Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 08, 20:05)
kiti sotumo požymiai - sisioja ir tuštinasi normaliai. kokie dar?
nieko lyg naujo nesuvalgiau, o spalva kaip visada geltona ir kvapas įprastas.


Nuotaika ir aktyvumas.

Maniškis irgi taip retkarčiais pasituštindavo, bet dažniausiai dėl mano suvalgyto maisto. Stebėk, ar čia vienkartinis toks pasituštinimas, ar ir toliau taip tęsis.
Jei sisioja normaliai, vadinasi, skysčių užtenka.
Atsakyti
Sveikutės,
pasidalinsiu savo žindymo patirtimi, nes kuo toliau, tuo labiau puolu į neviltį: mano dukrytei 1,5 mėnesio ir lygiai tiek laiko kankinuosi su žindymu, t.y. su dešiniąja krūtimi ir matyt, kad jau niekas nebepadės man angel_sadangel.gif kairę mažė mano valgo labai gerai, o dešinę man žiauriai skauda. Kiekvieną kartą duodant dešinę krūtį man ašaros kaupiasi akyse ir šaltas prakaitas iš skausmo pila... , nors apžioja tikrai teisingai (taip pat kaip ir kairę, iš kurios maitinti tikrai malonu ir visiškai neskauda), o po maitinimo ir spenelį skauda ir apyspenelinį lauką skauda baisiai, apyspenelinis laukas būna net raudonas ir ištinęs verysad.gif
Nežinau kodėl taip yra ir būtų labai gaila nutraukti maitinimą krūtimi vien dėl to, kad tokia "brokuota" mano krūtis, nes ir pienelio turiu ir svorio priaugom normaliai per mėnesį, bet kuo toliau tuo labiau atrodo, kad nebegaliu daugiau taip - tikrai esu kantri, bet labai skauda verysad.gif .
Bandžiau tą krūtį kurį laiką ir pientraukiu nutraukinėt ir su antspeniu maitint ir sunaudojau jau 5-6 pakelius multimam kompresų, ir tepu garmastanu, aventu ir net skambinau maitinimo konsultantei, bet niekas man napadeda - standartiniai patarimai, gydytis tepalais, kompresais ir turi susitvarkyti - nė velnio nieks nesusitvarko doh.gif net pientraukiu nutraukiant skauda (nors ir rankenėlę spaudžiu švelniai) ir su antspeniu maitinant skauda, o be to, su antspeniu dar ir neteisingai apžioja mažė ir neišvalgo krūties.
Vienu žodžiu esu visiškoj neviltį ir jeigu dar turit kokių nors minčių, dėl ko viena krūtis tokia jautri, ypač apyspenelinis laukas, pasidalinkit help.gif help.gif , nes nebežinau, ką dar daryti (vienintelis man atrodo galimas variantas iš tos krūties nutraukinėti pieną pientraukiu - nors truputį mažiau skauda), bet gal turit dar kokių patarimų...?
Atsakyti
kazkas klause apie vaika su dantim, tik nebeieskosiu jau ar sitoj temoj ar kitoj, parasysiu i abi wink.gif
Mano NOjus turi du dantukus. Kai prasikele vis bandydavo ikasti. Na taip lyg ir netycia...tai man savaima gaudavosi toks aaaaai garsus, kad jis pora kart issigando verkt pradejo, tada as jam paaiskinau taip tvirtai, kad mamytei skauda, negalima kasti. Dar kelis kartus jam taip gavosi tai atimdavau kruti, atskaitydavau morala smile.gif na taip svelniai bet tvirtu balsu ir kruti duodavau tik po keliu minuciu. tfutfutfu lyg ir susiprato....
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 11 08, 22:47)
Nuotaika ir aktyvumas.

Maniškis irgi taip retkarčiais pasituštindavo, bet dažniausiai dėl mano suvalgyto maisto. Stebėk, ar čia vienkartinis toks pasituštinimas, ar ir toliau taip tęsis.
Jei sisioja normaliai, vadinasi, skysčių užtenka.

na, ramesnė ji palyginus su pirmu mėnesiu, ilgiau pabūdrauja ramiai, pradėjo aplinka daugiau domėtis, gana energinga. kas pamato, tai atkreipia dėmesį, kad smulkutė, bet šiaip tikrai nekyla įtarimų, kad būtų nusilpus, ar "atrofuotųsi" kaip gąsdino poliklinikos gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 08, 21:39)
na, ramesnė ji palyginus su pirmu mėnesiu, ilgiau pabūdrauja ramiai, pradėjo aplinka daugiau domėtis, gana energinga. kas pamato, tai atkreipia dėmesį, kad smulkutė, bet šiaip tikrai nekyla įtarimų, kad būtų nusilpus, ar "atrofuotųsi" kaip gąsdino poliklinikos gydytoja.


Tavo vietoj tuomet labiau pasitikėčiau E.Markūniene ir manyčiau, kad visi vaikai auga skirtingai ir jei dukrytė nebadauja, tikrai stengčiausi nepanikuoti, nes tai tiesiogiai veikia žindymą 4u.gif Jei turi energijos, tikrai netrūksta maisto.
Pamatysi, susitvarkys jums tas svoris, čia pirmą mėnesį labai daug visokių tokių "nesusipratimų" būna 4u.gif
Atsakyti
Siaip savo problema isdesciau kitoj temoj, bet noriu cia paklausti: ar gali buti taip kad 2men dukra valge taisyklingai o po to staiga pradejo nebeteisingai kruti imt? Nes kartais tikrai itarimas kyla, kad ji ten traukia traukia (kartais net pacepsedama) bet nieko nenuryja g.gif Siaip apzioja daugiau nei vien speneli, apatine lupa isvercia i isore. Bet kartais tarp jos lupos kampucio ir mano kruties atsiranda tarpelis. Ir keleta dienu kai eksperimentavau su buteliuku, tai po 30 min valgymo is kruties ji is buteliuko isgere ~70ml mano pieno, o po tokio maitinimo as su pientraukiu issitraukiau vos ne 60ml. doh.gif
Atsakyti
Brigitte, vaikiukai ne visad tik valgo iš krūties smile.gif jiems tai nusiraminimas, šiluma, saugumas. kartais jiems tiesiog gera burnoj paturėt papulį biggrin.gif taip kad mėgaukis artumu su mažulėliu ir tiek smile.gif

dėl to lūpos kampučio. na ir man taip būna, bet manau, tai visai normalu. jie per tuos kampučius oro prisigaudo, bet ką daba darysi smile.gif

dėl to išgeriamo pieno kiekio. nu kaip jūs nustatot kiek vaikas išgeria doh.gif ir kam reikia save įtampoj laikyt. jei vaikas pavalgo, ramus ir atsipalaidavęs būna na ir šaunu. mirksiukas.gif

kad tu dar ištrauki kažkiek tai irgi normalu, nes pienas gaminas bežindant ir nustoja gamintis praėjus kažkiek laiko po žindymo. turimi rezervuarėliai užsipildo ir nustoja gamintis iki sekančio maitinimo.
geriau jau pamperius sverk ir žinosi daug maž kiek vaikas suvalgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doris: 09 lapkričio 2008 - 20:29
doris, aciu uz atsakyma, tik tame ir reikalas kad vaikas neramus ir nelaimingas, o as ignoruodama akivaizdzius alkio pozymius davariau situacija iki to, kad ji man isvis kruties atsisake verysad.gif Uztat ir eksperimentavau su buteliuku, nes dukra jau po 5val. pirsta besiciulpdama snausdavo (nepavadinsi tuo miegu, nes pribudinedavo nuo menkiausio krepstelejimo), paemus ant ranku jautesi kad suglebus, guguot jau buvo nustojus ir svorio per 3 sav. priaugo ~70g doh.gif (tiksliau pagal visus valgymo "ypatumus" itariu kad buvo priaugus daugiau o paskutine sav. iki sverimo kazkiek galejo ir numest)
Atsakyti
oi nusisnekejau del svorio, ne 70 o 270g
Atsakyti
Labai gaila, kad nusprendei butent is buteliuko papildoma pieneli duoti verysad.gif Gal vis delto reikejo pabandyti sauksteli, menzurele ar svirksta... Dabar jau ji tikriausiai suprato, kad galima daug lengviau pavalgyti, nei vargti prie papuko g.gif Leliukai megsta ne tik valgyti, bet ir siaip pabuti prie krutines, nes jiems tai sutaikia begaline siluma ir nusiraminima. Jie gali ja naudoti kaip zinduka cool.gif O taviske tikriausiai tinginiuke arba blogai apzioja... Gal vertetu ja paskatinti kai zinda. PAbandyk pakrutinti smakriuka, pacepseti. Taip priminsi mazulei, kad reikia ne tik ciulpti, bet ir traukti mirksiukas.gif 4u.gif
O del to kampucio, tai pabandyk speneli suspausti kaip sumustini ir iduoti toki plokscia. Gal geriau apzios ir efektyviau trauks... KAi vaikutis gerai valgo, jo ausu speneliai lapnoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 09 lapkričio 2008 - 23:00
QUOTE
Labai gaila, kad nusprendei butent is buteliuko papildoma pieneli duoti verysad.gif Gal vis delto reikejo pabandyti sauksteli, menzurele ar svirksta... Dabar jau ji tikriausiai suprato, kad galima daug lengviau pavalgyti, nei vargti prie papuko g.gif Leliukai megsta ne tik valgyti, bet ir siaip pabuti prie krutines, nes jiems tai sutaikia begaline siluma ir nusiraminima. Jie gali ja naudoti kaip zinduka cool.gif O taviske tikriausiai tinginiuke arba blogai apzioja... Gal vertetu ja paskatinti kai zinda. PAbandyk pakrutinti smakriuka, pacepseti. Taip priminsi mazulei, kad reikia ne tik ciulpti, bet ir traukti mirksiukas.gif 4u.gif


Daviau jai is buteliuko 2 sav. po to, kai ji atsisake imti mano kruti. Nebegalejau ilgiau badu marinti. Keleta dienu sociai pavalge - jegas ir gyvenimo dziaugsma atgavo, o dabar 3d. vel tik is kruties duodu. Aisku streikas nesibaige, bet situacija tikrai pagerejo. Ji beje ir i buteliuka daznai zviegimu sureaguodavo, tik kad jai galva besukiojant as ir buteliuka galejau sukiot is paskos, o pati su visu papu gi paskui vaika nepasivartysi doh.gif

Na kad ji tinginuke tai faktas, jau nuo gimimo bemaitindama turiu tai padus, tai kakliuka kutent kad nemiegotu o zistu. Vienu momentu atrode, kad tai jau baigesi, bet pasirodo nedavalgydavo ji man. Kol galiausiai isvis nesustreikavo.

Kas del apziojimo tai perziurejau is naujo filmukus kaip ten reikia kruti paduot, tai is tikruju ji pas mane nuo 3men. kazkaip pradejo valgydama ne atlosti galva, o riestis i kamuoliuka ir leisti galva zemyn. Gal cia tame ir yra visa problema? Bet kaip atitaisyt g.gif

O del nusiraminimo, tai ji labai gerai nusiramina, kai supuoju ja ant ranku, arba kai pasidejus pilvu ant keliu masazuoju nugaryte. O mano papukai tuo metu ramiausiai buna supakuoti i liemenuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

ar normalu, kad žindomas naujagimis, kakoja tik 2 kartus į parą??? Vakar kakojo ryte 11 val. ir labai labai daug ir po to tik vakare 23 val, iki dabar vel nekakojus????

Gal nepavalgo?
Atsakyti