Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 5

sveikos, atėjau čia nes nebegaliu...

turiu 5.5mėn lelių... maitinu pati... prieš geras dvi savaites jis pradėjo viduriuot... labai... pasidarėm visus tyrimus.. viskas gerai.. smekta neveikia.,. dabar kreona girdau.. bet irgi kolkas be pokyčių... per tas dvi savaites nieko nepriaugo.. šiaip elgesys nepasikeitęs...
ar gali čia įtakos turėt mano pienas? mano mityba nepasikeitė niekuom... na nesuprantu kas daros.. verysad.gif
Atsakyti
nors ne i tema bet pasiguosiu...mano katinas turi kirmeliu... katina iskomandiravau mamai aisku po visu veterinariniu proceduru, namus isdezifenkavau..dabar meldziuosi kad leliams nebut prikibe....ryt jeigu pasiseks bandysim kakuliu tyrima pasidaryt....kazkokia nesekminga diena man siandien....
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 29, 22:55)
sveikos, atėjau čia nes nebegaliu...

turiu 5.5mėn lelių... maitinu pati... prieš geras dvi savaites jis pradėjo viduriuot... labai... pasidarėm visus tyrimus.. viskas gerai.. smekta neveikia.,. dabar kreona girdau.. bet irgi kolkas be pokyčių... per tas dvi savaites nieko nepriaugo.. šiaip elgesys nepasikeitęs...
ar gali čia įtakos turėt mano pienas? mano mityba nepasikeitė niekuom... na nesuprantu kas daros..  verysad.gif


Jei visi tyrimai (tame tarpe ir kakucio) geri, tai gal jam dantukai kalasi??? g.gif Pvz maniskis pries kiekviena danti suviduriuoja doh.gif taip suzinau, kad jau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 29, 20:55)
sveikos, atėjau čia nes nebegaliu...

turiu 5.5mėn lelių... maitinu pati... prieš geras dvi savaites jis pradėjo viduriuot... labai... pasidarėm visus tyrimus.. viskas gerai.. smekta neveikia.,. dabar kreona girdau.. bet irgi kolkas be pokyčių... per tas dvi savaites nieko nepriaugo.. šiaip elgesys nepasikeitęs...
ar gali čia įtakos turėt mano pienas? mano mityba nepasikeitė niekuom... na nesuprantu kas daros..  verysad.gif


Pienas čia ne prie ko manau schmoll.gif
Siūlyčiau paprašyti daktarės siuntimo ir nunešti kakutį ištirti, gal kokia bakterija?
O kam kreona girdot? mano žiniomis tai fermentas, skiriamas, kai zarnynas negamina to fermento pats. Ar skyre gydytoja? TUomet žinoma turėjo kažkokius tyrimus atlikti...
Atsakyti
darėm visus tyrimus.. kakučio irgi... niekas neišaugo, nieko nerado...
dantim lyg ir laikas būtų.. bet mano akimis ir daktarės tai ten dančiais nei nekvepia... doh.gif tai va ir sėdim tokioj nežinioj... bet kažkur esu girdėjusi kad gali taip nuo pieno būt g.gif bet tai ką.. nebuvo nebuvo ri staiga pasidarė kažkas doh.gif jau geriau kokia nors diagnozė nei tokia nežinomybė verysad.gif

kreoną skyrė daktarė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 29 spalio 2008 - 22:29
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 30, 00:28)
darėm visus tyrimus.. kakučio irgi... niekas neišaugo, nieko nerado...
dantim lyg ir laikas būtų.. bet mano akimis ir daktarės tai ten dančiais nei nekvepia...  doh.gif  tai va ir sėdim tokioj nežinioj... bet kažkur esu girdėjusi kad gali taip nuo pieno būt  g.gif  bet tai ką.. nebuvo nebuvo ri staiga pasidarė kažkas  doh.gif  jau geriau kokia nors diagnozė nei tokia nežinomybė  verysad.gif

kreoną skyrė daktarė...


Jeigu leliaus elgesys nepasikeites, tai tada belieka islaukti, kol viskas susitvarkys. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

uzduosiu kvaila klausima. leliaus budamas 3 ir t.t. men. suvalgo daugiau nei 1 ar 2 men. o krutines dydis kinta tokiu atveju?
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 30, 09:36)
sveikos,

uzduosiu kvaila klausima. leliaus budamas 3 ir t.t.  men. suvalgo daugiau nei 1 ar 2 men. o krutines dydis kinta tokiu atveju?

as nepastebejau kad man pakistu, gal kaip tik atvirskciai, kdangi peino gamyba susireguliavo tai nebebuna jos ispampe kaip balionai, tai ir mazesnes atrodo.
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2008 10 30, 08:36)
sveikos,

uzduosiu kvaila klausima. leliaus budamas 3 ir t.t.  men. suvalgo daugiau nei 1 ar 2 men. o krutines dydis kinta tokiu atveju?

Ne, juk pienas krūtyse nesikaupia. smile.gif
Atsakyti
sveikutes, noriu jusu paklausti...
mano merguzeei 3 savaites, gydytoja sako, kad svoris blogai auga ir liepia primaitinti misineliais,o as ju taip nenoriu, bandysiu dar maitinti krutimi, todel labai reikai jusu patarimu.

trumpai tariant, manoji gime 3550. keik ji numete - as nezinau, bet po savaites, aki israse, ji svere 3450. dabar 3 sav ir ji sveria 3900. Gydytoja sako - per mazai... verysad.gif
o gal as ja blogai maitinu?
1. Ji valgo daznai, t.y. kokiu 12 kartu per para. Kartais labai trumpai - vos 10 minuciu.
2. Taip pat blogai sakyciau ima kaire kruti - labai skauda speneli. Ji matyt tik speneli ciulpia ir todel normalaus pieno nepavalgo ?
3. buna bevalgydama is kaires kruties muistosi, visokius garsus leidzia, nerami, nors pieno bandziua nusitraukti is tos kruties - pakankamai.

Kame problemos del to svorio ? Gal blogai kazkaip as maitinu, nors pieno lygtais atrodo ir uztenka. Ka daryti...

Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2008 10 30, 09:37)
trumpai tariant, manoji gime 3550. keik ji numete - as nezinau, bet po savaites, aki israse, ji svere 3450. dabar 3 sav ir ji sveria 3900. Gydytoja sako - per mazai... verysad.gif

Tai taip išeina kad per 2 sav ji priaugo 3900-3450=450g. Čia mažai??? Užtektinai tikrai.
Atsakyti
ka as zinau, Night...
man atrodo, akd ji skaiciuoja nuo gimimo svorio, tuomet per 3 sav ji priaugo tik 350 gr...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 30 spalio 2008 - 10:11