Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

Mano nuomone
Jeigu vaikelis dažnai pramiega maitinimus, nepriauga - būtinai reikia žadinti, o jeigu valgo daug, priauga gerai, reiškia viskas tvarkoj. Tiesiog ritmas pas ji toks. Manoji kai buvo tokio amžiaus užmigdavo apie 10 ir miegojo iki dviejų-trijų. Po to pasiimdavau valgyt ir likusį naktį valgė maždaug kas 2 val. Dabar taip ilgai nemiega.
Atsakyti
Tikrai viska perskaiciau apie zyndyma,na gal nevisai 4u.gif ,bet daugmaz ir padariau savo isvadas...Saunuoles,kad maitinat,as neturejau net tokios minties,kad nemaitint,mano vyras mane labai palaiko ir atvirai pasakius jam tai seksualu ir jei susidaro koks guzelis ir vaikui nepavyksta istraukt,tai mielu noru pasidarbuoja vyriokas. blush2.gif
Taciau atjunkymas atsirado evoliucijos pasekoje,o ne del mamyciu ispindejimo.Jau akmens amziuje leliukai buvo atjunkomi 2.5-3 metu, ne is piktos valios, o tam kad jie galetu isgyventi mamai zuvus,vadinasi tas auksinis pienelis visdelto prirakina prie mamos.O mamytes pastebejau,kad ir kokios nuostabiosjos butu,bet susitinka skyrely,kaip atpratint vaikuti nuo pienelio,teisingiau ne nuo pienelio,bet nuo paties proceso.Sekmes jums dar susitiksim ne karta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AistulkaJ @ 2008 11 03, 21:00)
mano vyras mane labai palaiko ir atvirai pasakius jam tai seksualu ir jei susidaro koks guzelis ir vaikui nepavyksta istraukt,tai mielu noru pasidarbuoja vyriokas. blush2.gif

Tai jis masažuoja ar, kaip supratau, ištraukia kaip vaikas g.gif
Atsakyti
sveikos.

mano dukrytė per pirmąjį mėnesį priaugo apie 300 g. gydytoja iškart liepė mišinuko duot. Ar verta skubėt, ar čia dar nėra bloga situacija? tuštinasi ji dažnai, valgo dienos metu irgi labai dažnai. žindymo konsultantė sakė, kad apžioja ji pakankamai krūties. bet speneliai mano sunkiai gyja ir skauda vis dar maitinant...
kur galėtų būti problema? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 05, 12:44)
sveikos.

mano dukrytė per pirmąjį mėnesį priaugo apie 300 g. gydytoja iškart liepė mišinuko duot. Ar verta skubėt, ar čia dar nėra bloga situacija? tuštinasi ji dažnai, valgo dienos metu irgi labai dažnai. žindymo konsultantė sakė, kad apžioja ji pakankamai krūties. bet speneliai mano sunkiai gyja ir skauda vis dar maitinant...
kur galėtų būti problema? unsure.gif


O kokio svorio gimė dukrytė? Pagal PSO apatinė priaugto svorio riba turi būti 400 g, tačiau juk kiekvienas leliukas individualus ir be to, reikia atkreipti dėmesį į tai, kiek numetė tik gimęs. Jei matai, kad nebadauja, tai tikrai situacija nėra bloga. Jei pradėsi duoti mišinuką, va tada gali ir pablogėti (maitinimas mp) dėl buteliuko efekto ir t.t.
Maniškis pirmą mėnesį taip pat priaugo nedaug - 500 g, bet gydytoja nepanikavo ir nesiūlė mišinuko. Tiesiog antrą mėnesį dėjau prie krūties tiek dažnai, kiek mano kleckas prašė, maitinimas užtrukdavo netrumpai, nežiūrėjau į valandas ir maitindavau naktį, kai tik nubusdavo. To rezultatas - 1100 g per antrą mėnesį.
Spenelius taip pat labai skaudėjo, buvo nugraužti, tačiau pamažu sugijo. Tepiau Garmastanu (nors ir nelabai padėjo), dėjau Multimam kompresus, bet labiausiai padėjo oro vonios - tiesiog vaikščiodavau atvira krūtine ir pamaitinus išspausdavau lašelį pieno bei leisdavau jam nudžiūti. Va taip po truputį antro mėnesio pabaigoje jau buvo ne taip blogai.
Manau, kad netgi jei ir teisingai apžioja, vis tiek labai dažnai maitinant speneliai tampa pažeidžiami, nes juk yra nuolatos dirginami, ko anksčiau nebuvo, taigi ir skauda dėl to.
Viskas susitvrakys jums, tik nepanikuok smile.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 11 05, 15:27)
O kokio svorio gimė dukrytė? Pagal PSO apatinė priaugto svorio riba turi būti 400 g, tačiau juk kiekvienas leliukas individualus ir be to, reikia atkreipti dėmesį į tai, kiek numetė tik gimęs. Jei matai, kad nebadauja, tai tikrai situacija nėra bloga. Jei pradėsi duoti mišinuką, va tada gali ir pablogėti (maitinimas mp) dėl buteliuko efekto ir t.t.
Maniškis pirmą mėnesį taip pat priaugo nedaug - 500 g, bet gydytoja nepanikavo ir nesiūlė mišinuko. Tiesiog antrą mėnesį dėjau prie krūties tiek dažnai, kiek mano kleckas prašė, maitinimas užtrukdavo netrumpai, nežiūrėjau į valandas ir maitindavau naktį, kai tik nubusdavo. To rezultatas - 1100 g per antrą mėnesį.
Spenelius taip pat labai skaudėjo, buvo nugraužti, tačiau pamažu sugijo. Tepiau Garmastanu (nors ir nelabai padėjo), dėjau Multimam kompresus, bet labiausiai padėjo oro vonios - tiesiog vaikščiodavau atvira krūtine ir pamaitinus išspausdavau lašelį pieno bei leisdavau jam nudžiūti. Va taip po truputį antro mėnesio pabaigoje jau buvo ne taip blogai.
Manau, kad netgi jei ir teisingai apžioja, vis tiek labai dažnai maitinant speneliai tampa pažeidžiami, nes juk yra nuolatos dirginami, ko anksčiau nebuvo, taigi ir skauda dėl to.
Viskas susitvrakys jums, tik nepanikuok smile.gif Sėkmės  4u.gif

Gimė ji 3280, išrašant iš ligoninės svėrė 2960, tai per mėnesį tik vos susigrąžino gimimo svorį unsure.gif
badauti gal ir nebadauja, bet labai nerami ir nuolatos ieško krūties.
nekaitalioju krūties valgymo metu, tad turėtų ir sotųjį pienelį ištraukt. Kita vertus, gal kiek vangokai žinda, tinginiauja... iš vienos krūties valgo apie pusvalandį ir ilgiau, tada duodu kitą, nes dar nori.. retai kada pavalgo iš vienos ir pasisotina.
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 05, 14:17)
Gimė ji 3280, išrašant iš ligoninės svėrė 2960, tai per mėnesį tik vos susigrąžino gimimo svorį  unsure.gif
badauti gal ir nebadauja, bet labai nerami ir nuolatos ieško krūties.
nekaitalioju krūties valgymo metu, tad turėtų ir sotųjį pienelį ištraukt. Kita vertus, gal kiek vangokai žinda, tinginiauja... iš vienos krūties valgo apie pusvalandį ir ilgiau, tada duodu kitą, nes dar nori.. retai kada pavalgo iš vienos ir pasisotina.

O kokios spalvos išmatos?
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 11 05, 16:49)
O kokios spalvos išmatos?

šiuo metu geltonos, tačiau dar prieš kokią savaitę buvo žalsvos.
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 05, 14:17)
Gimė ji 3280, išrašant iš ligoninės svėrė 2960, tai per mėnesį tik vos susigrąžino gimimo svorį  unsure.gif
badauti gal ir nebadauja, bet labai nerami ir nuolatos ieško krūties.
nekaitalioju krūties valgymo metu, tad turėtų ir sotųjį pienelį ištraukt. Kita vertus, gal kiek vangokai žinda, tinginiauja... iš vienos krūties valgo apie pusvalandį ir ilgiau, tada duodu kitą, nes dar nori.. retai kada pavalgo iš vienos ir pasisotina.


Duok krūtį tiek, kiek ji nori ir tegu žinda tiek ilgai, kiek reikia. Jei tinginiauja ar užmiega, švelniai pakutenk žandukus, neleisk miegoti. Ilgainiui turėtų susireguliuoti maitinimo procesas, tik neskubėk su mišinukais ir "išimk iš raciono" visus čiulptukus, jei naudojate (nes tingėti traukti krūtį gali būtent dėl čiulptuko). Ir būtinai maitink naktį, jei neatsibunda pati - žadink.
Jei neramu, eikit po kokios savaitės ar dviejų pasisverti, pažiūrėsi, ar keičiasi kas nors. Svarbiausia, kad žindimo technika gera, vadinasi, tikrai turėtų ištraukti pienelį.
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 11 05, 18:17)
Duok krūtį tiek, kiek ji nori ir tegu žinda tiek ilgai, kiek reikia. Jei tinginiauja ar užmiega, švelniai pakutenk žandukus, neleisk miegoti. Ilgainiui turėtų susireguliuoti maitinimo procesas, tik neskubėk su mišinukais ir "išimk iš raciono" visus čiulptukus, jei naudojate (nes tingėti traukti krūtį gali būtent dėl čiulptuko). Ir būtinai maitink naktį, jei neatsibunda pati  - žadink.
Jei neramu, eikit po kokios savaitės ar dviejų pasisverti, pažiūrėsi, ar keičiasi kas nors. Svarbiausia, kad žindimo technika gera, vadinasi, tikrai turėtų ištraukti pienelį.

čiulptuko nenaudojam. o pasisverti gydytoja liepė ateit po savaitės, žiūrėsim. Mišinuko tikrai nenoriu duot.
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2008 11 05, 14:17)
badauti gal ir nebadauja, bet labai nerami ir nuolatos ieško krūties.


o kas kiek laiko dieną valgo? o tas neramumas nuo pat gimimo ar paskutinėm dienom? maitini, tada kada jinai nori ar kažkokį ritmą bandai įvest?

jei ilgai valgo, tai čia normalu. maniškė iki šiol kaba po pusvalandį. gali ir ilgiau. cool.gif
daba iš vis užėjus kažkokia kabėjimo mada doh.gif nei labai valgo, bet kad tik burnoj turėt. už čiulptuką dirbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AistulkaJ @ 2008 11 03, 21:00)
Tikrai viska perskaiciau apie zyndyma,na gal nevisai 4u.gif ,bet daugmaz ir padariau savo isvadas...Saunuoles,kad maitinat,as neturejau net tokios  minties,kad nemaitint,mano vyras mane labai palaiko ir atvirai pasakius jam tai seksualu ir jei susidaro koks guzelis ir vaikui nepavyksta istraukt,tai mielu noru pasidarbuoja vyriokas. blush2.gif
Taciau atjunkymas atsirado evoliucijos pasekoje,o ne del mamyciu ispindejimo.Jau akmens amziuje leliukai buvo atjunkomi 2.5-3  metu, ne is piktos valios, o tam kad jie galetu isgyventi mamai zuvus,vadinasi tas auksinis pienelis visdelto prirakina prie mamos.O mamytes pastebejau,kad ir kokios nuostabiosjos butu,bet susitinka skyrely,kaip atpratint vaikuti nuo pienelio,teisingiau ne nuo pienelio,bet nuo paties proceso.Sekmes jums dar susitiksim ne karta drinks_cheers.gif


Na ne, zindymas gali buti ir kitoks. As gal ne i bendra chora, bet zindysiu iki metu. Man tai tiesiog butinas dalykas del vaiko sveikatos ir patogumas keliaujant (i artimiausia parka ar i kita pasaulio krasta). Bet jokio kito kaifo tame neizvelgiu. O jau seksualumo- tuo labiau. blink.gif
Atsakyti