temperatura-dek kopusto lapus i saldikli, juos gerai atsaldyk, apsidek krutis. Ir kreipkis pas savo vaikucio sesele, ji turi tau padeti masazuoti. Maitinimo metu duok viena kruti, kito-kita.

Kopustas labai padeda. Gali dar medumi lapus aptepti, jei nesi jam alergiska.
Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(saule.a @ 2008 11 14, 12:26)
jei neseniai gimdei-pradejo gamintis tikrasis pienas( 3-5 dienos po gimdymo) tai normalu, duok vaikui kruti pagal jo poreikius, vaikas isvalgys, kiek jam reikes. Tuo tarpu kutis apsidek kopusto lapas, gali ir saldytuve juos pasaldyti. nuolat juos keisk, kai jie susils ant tavo kuno. Tarpuose tarp maitinimu krutis svelniai masazuok. Per 3 mazdaug dienas turi susitvarkyti.jeigu pakils temperatura-dek kopusto lapus i saldikli, juos gerai atsaldyk, apsidek krutis. Ir kreipkis pas savo vaikucio sesele, ji turi tau padeti masazuoti. Maitinimo metu duok viena kruti, kito-kita.

Kopustas labai padeda. Gali dar medumi lapus aptepti, jei nesi jam alergiska.
Sekmes!

Aciukas, bandysiu gelbetis kupustais mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi padėjo kopūstai thumbup.gif
O pienuko kiekį sureguliuos mažylis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2008 11 14, 13:34)
Man irgi padėjo kopūstai  thumbup.gif 
O pienuko kiekį sureguliuos mažylis  wub.gif


Taip drinks_cheers.gif
Saule Danguje, labai svarbu, kad duotum viena maitinima viena kruti, kito-kita. Masazuok, netingek. valgyk, gerk ir ilsekis. Juk dabar tau yra dienos, kada leliukas reguliuoja, kiek ir kada jam reikia pienuko.
Jei nori, parasyk man i AZ, duosiu savo vaiku sesutes telefona, ji - zindymo specas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule.a: 14 lapkričio 2008 - 12:42
QUOTE(saule.a @ 2008 11 14, 12:41)
Taip drinks_cheers.gif
Saule Danguje, labai svarbu, kad duotum viena maitinima viena kruti, kito-kita.  Masazuok, netingek. valgyk, gerk ir ilsekis.  Juk dabar tau yra dienos, kada leliukas reguliuoja, kiek ir kada jam reikia pienuko.
Jei nori, parasyk man i AZ, duosiu savo vaiku sesutes telefona, ji - zindymo specas smile.gif

Aciu labai uz patarimus, dar isbandysiu kopustelius ir jei dar vistiek bus neramu, tada parasysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2008 11 08, 21:22)
Sveikutės,
pasidalinsiu savo žindymo patirtimi, nes kuo toliau, tuo labiau puolu į neviltį: mano dukrytei 1,5 mėnesio ir lygiai tiek laiko kankinuosi su žindymu, t.y. su dešiniąja krūtimi ir matyt, kad jau niekas nebepadės man  angel_sadangel.gif kairę mažė mano valgo labai gerai, o dešinę man žiauriai skauda.

o gal pienligė kokia? koks ryšys, nežinau, bet kai pasiskundžiau dėl skaudančių krūtų, klausė ar ne pienligė. žinau kad mažiukas gali krūtį "apkrėsti"
Atsakyti
Labukas, 4u.gif
kaip matau visos turit pienelio ir kai kam net sociai, thumbup.gif gal galetumet patart ka daryt, blush2.gif kad jo butu uztektinai ir liktu, mano mazyliui 3 sav. todel dar nezinau ar jam pakanka, "kakina" lyg ir daug, slapinasi taip pat normaliai, rolleyes.gif bet kadangi auginant dukryte truko ir atrodo pieno buvo daugiai tai dabar bijau kad netruktu, verysad.gif nesinori vaiko misinukais maitint, o be to labai nepatogu, o ypac nakti.
Atsakyti
QUOTE(ilona_24 @ 2008 11 15, 01:40)
Labukas, 4u.gif
kaip matau visos turit pienelio ir kai kam net sociai, thumbup.gif gal galetumet patart ka daryt, blush2.gif  kad jo butu uztektinai ir liktu, mano mazyliui 3 sav. todel dar nezinau ar jam pakanka, "kakina" lyg ir daug, slapinasi taip pat normaliai, rolleyes.gif  bet kadangi auginant dukryte truko ir atrodo pieno buvo daugiai tai dabar bijau kad netruktu, verysad.gif  nesinori vaiko misinukais maitint, o be to labai nepatogu, o ypac nakti.

nesuk tu sau galvos smile.gif duok vaikui kruti tiek kiek jis nori (na jei nori reciau kaip kas tris valandas tai tada duok savo iniciatyva smile.gif ) ir jis pats susireguliuos kiek jam reikia. O pienelio gaminasi butent tiek kiek reikia vaikiukui, jei ir buna kokia pieno krize, ji sutvarkoma kuo dazniau glaudziant vaikeli prie kruties. pasitikek savim, savo papuliais ir vaikiuku ! Kam tau reikia kad liktu pienelio? veido kauke darysi lotuliukas.gif na sveika sako smile.gif bet kam tau perkraut savo organizma ir versti papildomai dirbti smile.gif uzteks to pieno. Jeigu man su dviem uztenka tai ir tau uzteks, o as semiausi pasitikejimo is tokios moters kuri maitina tris (vyresnes dvynukes ir mazaja) ir uztenka visoms, taip kad auksciau nosyte.
O patarimai tai standartiniai - gerai valgyt, gerk skyscius, stenkis kai tik gali pailset ir nesinervink, va tau ir pienelio receptas smile.gif Sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(ilona_24 @ 2008 11 15, 02:40)
Labukas, 4u.gif
kaip matau visos turit pienelio ir kai kam net sociai, thumbup.gif gal galetumet patart ka daryt, blush2.gif  kad jo butu uztektinai ir liktu, mano mazyliui 3 sav. todel dar nezinau ar jam pakanka, "kakina" lyg ir daug, slapinasi taip pat normaliai, rolleyes.gif  bet kadangi auginant dukryte truko ir atrodo pieno buvo daugiai tai dabar bijau kad netruktu, verysad.gif  nesinori vaiko misinukais maitint, o be to labai nepatogu, o ypac nakti.

4u.gif tik nesinervuok-viskas normaliai... ax.gif aš savo sūnų maitinau tik kokias dvi savaites... verysad.gif 4u.gif "gerų" bobučių ir nekompetetingos gydytojos dėka... o besilaukdama dukrytės iš anksto domėjausi žindymu ir visiems sakiau, kad maitinsiu pati..ir ką gi-dukrytei jau metukai, o vis dar maitinu... 4u.gif buvo ir krizių ir dvejonių "pakanka ar nepakanka"... 4u.gif bet aš nugalėjau... t.y-mudvi nugalėjom..dabar tik liūdna, kad dėl sūnelio nedaug stengiausi... 4u.gif
sėkmės ir jums-viskas bus gerai... 4u.gif
Atsakyti
as tai vis galvoju, gal reik masiskai kokius mokymus daktarams apie zindyma pravedinet....o tai sitiek mamyciu nezindo toks jausmas kad vien del daktaru "kompetetingu" patarimu....
Atsakyti

Pilnai palaikau tave, AusraR Ta "kompetencija" ir mano MP kiekį suvėdė iki 0 ml. Bet aš nepasidaviau ! Šio forumo dėka, ypač DIDELIS DĖKUJ J.E. Aistė&Julijonas už suteiktą informaciją ir palaikymą 4u.gif . Prie krūties negrįžom, bet 2 kartus į dieną valgom MP - ml. daugiau negu mišinėlį thumbup.gif Mamytės, žindykite ir neklausykite neišmanančių, o krizes tikrai įveiksite, tik SVARBU PASITIKĖTI SAVIMI! mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 15, 09:37)
nesuk tu sau galvos smile.gif duok vaikui kruti tiek kiek jis nori (na jei nori reciau kaip kas tris valandas tai tada duok savo iniciatyva smile.gif ) ir jis pats susireguliuos kiek jam reikia. O pienelio gaminasi butent tiek kiek reikia vaikiukui, jei ir buna kokia pieno krize, ji sutvarkoma kuo dazniau glaudziant vaikeli prie kruties. pasitikek savim, savo papuliais ir vaikiuku ! Kam tau reikia kad liktu pienelio? veido kauke darysi  lotuliukas.gif na sveika sako smile.gif bet kam tau perkraut savo organizma ir versti papildomai dirbti smile.gif uzteks to pieno. Jeigu man su dviem uztenka tai ir tau uzteks, o as semiausi pasitikejimo is tokios moters kuri maitina tris (vyresnes dvynukes ir mazaja) ir uztenka visoms, taip kad auksciau nosyte.
O patarimai tai standartiniai - gerai valgyt, gerk skyscius, stenkis kai tik gali pailset ir nesinervink, va tau ir pienelio receptas smile.gif Sekmes!!!



aciu uz patarima ir palaikyma, 4u.gif visko padaryt nevisada iseina, bet stengiuos ir stengsiuos dar labiau, verysad.gif nes dukryte nuskriaudziau kol auginau, nes klausiau bobuciu ir daktaru patarimo todel teko maitin misiniu, doh.gif tad suneliui noriu kad butu geriau, ax.gif nes jam ir taip maziau demesio kliuva nei auginant dukra, tad nors pieneliu noriu uzpildyt ta demesio trukuma blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(jūra... @ 2008 11 15, 21:42)
4u.gif  tik nesinervuok-viskas normaliai... ax.gif  aš savo sūnų  maitinau tik kokias dvi savaites... verysad.gif  4u.gif  "gerų" bobučių ir  nekompetetingos gydytojos dėka... o  besilaukdama dukrytės  iš anksto domėjausi  žindymu ir  visiems  sakiau, kad maitinsiu pati..ir ką gi-dukrytei jau metukai, o vis dar  maitinu... 4u.gif  buvo ir krizių ir dvejonių "pakanka ar nepakanka"... 4u.gif  bet aš nugalėjau... t.y-mudvi nugalėjom..dabar tik  liūdna, kad dėl sūnelio  nedaug  stengiausi... 4u.gif 
sėkmės ir jums-viskas bus gerai... 4u.gif



aciu uz palaikyma 4u.gif blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti