Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(Raideles @ 2008 11 08, 12:53)
žinoma, buteliukas, jei ims ir trauks iš jo, būtų daug paprasčiau. Bet ar to tu nori? Aš maniau, kad norėtum žindyti vaikelį iš krūties.

aišku, noriu žindyti. ir tikrai nežadu prie buteliuko pereiti, tik sakau, kad vargsta ir vaikas, ir mes. stresuotas tas valgymas pas mus.
Atsakyti
o tai gal tas vaikas nenori valgyt g.gif negali taip but?
maniskiai jei jau nenori tai nors ant ausu stovek, nevalgo nors tu ka smile.gif bet uz 5 min gali sumastyt kad jau nori, tada valgo su tokiu apetitu kaip menesi nevalge. Ir suprask tu tuos vaikus wink.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

tai gal aš kaip nors blogai laikau, kad ji atsirūgtu, nes ji dažnai neatsirūgsta visai. Šiannakt kas 30-40 min. žindė, gal dar dažniau, tai kaip man jai padėti atsirūgti. Jei palieku miegoti, tai ramiai miega iki kito maitinimo, jei paimu, prabunda ir verkia, pradeda žagsėti, po to vėl žindo, po to vėl paimu ant rankų, padedu vėl žagsi, vėl maitinu, ir taip visą naktį....
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 11 08, 13:54)
Laba  4u.gif ,

tai gal aš kaip nors blogai laikau, kad ji atsirūgtu, nes ji dažnai neatsirūgsta visai. Šiannakt kas 30-40 min. žindė, gal dar dažniau, tai kaip man jai padėti atsirūgti. Jei palieku miegoti, tai ramiai miega iki kito maitinimo, jei paimu, prabunda ir verkia, pradeda žagsėti, po to vėl žindo, po to vėl paimu ant rankų, padedu vėl žagsi, vėl maitinu, ir taip visą naktį....

na mano Arijus toks buvo, niekaip jis neatsirugdavo, bet as tai ir neraugindavau jo tada. O pilvus vistiek skaudejo abiems kai jau skaudejo, nors Nojus ir atsirugdavo. Gal ir tu pabandyk nesukt sau galvos ir matysi ar labai jau jai blogai.
Atsakyti
Na va, turiu paros duomenis. dukrytė iš viso išgėrė 425g (90 iš jų sugirdėm), sveria ji 3260. trūksta nemažai iki paros normos..
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 08, 15:07)
Na va, turiu paros duomenis. dukrytė iš viso išgėrė 425g (90 iš jų sugirdėm), sveria ji 3260. trūksta nemažai iki paros normos..

Pas mane panaši situacija buvo....
Kai pradėjau sverti prieš/po maitinimo ketvirtą mėnesį, tai pamačiau, kad per parą gaudavosi 400-500g MP. Mažylė buvo judri, linksma, dažnai sysiojo ir kakojo, tačiau svorio priaugdavo po 300-400g per mėn. Pati išsigandau, kad tik tiek ji gauna MP, tai iš kur tas svoris augs pas ją... Gydytoja jau po pirmo mėn. apžiūros liepė primaitinti mišiniu, nors aš kategoriškai atsisakiau, buvau pasirįžusi išmaitinti tik MP. Norų maža buvo, visos išbandytos priemonės nedavė teigiamų rezultatų, pradėjau duoti papildomai mišinio, kiek trūko iki paros normos. Iš tų stresų MP sumažėjo iki 200-300g per parą... Paskui atsipeikėjau, apsiraminau, nustojau nervuotis dėl MP trūkumo, padaugėjo MP iki 300-400g (šeštą mėn.). Dabar nebeforsuoju įvykių, negalėjau atsilaikyti prieš MP trūkumą, susvyravau. Jeigu ne stresas, tai, manau, kad ir iki dabar būtų mergytė valgiusi po tuos kelis šimtus gramų ir augusi po kelis šimtus gramų per mėnesį, būtų coliukė tarp savo bendraamžių...
Dabar dar vis matinu MP, jau valgo košes ir papildomai gauna mišinio. Svoris beveik padvigubėjo pusmetuko proga. Bet dar vis svėrinėju prieš/po MP. Jo nedaugėja... Tačiau esu laiminga, kad dar vis žindau wub.gif
Stiprybės tau, largoconfuoco, jeigu nori toliau žindyti pati 4u.gif Pagrindinis dalykas yra tame, kad jaustumeisi laiminga motinystėje ir nestresuotum, tada turėsi MP tiek, kiek reikia leliukui mirksiukas.gif
Atsakyti
ruosiaus ruosiaus siandien virti kose ir nesuspejau smile.gif
as tai zinokit gal nesverciau vaiko pries ir po maitinimo, tikrai labai streso varo...gal geriau pasverti kas savaite bent jau tada....aisku, lengva man sneket, maniskiai po kila priaugdavo per menesi, tik va Arijus penkta menesi tik 370 priaugo, bet man jis neatrodo alkanas nors tu ka smile.gif
Atsakyti
o jei primesti, kad valgydamas vaikas "dirba" ir sueikvoja kalorijas...gal kvaila lyginti, bet atsimenu "mitu griovejus" kurie itin tiksliom svarstyklem svere ir tikrino ar tam tikra gramu skaiciu suvalges zmogus tiek pat gramu pasunkes - svere jis visgi maziau - suvalgyti gramai nedasidejo....na tik neprisimenu kiek tu gramu truko.

su maniskiu ta pati istorija kaip geltoniausios, tik kad as nesveriau po maitinimu - tiesiog mazas priaugtas svoris. isgelbejo tai kad vaikis kategoriskai atsisake bet kokio misinio svirsktu, saukstuku, taureliu, N buteliuku formose - zviegdavo nesvietiskai, nervuodavosi. buvau priversta nusiraminti ir maitinti biggrin.gif o ka daugiau daryt. visa laika iki siol mus persekioja mazas svoris, beje jis neaugo net ir pradejus papildoma maitinimasi. labai gaila tik kad labai prisinervavom del svorio - nors vaikas augo zvalus, linksmas, energingas ir svarbiausiai sveikas. gal nebutinai turi visi priaugti pagal vadovelius, knygas ir lenteles g.gif
Atsakyti
Ačiū už pasidalinimą patirtimi 4u.gif ramiau, kai žinai, kad ir kitiems taip būna.
pasikonsultavau telefonu su gyd. Egle Markūniene - nuramino, kad nėr tragedijos ir patarė ištaikius tarpą nusitraukt nors šiek tiek ir sumaitint (kaip ir Raideles rašė).ir svert dabar jau tik pažiūrėt, ar auga svoris, kas antrą dieną pavyzdžiui.

beje, kakutis dukrytės tirštesnis pasidarė g.gif tai ką nors reiškia?
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 11 08, 12:54)
tai gal aš kaip nors blogai laikau, kad ji atsirūgtu, nes ji dažnai neatsirūgsta visai. Šiannakt kas 30-40 min. žindė, gal dar dažniau, tai kaip man jai padėti atsirūgti. Jei palieku miegoti, tai ramiai miega iki kito maitinimo, jei paimu, prabunda ir verkia, pradeda žagsėti, po to vėl žindo, po to vėl paimu ant rankų, padedu vėl žagsi, vėl maitinu, ir taip visą naktį....


Man čia panašu į užburtą ratą. Jei ji yra soti, tik žagsi, o Tu dėl to maitini, tai tikrai to oro tik padaugėja, susispaudžia skarndukas/ diafragma, ir pilvuką greičiausiai irgi dėl to pučia, o atsirūgti nepavyksta, nes gal tas oras jau per giliai nuėjęs.
Pabandyk nežindyti, kai pradės žagsėti, pažiūrėk, kaip tada bus.
O kaip dieną su atsirūgimu?

Tiesa, o lengviausia "atrauginti", kai "persimeti" per petį taip, kad pilvelis remtųsi Tau į petį. Gali šiek tiek rankomis apglėbti stipriau, bet ne per stipriai arba paglostyti nugarytę iš apačios į viršų.

QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 08, 17:24)
Ačiū už pasidalinimą patirtimi  4u.gif ramiau, kai žinai, kad ir kitiems taip būna.
pasikonsultavau telefonu su gyd. Egle Markūniene - nuramino, kad nėr tragedijos ir patarė ištaikius tarpą nusitraukt nors šiek tiek ir sumaitint (kaip ir Raideles rašė).ir svert dabar jau tik pažiūrėt, ar auga svoris, kas antrą dieną pavyzdžiui.

beje, kakutis dukrytės tirštesnis pasidarė  g.gif tai ką nors reiškia?


Man atrodo, kad ne visi vaikai turi būtinai suvalgyti nurodytą kiekį, čia gi tik vidurkiai. Gal tiesiog šiuo metu tiek suvalgo, ateis laikas ir suvalgys daugiau.
Primink, o kaip su kitais sotumo požymiais?

Gal pati ką neįprasto suvalgei? g.gif O kokia išmatų spalva/ kavapas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juna08: 08 lapkričio 2008 - 19:54
QUOTE(Juna08 @ 2008 11 08, 21:35)

Man atrodo, kad ne visi vaikai turi būtinai suvalgyti nurodytą kiekį, čia gi tik vidurkiai. Gal tiesiog šiuo metu tiek suvalgo, ateis laikas ir suvalgys daugiau.
Primink, o kaip su kitais sotumo požymiais?

Gal pati ką neįprasto suvalgei?  g.gif  O kokia išmatų spalva/ kavapas?


kiti sotumo požymiai - sisioja ir tuštinasi normaliai. kokie dar?
nieko lyg naujo nesuvalgiau, o spalva kaip visada geltona ir kvapas įprastas.
Atsakyti
as tai zinot kaip tikrinau kiek suvalgo - ogi sveriau pampersus, tada tuscio pamperso svori atmeciau ir gavosi mazdaug po 800 gr per para. Tai padariau sau isvada kad suvalgo jie po koki kilograma ir pasidare ramu ir man ir daktaram, o tai vis kniso prota kad neuztenka pienuko abiems.
Na metodas gal ir ne pats geriausias, nezinau, cia as pati taip sugalvojau, bet skaiciai mane itikino, kad pieno turi pakankamai, na kaip kokia ozka sakyciau lotuliukas.gif
Atsakyti