Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

QUOTE(AusraR @ 2008 09 05, 14:43)
Sveikos, sakykit, gal kokiu patartumet vaistuku raminanciu mamytei? visiskai sutriko mano miegelis....o jau taip silpna taip miego norisi...bet atsigulu ir ne pro kur....
nesciai tai valerijono budavo alima, i domu kaip maitinant..?


Man irgi buvo sutrikęs miegas. Gelbėjausi melisų arbata. Galima ir tų žolinių visokių, tik nereikia piktnaudžiauti. Na, o valerijonas (jei ne tabletės) yra spirito pagrindu, tai nežinau rolleyes.gif Nors gal nedideliais kiekiais turbūt nieko nenutiktų g.gif
Atsakyti
ne, as tabletytes geriu, o gera mintis del melisu, kaip tik turiu prisidziovinus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 09 05, 09:55)
na man kartais taip buna. Tada pries duodama vaikiukui trupuciuka nusitraukiu, siek tiek padeda. O jei tau gaunasi maitint atsigulus tai kokios problemos smile.gif

pritariu, ir dar tokios sroves turetu liautis greitu laiku..... smile.gif bet tai nereiks kad pienelio nebeturesi wink.gif
Atsakyti
Buvau rašius jau anksčiau, bet va vėl rašau...
Na nežinau, nelabai gerėja reikalai pas mus su pienuku... verysad.gif Jau turbūt 3 savaitės, bet tas pats...
Skysčių daug geriu, visokias arbatas žindyvėms ir šiaip atrodo darau viską, kad tik skatinčiau pieno gamybą, bet tas pats... Mažius nenori traukti, kai silpnai bėga, na tada ir nesistimuliuoja gamyba, žodžiu toks užburtas ratas... verysad.gif Nežinau, ką dar daryti...
Gal nusitraukinėti pientraukiu? Bet tai kada tą daryti? Prieš maitinimą ar po? Ir kaip tada tą nutrauktą pieną sugirdyti iš buteliuko? Tai irgi negerai tada...

Valgom daržovių košytes po biški jau, noriai valgo. Gal dar ir dėl košių tada mažiau to pieno jis tada valgo, bet tai kad jau 6 mėn., reikia jau košyčių... Prieš košes duodu MP, bet nori dar ir po košės pienuko atsigert, tai nemanau, kad jis mažiau to pieno imtų dėl košių.

Po šiek tiek ilgesnio laiko tarpo ar kai išeinam truputį į lauką pavaikščiot prisipildo krūtys ir jau atrodo viskas gerai, taip gerai maitint, kai pienukas sau laisvai bėga, bet išvalgo greit ir vėl tas pats...

Nebežinau, stogas važiuoja, gaila mažiaus... Bet vis dar nepasiduodu... wub.gif wub.gif

Gal dar kas gali kokių patarimų man duoti... 4u.gif 4u.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssssss: 08 rugsėjo 2008 - 00:11
ssssssssssss o kodel tu manai kad maziukui neuztenka pienuko?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 09 08, 09:14)
ssssssssssss o kodel tu manai kad maziukui neuztenka pienuko?

aga ir man toks klausimas? vaikas ramus, nezizalioja? neverkalioja? tai viskas ok, mesk is galvos pieno neuztenka, pati sakai greit isvalgo. tai nenorek kad "kabetu" po 5-10 min. smile.gif maniske tokio amziaus budama 1-2 min is vsio, priciombinusi budavo.... ir krutys tikrai nevisada budavo pilnos, po nakties pamenu tokios budavo, o dabar isvis skurytes atrodo, bet valgo.... ir visai nemanau,kad jai truksta pieno... aisku kartazis nervina kad ji tampo, taip piena paskatina, bet pakenciu, pakovojam kartu, neleidziu taip daryt, nes nemalonu man... ir vel gerai. taip kad mesk is galvos "kad neturi pienuko" 6 menesius maitinai ir toliau sekmingai maitink, jokiu minciu apie pienuko nebuvima negali buti wub.gif
ir dar: duok MP kiek jis nori, na ir kas kad apsiriksi mamydama kad jis jau praalko ir noretu MP, o negers, kai reikes atsigers, matysi ir pajausi pagal vaika wub.gif
Papildyta:
biggrin.gif
QUOTE(AusraR @ 2008 09 05, 20:19)
ne, as tabletytes geriu, o gera mintis del melisu, kaip tik turiu prisidziovinus smile.gif

Melisu darba geriu nuo pirmu dienu gal ik va koki menesi apmazinau, atsibodo, bet siaip visa zindyma melisu arbata buvo pati pati, kitos buvo atsibode....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persika: 08 rugsėjo 2008 - 10:22
QUOTE(sssssss @ 2008 09 08, 01:07)
Buvau rašius jau anksčiau, bet va vėl rašau...
Na nežinau, nelabai gerėja reikalai pas mus su pienuku...  verysad.gif  Jau turbūt 3 savaitės, bet tas pats...


Tikrai, o iš ko nusprendei, kad jam trūksta pieno? g.gif
Kitas dalykas - jei lelius sysioja daugiau nei 6 kartus, yra linksmas, guvus, gerai priauga svorio, tai netrūksta jam tikrai pienuko 4u.gif
Krūtų "tuštumas" nėra joks rodiklis, o be to, didesni vaikiukai yra išmokę greitai pasimaitinti, nereikia jiems kabėti po 30 min.
Ir tikrai, jei tiek laiko išmaitinai, tai ir toliau maitink, mesk iš galvos tas mintis apie trūkumą 4u.gif
Atsakyti
Nu pasakykit jūs man ar taip gali būti, kad nuo MP mano mažiukei pilvą pučia?
Ką tik "apturėjau nervatriopkę", nes mažė buvo tokį "koncertą" padarius, kad ten greitąją kviečiau. Bet kol atvažiavo tai manoji išsirėkė, išsikakojo ir užmigo. Atvažiavusi felčerė pasakę, kad čia dėl to, kad MP valgo ir jau "būtų laikas duoti ko nors papildomai", nors šiandien buvom pas gydytoją, pasvėrė ir nors priaugo tik 370 g per mėnesį, gydytoja pasakė, kad mergica per gerai atrodo, kad reiktų košes duoti. O su svoriu tai jau anksčiau rašiau, kad sunkiai jis mums auga. Tai nejaugi jei jau mišinuką duočiau tai pilvuko taip neskaudėtų? Be to, ji mišinio nei už ką neima. Man tai čia nesąmonė. Nors pati atrodo nieko baisaus šiandien ir nevalgiau, košės, sausainį, jogurtą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 08 rugsėjo 2008 - 16:50
QUOTE(-ciute- @ 2008 09 08, 17:48)
Nu pasakykit jūs man ar taip gali būti, kad nuo MP mano mažiukei pilvą pučia?
Ką tik "apturėjau nervatriopkę", nes mažė buvo tokį "koncertą" padarius, kad ten greitąją kviečiau. Bet kol atvažiavo tai manoji išsirėkė, išsikakojo ir užmigo. Atvažiavusi felčerė pasakę, kad čia dėl to, kad MP valgo ir jau "būtų laikas duoti ko nors papildomai", nors šiandien buvom pas gydytoją, pasvėrė ir nors priaugo tik 370 g per mėnesį, gydytoja pasakė, kad mergica per gerai atrodo, kad reiktų košes duoti. O su svoriu tai jau anksčiau rašiau, kad sunkiai jis mums auga. Tai nejaugi jei jau mišinuką duočiau tai pilvuko taip neskaudėtų? Be to, ji mišinio nei už ką neima. Man tai čia nesąmonė. Nors pati atrodo nieko baisaus šiandien ir nevalgiau, košės, sausainį, jogurtą  g.gif

nu normaliai...3 men vaikui "ko nors papildomai"...idomu, savo vaikui ji duoda? schmoll.gif
[ilva pust laaabai gali ir nuo MP ir nuo misinuko. o jei tik dabar koncerta iskele tai tau dar labai pasiseke wink.gif
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2008 09 08, 17:48)
Nu pasakykit jūs man ar taip gali būti, kad nuo MP mano mažiukei pilvą pučia?


Gali, gali, dar ir kaip. Gal ką suvalgei, o jei nesuvalgei, gal netasirūgo pavalgius, prisirijo oro, o tada kol neišsibezda, tai visada pučia. O gal tiesiog diegliai, kurie iš viso yra nepaaiškinamas dalykas. Atsimenu, iš pradžių rašydavausi, ką valgiau ir kaip reagavo mano vaikas - neįmanoma suprast, tiesiog gali pūsti dėl įvairiausių priežasčių.
Tik nepradėk duoti jokių mišinių, nuo jų, beje, dar daugiau pučia, taigi čia nėra išsigelbėjimas šiuo atveju. Geriau kai vėl bus koncertas, pasupk pilvuku žemyn, uždėjus ant jo ranką ar paguldyk ant pilvuko, kojytes sulenk prie pilvuko, pamasažuok - bandyk viską, kartais padeda, kartais - ne, bet tai praeis su laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-ciute- @ 2008 09 08, 17:48)
Nu pasakykit jūs man ar taip gali būti, kad nuo MP mano mažiukei pilvą pučia?
Ką tik "apturėjau nervatriopkę", nes mažė buvo tokį "koncertą" padarius, kad ten greitąją kviečiau. Bet kol atvažiavo tai manoji išsirėkė, išsikakojo ir užmigo. Atvažiavusi felčerė pasakę, kad čia dėl to, kad MP valgo ir jau "būtų laikas duoti ko nors papildomai", nors šiandien buvom pas gydytoją, pasvėrė ir nors priaugo tik 370 g per mėnesį, gydytoja pasakė, kad mergica per gerai atrodo, kad reiktų košes duoti. O su svoriu tai jau anksčiau rašiau, kad sunkiai jis mums auga. Tai nejaugi jei jau mišinuką duočiau tai pilvuko taip neskaudėtų? Be to, ji mišinio nei už ką neima. Man tai čia nesąmonė. Nors pati atrodo nieko baisaus šiandien ir nevalgiau, košės, sausainį, jogurtą  g.gif

Sakyčiau taip: MP maitinamam vaikui gali pūsti pilvuką, bet ne nuo MP, o nuo kažkokių šalutinių dalykų: motinos dietos, fiziologinių dalykų (refliukso, žarnyno darbo ir pan.). Laaabai retais atvejais gali ir MP kažkiek netoleruot (dabar neturiu laiko pažiūrėt konkrečiai apie tai, tai gal kitos papasakos ar pataisys). Bet, manau, būtumėt jau anksčiau tai pastebėję.
Iš savo pusės, pabandykit nevartoti jokių pieno produktų, nes jie dažniausiai ir sudaro bėdų. Dažnai atrauginkit, prieš maitinimą paguldykit ant pilvuko, kad oras išeitų. Pučiant pilvui labai gerai suveikia šilta vonelė... 4u.gif
O pasakymas "čia dėl to, kad MP valgo ir jau "būtų laikas duoti ko nors papildomai" yra visai ne į temą. doh.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už atsakymus ir palaikymą 4u.gif 4u.gif

Na, kad jam trūksta pieno sprendžiu pagrinde iš jo elgesio valgant, nes kai jaučiu, kad teka normaliai, tai valgo, o po to pradeda sjaut krūtį, vėl ima, zirzia, verkia, būna ir įsiverkia, va vakar vakare taip gailiai verkė, kad man jau širdį suspaudė... verysad.gif Nu žodžiu, matosi, kad dar nori valgyt, bet pieno mažai bėga ir jis pyksta, paspaudžiu ir iš tikrųjų tik kelia lašai kokie būna...
Na ir siusioja mažiau sakyčiau, nes anksčiau kažkaip greičiau pampersai "prisipildydavo". 6 kart tai tikrai siusioja, ir daugiau manau, bet kad nesuprantu, vienur skaičiau, sako turi būt 6 pilni pampersai į dieną, o kitur, ir kaip jūs vat sakot, 6 kartai į dieną minimum. Tai 6 kartai ir 6 pilni pampersai skiriasi, sakyčiau... 6 pilnų pampersų tai nebūna pas mus...

Ir tuštinasi retai, gal kas kokias 3 dienas ar panašiai.
Svorio dar nežinau, treč. einam pas gydytoją.

Nu aš dar aišku ir nervinuosi, tas gero neprideda, bet kai jis taip įsinervina ir įsiverkia, tai tikrai neįmanoma nesinervint. Stengiuos tada kaip nors nukreipt ir jo ir savo dėmesį, bandau nešiot, žaisliukus rodyt, arba einam tada į lauką, kad ir aš biški atsipalaiduočiau ir pieno tada po kurio pasigamina kažkiek. Stengiuos duot kaip galima dažniau, bet kaip sakiau, jei normaliai nebėga, jis susinervina ir tik blogiau būna, jei bandau duot krūtį...

Nu bet aš jau visai nežinau tiesą sakant, nes vat šiandien grįžom iš lauko, krūtys buvo pilnos, pavalgė, po kurio laiko dar pavalgė biški ir po kurio laiko pajaučiau, kad susidarė vienoj krūtyj toks kietumas ir skauda šiek tiek. Man ir anksčiau taip būdavo kelis kart, pieno perteklius susikaupdavo, tai išmasažuodavau ir duodavau kuo dažniau tą krūtį žįst. Bet va dabar tas pakietėjimas yra, kurį laiką normaliai bėgo, bet va ir vėl tik biški. Nežinau, gal man kažkas su pieno išsiskyrimu yra... Nes jeigu tas pakietėjimas yra, tai kaip ir sakyčiau pieno perteklius, nebent dar dėl ko nors gali būt sukietėjimas.

Nu žodžiu, nebežinau vėl, kas čia su manim darosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssssss: 08 rugsėjo 2008 - 23:58