Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

Kažkuriam iš mamų žurnalų skaičiau kad, žirniukai išmatose rodo jog vaikas yra permaitinamas g.gif Manosios visada tokios išmatos buvo doh.gif

O Baukutėje jokio šaunumo nematau. Kam išvis vaiką į darbą neštis. Mano direktoriui jaučiu nepatiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 11 06, 10:59)
O Baukutėje jokio šaunumo nematau. Kam išvis vaiką į darbą neštis. Mano direktoriui jaučiu nepatiktų smile.gif


Baukute ir pati nera UZ, kad vaika nestis i darba. Bet pati ideja, kad maitinimas krutimi yra naturalus dalykas, tai sveikintina 4u.gif Gal kazkas is valdzios, verslininku atsizvelgs i tai, kad visur reikia maitinimo, vystymo kambariu, ypac viesose vietose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 11 06, 10:32)
Baukute ir pati nera UZ, kad vaika nestis i darba. Bet pati ideja, kad maitinimas krutimi yra naturalus dalykas, tai sveikintina 4u.gif  Gal kazkas is valdzios, verslininku atsizvelgs i tai, kad visur reikia maitinimo, vystymo kambariu, ypac viesose vietose  ax.gif

Dėl maitinimo kambarių tai sutinku, bet ne Seime. Tai nėr ta vieta, kur mamos su vaikais turėtų lankytis smile.gif
Mano darbovietėje tokio kambario irgi neįrengs dėlto, kad aš ten su vaiku užsuksiu kokius porą kart arbatos pagerti biggrin.gif
Anyway, ne apie tai tema wink.gif
O žindymas yra natūralus dalykas, nesiginčiju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 06 lapkričio 2008 - 10:43
vel as su savo kvailais klausimais. labai pasiilgau saules, silumos... o kaip su soliariumais? kai matiname ar galime i juos eiti?
dar galvojam su vyru kur nors siltai islekt, o tai pvz juroj galiu maudytis? nenugriaus druskos papuliu? o ir sauleje kaitintis galima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cooliuke: 06 lapkričio 2008 - 12:30
QUOTE(cooliuke @ 2008 11 06, 12:30)
vel as su savo kvailais klausimais. labai pasiilgau saules, silumos... o kaip su soliariumais? kai matiname ar galime i juos eiti?
dar galvojam su vyru kur nors siltai islekt, o tai pvz juroj galiu maudytis? nenugriaus druskos papuliu? o ir  sauleje kaitintis galima?

Mano atsakymas būtų - soliariumas apskritai nesveika smile.gif Geriau važiuokit į Turkiją ar maudykitės druskuotoje jūroje, tai nepakenks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 11 06, 12:30)
vel as su savo kvailais klausimais. labai pasiilgau saules, silumos... o kaip su soliariumais? kai matiname ar galime i juos eiti?
dar galvojam su vyru kur nors siltai islekt, o tai pvz juroj galiu maudytis? nenugriaus druskos papuliu? o ir  sauleje kaitintis galima?


Galima, tik nereikia perlenkt lazdos ir persiskrudint:) Žinoma, natūrali saulė geriau nei soliariumas....
Ir druska tikrai nenugriaus smile.gif
Atsakyti
Šiandien dukrytė vėl nuo ryto beveik be pertraukų prie krūties prašosi. kartais pavalgiusi rami, bet neužmiega. kartais tik paleidusi krūtį verkia, kiša pirštus į burną, kaišioja liežuvį - akivaizdžiai nori valgyti... neramu visgi, kad trūksta jai taip pienuko.
o dar paskambinusi gydytoja prigąsdino, kad marinu vaiką badu, kad atrofuosis, kad atsidursim ligoninėj verysad.gif aiškino, kad pas mane tikrai NĖRA pieno ir nereikia ieškoti priežasčių, nes ne pas visas to pieno yra. o jei aš netikiu, kad nėra, tai galiu nusitraukti prieš maitinimą ir pažiūrėti, kad jo NĖRA. Fantastiškos žinios gydytojos, sakyčiau blink.gif ji nieko nesiklausinėjo, nei kaip maitinu, nei kaip vaikas elgiasi, tačiau aiškiai žino, kad pieno aš neturiu schmoll.gif
manau, reiks keisti gydytoją, nes jei jos tokios žinios ir kitose srityse kaip žindyme...
bet streso visgi įvarė..
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 06, 18:40)
Šiandien dukrytė vėl nuo ryto beveik be pertraukų prie krūties prašosi. kartais pavalgiusi rami, bet neužmiega. kartais tik paleidusi krūtį verkia, kiša pirštus į burną, kaišioja liežuvį - akivaizdžiai nori valgyti... neramu visgi, kad trūksta jai taip pienuko.
o dar paskambinusi gydytoja prigąsdino, kad marinu vaiką badu, kad atrofuosis, kad atsidursim ligoninėj  verysad.gif  aiškino, kad pas mane tikrai NĖRA pieno ir nereikia ieškoti priežasčių, nes ne pas visas to pieno yra. o jei aš netikiu, kad nėra, tai galiu nusitraukti prieš maitinimą ir pažiūrėti, kad jo NĖRA. Fantastiškos žinios gydytojos, sakyčiau blink.gif  ji nieko nesiklausinėjo, nei kaip maitinu, nei kaip vaikas elgiasi, tačiau aiškiai žino, kad pieno aš neturiu  schmoll.gif
manau, reiks keisti gydytoją, nes jei jos tokios žinios ir kitose srityse kaip žindyme...
bet streso visgi įvarė..

Visu pirma spjauk per peti, nuo tokiu gydytoju patarimu, tikrai pradesi tiketi, kad neturi pieno. Mano asmeninis patarimas, gulek, buk su vaiku kiek jam reika, duok kruti, nors ir kas pusvaldandi, valanda.... tik nepamirsk skysciu, pavalgyt, jei yra kam vakare padeti, tai prasyk pagalbos. Pamirsk buiti, tavo rupestis: vaikas pamaitintas ir pati pavalgius ir pakankamai gavus skysciu !
Valgio daryma atlik vakare, kai jau vaikas uzmiega nakciai, kad kita dienai (juk jis vel tiketina kad kabes ant papo, o tu ir vel alkanausi, nes nebus kaip ir valgyt pasidaryt ir pavalgyt), turetumei ka iskart pavalgyt. Skysciu as gerdavau daug 2-3 litrus, o veliau tai oprganizmas ir pats prasydavo: ypac pradejus maitinti tokks troskulys uzeidavo, tai maitindavau ir gerdavau vandeni lotuliukas.gif
Taip pati darydavau, taip man padedavo vyras ir mama, atziuodavo pagaminti maisto. Mano vaikas "susitvarke" kai buvo dvieju menesio amziaus ... aisku nereiskia kad ir reikia laukti du menesius, gali buti efektas ir po dvieju savaiciu. cia individualu smile.gif
Zodziu esme tokia: pati valgyk, gerk, ir maitink maitink, kai tik niurzgia, o jei uzmiega ilgiau nei 3 val. kelk, nakties ir nepamirsk, kelkis ir maitink, NAKTINIS PIENAS i kuna eina labiausiai mirksiukas.gif
Pamatysi, piena uzvesi tokiais kiekiais lotuliukas.gif mirksiukas.gif ir plius vaikas ismoks normaliai istrauki riebu pieneli ir reikiama jam kieki..per viena maitinima, o ne per kelis, tokius daznus, trumpus ir pan. maitinimus....
Tiesa kaitaliok krutis maitinimo metu.... ka dar pasakyt??? ai, man nuo tokio dazno maitinimo ,buvo sujautreje labai speneliai, naudojau kuri laika Avent antspenius, bet darydavau ivairiai, viena maitinima maitinu su, kita be, na ziuredavau ar man skauda spenelius, ar ne... zodziu improvizavau, maniske eme ir su ir be, jai buvo svarbu duokit valgyt !!! tiesa, mes iki sio su ciulptuku ir nieko, ir valgom MP, ir ciulptukas i trasa eina, tfu tfu ,nesumazino mums pieno gamybos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 06 lapkričio 2008 - 17:59
QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 06, 18:40)
Šiandien dukrytė vėl nuo ryto beveik be pertraukų prie krūties prašosi. kartais pavalgiusi rami, bet neužmiega. kartais tik paleidusi krūtį verkia, kiša pirštus į burną, kaišioja liežuvį - akivaizdžiai nori valgyti... neramu visgi, kad trūksta jai taip pienuko.
o dar paskambinusi gydytoja prigąsdino, kad marinu vaiką badu, kad atrofuosis, kad atsidursim ligoninėj  verysad.gif  aiškino, kad pas mane tikrai NĖRA pieno ir nereikia ieškoti priežasčių, nes ne pas visas to pieno yra. o jei aš netikiu, kad nėra, tai galiu nusitraukti prieš maitinimą ir pažiūrėti, kad jo NĖRA. Fantastiškos žinios gydytojos, sakyčiau blink.gif  ji nieko nesiklausinėjo, nei kaip maitinu, nei kaip vaikas elgiasi, tačiau aiškiai žino, kad pieno aš neturiu  schmoll.gif
manau, reiks keisti gydytoją, nes jei jos tokios žinios ir kitose srityse kaip žindyme...
bet streso visgi įvarė..

jo, man irgi streso ivaro apsilankymai pas gydytoja VISADA.del pieno dabr lyg ir atstojo jau , bet tai vistiek randa kuo prigasdint smile.gif o keist nelabai yra i ka....merginos, gal zinot kas normalia gydytoja pediatre?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 06, 18:58)
jo, man irgi streso ivaro apsilankymai pas gydytoja VISADA.del pieno dabr lyg ir atstojo jau , bet tai vistiek randa kuo prigasdint smile.gif o keist nelabai yra i ka....merginos, gal zinot kas normalia gydytoja pediatre?

Mes lankomes privaciai, jei reikia galiu duot kontaktus, mes esame patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 06, 19:58)
jo, man irgi streso ivaro apsilankymai pas gydytoja VISADA.del pieno dabr lyg ir atstojo jau , bet tai vistiek randa kuo prigasdint smile.gif o keist nelabai yra i ka....merginos, gal zinot kas normalia gydytoja pediatre?

va va, ir aš norėjau paklaust to paties.
net nenoriu eit aš pas ją, dar priduos mane vaikų teisių apsaugai, kad kankinu vaiką blink.gif nes tonas toks ir buvo..
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

o pavalgius iš krūties būtinai pakelti leliuką atsirūgti, nes maniškė labai nerami kai pakeliu, po to verkia, pradeda žagsėti, po to vėl žindo....
Atsakyti